Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Curiosa Sebkezelő Gél

Curiosa Sebkezelő Gél
2017. június 20.

Szépen halványítja a hegeket, és puhít is. CSODAKRÉM!

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2017. június 19.

Nagyon szépen visszahúzódnak tőle a növekvő pattanások és a pici sebek is gyorsabban gyógyulnak. Hegeket halványítja. Mindig tartok otthon belőle.

Salthouse Holt-Tengeri Fürdősó

Salthouse Holt-Tengeri Fürdősó
2017. június 19.

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket is kipróbáltam a Baleás mellett. Teljesen meg voltam vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

Isana Holt Tengeri Fürdősó

Isana Holt Tengeri Fürdősó
2017. június 19.

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket választottam. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske
2017. június 19.

Szépen mattítja, tisztítja az arcot és ha van épp kitüremkedő pattanás, az visszahúzódik. Nagyon szerettem egy időben ezt a terméket, de úgy döntöttem inkább nem használom tovább, mivel lehúzáskor nagyon tépi a bőrt. Egész arcra vonatkozóan átváltottam a kíméletesebb testvérére. A bőrtépés miatt 4 csillagot adok neki.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2017. június 19.

Nagyon régóta használom ezt a terméket. A körmöm sosem akart megnőni, mindig letört, beszakadt, gyenge volt. A hajam is hullott egy időben nagyon. Ezek a problémák miatt vettem meg a terméket. Nekem bevált. Szépen rendbe hozta a körmeim. A hajam is gyorsabban nő és nem hullik úgy, mint korábban. Ehhez hozzásegített az is, hogy nem vasalom a hajam már régóta. Max nagyon ritkán kb. havonta egyszer, azért, hogy a hajam szép és egészséges maradjon. Egyébként a vitamin nem csak a hajra hat, mert mióta a terméket használom a szemöldökömet is többször kell szednem.

JutaVit Lecitin

JutaVit Lecitin
2017. június 19.

Mivel korábban le voltam terhelve, így megvásároltam, mert sok jót hallottam a lecitin tanulásra kifejtett hatásáról. Tavaly szeptemberben kezdtem el szedni, azóta használom. Nekem bevált. Javultak az eredményeim. Igaz, jobban odafigyelek a minőségi pihenésre is.

Isana Hydro Ajakápoló

Isana Hydro Ajakápoló
2017. június 19.

Sok évvel ezelőtt ez volt a kedvenc ajakápolóm. Azóta több okból is cserepedésre hajlamos lett a szám és váltanom kellett egy sokkal intenzívebb termékre, így, az olivásra esett a választásom. Ugyanolyan jó, mint a Labello.

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2017. június 19.

Kicsit nehezen szívódik fel. Először nagyon jól hidratált, de egy idő után én is azt tapasztaltam, hogy kevésbé jól ápol. Nekem az olivás a kedvencem, mert az minden viszonylatban jól teljesített. Így, 4 csillagot kap tőlem.

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2017. június 19.

A kedvenc ajakápolóm! Amikor a pattanásaimat belsőleg gyógyszerrel kezelték is ezt a terméket használtam. Ha valamikor, akkor igazán ki tud cserepesedni az ember szája. Teljesen rendbe hozta az ajkaimat. Örülök, hogy pár éve rátaláltam erre a termékre. Nagyon szépen ápol, télen-nyáron jól hidratál. Rúzs alá is tökéletes. Szeretem az illatát is. Az ára is kedvező. Maximális pontot adok.