Nienor

Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Brun Henna Bio Hajszínező
2013. november 7.

Hát, sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, én pont a vöröses árnyalatot szerettem volna eltüntetni a sötétbarna hajamból, de nem sikerült. 3 órán át hagytam a hajamon és az ég világon semmi nem történt. Persze ápol, sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam, igaz, hogy embertelenül büdös még napokig, de az csak a hennás növény-szag. A feketét terveztem legközelebb kipróbálni, de nem biztos, hogy kockáztatok még egyszer ennyi pénzért! Derékig ér a hajam, így elsőre elhasználtam az egészet, legközelebb (ha lesz legközelebb), elfelezem, az biztos, mert még ekkora hajra is sok volt egy egész tömb.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2013. október 4.

A 03-as Dare to wear árnyalatot vettem meg, ami a csomagoláson vérpiros, sőt maga a rúzs is piros, de érdekes módon a számon nem az. Felkenve kicsit ciklámenesebb az árnyalat, ami zavar, hiszen én pirosat szerettem volna... de lehet, hogy az volt a probléma, hogy általában a DM üzletekben borzasztó a világítás, ha természetes fénynél néztem volna, biztosan a 02-es színt választom, de hát így sikerült. Tartósság szempontjából nem egy eget rengetően fantasztikus termék, de viszonylag sokáig bírja, és nem szárít.

Manhattan Lips2Last Non Stop Ajakrúzs+Fixáló Szájfény

Manhattan Lips2Last Non Stop Ajakrúzs+Fixáló Szájfény
2013. október 4.

Szintén az 59C árnyalatot vettem meg és szinte ugyanazt tudja, és majdnem ugyanúgy szárít :) mint a Lipfinity, csak fele annyiért. Egy picit gyakrabban kell rápakolgatni az átlátszó réteget, ami így elég gyorsan fogy. Viszont nem muszáj azt használni, ha hamarabb kifogy, mint maga a rúzs (ki fog ,az biztos), akár patikai szőlőzsírral, Labello-val ugyanaz a hatás. Nekem tetszik, evést, ivást, fogmosást is bírta, csak a fény jön le, de azt lehet pótolni.

Update: egy másik színt is vettem, a vérpiros 44Q árnyalatot és valamiért tartósabbnak tűnik, mint a világosabb színű, talán csak azért, mert nagyon piros és sokkal jobban látszik, ha kopik. Illetve látszana, ha kopna :) Egyértelműen nyert a Lipfinity-vel szemben, pedig tényleg fele annyiba kerül.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2013. október 4.

Nagyon, nagyon tartós! A hidratáló elég hamar lejön róla, de egy patikai szőlőzsír is megoldja a problémát. Csak sminklemosóval jön le. Szuper!

Update: sajnos le kell vonnom két csillagot az ötből, nem tudom, hogy a hidegebb idő teszi-e, vagy gyakrabban kellene ajakradírt használnom, de annyira szárít, hogy nap végére viselhetetlen állapotba kerül. Annyira kiszárítja a számat, hogy gyakorlatilag darabokban foszlik, pereg le a bőröm a színnel együtt. Ilyet még sosem tapasztaltam, nagyon kár érte :(

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2013. október 1.

Nem tudom, hogy másoknak miért nem működik, de én évek óta csak ezt veszem és tök jó! De komolyan, bármelyik területről van szó, még fazont is flottul lehet vele csinálni, ha kisebb, vagy egészen pici csíkokra vágom. Nekem teljesen megfelel!

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2013. augusztus 26.

Ó, itt kell megtudnom, hogy nem gyártják már?? :( Most kaptam egyet, és szerintem fantasztikus. Ahhoz képest, hogy nagyon gyorsan szárad, bőven elég egy réteget felvinni belőle és a színe is nagyon intenzív. Megszerettem és sajnálom, hogy már nincs!

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15
2013. augusztus 2.

Nekem bevált kombinált bőrre, szettben vettem meg az arctisztítóval és maszkkal együtt, és meg vagyok elégedve. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem szárít ott sem, ahol szárazabb az arcom.

Oriflame Floral Tusolókrém

Oriflame Floral Tusolókrém
2013. augusztus 2.

Az illata nekem valahogy sok. A flakonból szagolva nagyon tömény, használat során enyhül ugyan az illat, de nekem valahogyan túl nehéz. Egyéb panaszom viszont nem lehet rá.

Oriflame Very Me Korrektor

Oriflame Very Me Korrektor
2013. augusztus 2.

Én a szemem alá használtam, remekül el lehet oszlatni a sötét karikákon a stiftes kiszerelésnek köszönhetően. Viszonylag jól is fed, a világos árnyalat remekül passzolt a bőrömhöz, csak az állaga nem tetszik. Mintha túl sűrű és zsíros lenne, alig néhány óra alatt összetömörödik olyan helyeken is, ahol nincs is ránc, vagy bőrhiba. Igazán vékonyan lehetetlenség felkenni a tömörsége miatt, így viszont nem marad a helyén sokáig.

Oriflame Delicacy EDT

Oriflame Delicacy EDT
2013. augusztus 2.

Nagyon szeretem a gyümölcsös-vaníliás illatát! Akkor a leghatásosabb, ha egy sötét, esős, borongós napon fújom magamra. egyszerűen jól érzem magam tőle. Nem a legtartósabb illat, amit valaha próbáltam, de az egyik kedvenc!