Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schauma 7 Virág Olaj Sampon

Schauma 7 Virág Olaj Sampon
2017. szeptember 4.

Azért vettem csak meg, mert akciós most a DM-ben, nagyon megtetszett az illata és az amúgy szárazságra hajlamos hajamnak gondoltam jót tesz ez a sampon. Kellemes krémes az állaga, jól habzik és már hajmosas utan úgy éreztem, mintha hajpakolast is tettem volna a hajamra. A biztonság kedvéért használtam a szokásos tejproteines hajpakolasom is. A végeredmény könnyen kifesulheto haj. Szerencsére az illata jól működik az amúgy erős cukorka illatú hajpakolasommal együtt, aminek a szagát annyira nem szeretem. Hajmosas és pakolás után még mindig a kellemes, nőies, viragos illat dominál. Felér egy aromaterapiaval :)

Ultra Derm Kéztisztító Krém

Ultra Derm Kéztisztító Krém
2017. augusztus 6.

Majdnem kidobtam a fehér izzadásgátló foltos ruháimat, majd eszembe jutott ez a kéztisztítószer, ami nagyon jól leszedi kézről az olajfoltokat, kerti munka utáni szennyeződéseket. Használat után ismét vakítóan fehérek lettek a felsőim. Azóta nekem ez lett a kedvenc folteltávolítóm és az anyagnak sem lett semmi baja :)

L'Occitane Shea Butter Lip Balm Stick

L'Occitane Shea Butter Lip Balm Stick
2017. július 31.

Teljesen véletlenül sikerült akciósan egy termékmintát vásárolnom. Amikor kibontottam a csomagolást láttam meg, hogy nagyon kevés ajakbalzsamot tartalmaz. Beletörődtem, hiszen a márkától elvártam a tökéletes eredményt. Sajnos, azt kell mondanom nekem nem vált be a termék.
Illata: Nagyon tetszik, kellemes. Állaga: elég kemény maga az ajakbalzsam állaga, ami a nyáron jól is jöhet, mivel valószínűleg nehezebben olvad meg. Használat után: 3 napos használat alapján tudom elmondani a véleményem. Sajnos, azt tapasztalom, hogy felkenés után nehezen szívódik be. Később puhának éreztem az ajkaim, de ha még több idő eltelik, olyan mintha szárazabbak lennének, mint korábban. Nagyon rossz érzés. Maradok a korabbi Rossmannos kedvencemnél. Két csillagot adok neki, mivel az illata nagyon jó, és valameddig teszi a dolgát, de egyáltalán nem tartósan ápolja az ajkakat.

Joanna Comfort Sensual Szőrtelenítő Csíkok Arcra

Joanna Comfort Sensual Szőrtelenítő Csíkok Arcra
2017. július 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, és korábban tapasztaltam, hogy a kozmetikusnál cukorgyantázása után is olykor hámsérülésem keletkezett, így nem mertem házi gyantázásra adni a fejem. Az előttem szólók véleménye alapján mertem megvásárolni a termék zöld dobozos változatát, amely érzékeny bőrűeknek készült.
Nagyon gyorsan nő a szemöldököm, ezért sűrűn kell szednem. A csíkból le kellett vágnom méretre (de akár téphető is), mivel nem az egész szemöldökömet szerettem volna szőrteleníteni. Többszöri használat után, olyan mintha szétfolyna a gyantacsíkon lévő anyag a bőrön. Nem tépi ki a szőrt. Rágógumiszerűen ott marad a bőrön. Lehet kicsit elfogult vagyok, de mindezt el lehet viselni az eredmény miatt és, hogy semmilyen irritációt és hámsérülést nem okozott a termék a használat utáni kis kipirosodáson kívül, ami a gyantázás velejárója. A nyugtató olaj is teszi a dolgát, nem irritál, kellemes az illata. Kipróbáltam hajvégekre is és szemkörnyékre is. Jó eredményeket produkált. Egy kínai boltban vásároltam 600 Ft-ért.

BradoLife Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Kézfertőtlenítő Gél
2017. július 16.

Ezt a nagy kiszerelést vásároltam meg még tavaly. Nagyon sokáig elég, mert nekem még mindig van belőle. Igaz, nem használom mindennap. A kis flakont szoktam belőle újratölteni. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Használat után tiszta érzetet nyújt. Mivel én kenem a kezem mindennap krémmel, ezért nem tapasztaltam szárító hatást. Nagyon erős alkoholos szaga van.
Egyszer arctisztitas után kipróbáltam a meggyötört pattanások fertőtlenítésére is, mert csak ez a fertőtlenítőszer volt kéznél. Nem gyulladt be a pattanás helye. Valószínűleg nem túl jó ötlet arcbőrre használni, de mivel nehezen múlnak a pattanasaim helyei, így én használom. Használat után lemosom, mert az erős alkohol nem tesz jót a bőrnek. Így, semmilyen egyéb problémát nem tapasztaltam. A termékre rákeresve találtam meg a spray változatot, amit biztosan ki fogok próbálni.

AlfaParf Semi Di Lino Diamante Care Illuminating Olajesszencia

AlfaParf Semi Di Lino Diamante Care Illuminating Olajesszencia
2017. július 13.

Az egyik kedvenc hajápolóm. Kúraszerűen használom. Fél évente pár ampulla is már csodát művel a száradásra hajlamos, dús, hosszú, göndör hajammal. A illata tényleg nagyon erős, de elviselhető az eredmény érdekében. Több, mint fél órát szoktam a hajamon hagyni. Fényesebb, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Hajvasalás után sokkal jobban érzékelhető a selymesség. Gondolom, akinek alapvetően egyenes a haja is hasonló eredményt érhet el.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2017. július 4.

A tág pórusokat összehúzza, mattít. A problémamentes bőrnek még szebb összképet ad. Beszívódás után kellemes púderes érzés marad a bőrön. Arról nem tudok beszámolni, hogy a problémás időszakban mennyire teszi a dolgát. Alapozó alá használtam. A kettő teljesen kompatibilis volt egymással, de alapozó nélkül, önmagában is szép látványt eredményez. Nagyon szerettem ezt a krémet. Igaz, hogy nem kell belőle sok, de kicsi a kiszerelés és nekem nagyon borsos az ára. Így újra talán csak egyszer vásároltam.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2017. június 21.

Akkor volt a legszebb állapotban a bőröm, amikor ezt használtam. Nagyon sokáig, rendszeresen használtam, mert nem feszült a bőröm, nem száradt ki és tökéletesen tisztított. A sminket is maradéktalanul eltávolította. Azt szerettem benne, hogy ha egy nap többször is használtam az arcomra pl. edzés után is, nem okozott semmilyen bőrproblémát. Ellenben más arctisztítókról ez nem mondható el. Azóta elkapott a micellás víz láz és váltottam arra, de tervezem ezt a terméket újravásárolni, mert örök kedvenc.

Hawaiian Tropic Pink Bits 50+ Naptej

Hawaiian Tropic Pink Bits 50+ Naptej
2017. június 21.

7 éve egy külföldi nyaralás alkalmával használtam. A legnagyobb erősségű napos időkben sem égett le a nagyon érzékeny, leégésre hajlamos bőröm, helyette szép egyenletes barna bőrszínem lett a nyaralás végére. (egyébként annyira jól véd, hogy barnulni is nehezen engedi a bőrt). Vízzel érintkezés után sem jött le. Arcra is használtam. Emlékeim szerint a krém befogta a vele érintkező ruhát is. Kellemes kókuszos illata van.

Herbária Csalánlevél Tea

Herbária Csalánlevél Tea
2017. június 21.

Nagyon sok jó dolgot olvastam arról, hogy fogyasztva belsőleg segít a pattanások eltüntetésében. Tapasztaltam is. Hajmosás után, a hajamat is leöblítem vele néha, mert szép fényes lesz tőle a haj. Egyszer a fejbőrömön egy foltban hajszínezés után csúnya korpásodás alakult ki. Hajmosás előtt, almaecetes vízzel öblítettem le a hajam, hajmosás után pedig egy töményebb csalán főzettel. Így, két hét alatt korpamentes lett ismét a hajam. Aki ilyen problémával küzd, annak ez jó segítség lehet.