Nigea88

Regisztráció dátuma: 2018. december 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2020. március 22.

A Sunkissed Jelly helyett vettem ezt, az itteni vélemények alapján, mert a Garniert márt valószínűleg már nem gyártják. Nem győz meg a fújókája, megy eléggé minden felé és elég erős a szaga, meg ragad is. Természetesen világos, arany színű hajam van, magától is világosabbak a hajvégeim, de nyaranta nagyon minimálisan szeretem feldobni egy ilyen kevésbé intenzív módszerrel itthon. Egyszer próbáltam eddig, nagyon keveset csak, de talán már látható. Csak 2 hetente használom majd, kíváncsi vagyok.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. október 13.

Nagyon szeretem, a harmadik tégellyel használom éppen. Tetszik az illata és a minőségi, opálos üveg tartója. Csak hűvösebb időben nyúlok hozzá, nyáron túl sok lenne.

Tom Tailor East Coast Club Woman

Tom Tailor East Coast Club Woman
2019. június 15.

Nagyon finom illat, nekem abszolut malnas, nyarias szaladgalos illat. Tobb parfumot hasznalok hangulattol, evszaktol, napszaktol fuggoen, ez lesz a nyaralos illatom.

Tonymoly Delight Tony Tint

Tonymoly Delight Tony Tint
2019. március 14.

Most erkezett meg a 02 arnyalat es szaraz ajkakon probaltam ki, hagytam megszaradni es direkt ettem, olyasmit, ami harapni kell, kisse zsiros. Tapasztalatom szerint ekkor valoban kopik es nem szepen kozepen. Aztan ugy probaltam, hogy ajakbalzsam, majd kis ido mulva ra ecsettel a tinta, hagytam szaradni, majd megegy reteg az applikatorral. Igy nagyon szep eredmeny lett. Tul sokaig nem voltam igy, de addig nem kopott, micellas vizzel toroltem le. Hosszabb hasznalat utan updatelek, most nagyon tetszik! Villaval eveskor, ivaskor nem lehet gond.

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2019. január 11.

Két hete használom a szérumot, előtte még nem volt tapasztalatom ilyen hatóanyagtartalmú készítménnyel. A bőröm fő problémája az állon lévő komedók, amelyekből néha kialakul pattanás, ill. engem zavar, hogy nem egyenletes a bőrfelszín érintéskor, emiatt sajnos rámjön néha, hogy piszkálom... Az anti-aging hatás, ami nagyon érdekel, szeretném megelőzni a ráncokat. Állaga nagyon könnyű, számomra a csomagolás igazi plusz, mert egy nyomással tökéletes mennyiség jön ki, ill. az egésznek nagyon prémium hatása van. Kíváncsi vagyok meddig tart majd, nem minden nap használom, átlagosan 4-5 alkalommal az esti rutin részeként, a többi napokon pedig kíméletes hámlasztót, reggelente C vitaminos szérumot.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2018. december 23.

Több, mint két éve megvan ez a parfüm, tipikusan nem mindennapi illat, nekem hangulat kell hozzá még télen is (nyáron fénytől védve, dobozban tartom, akkor túl fűszeres). Illata semmit nem változott ennyi idő alatt, nagyon szeretem, tartós, édes, a ruháimon is nagyon finom, nem csak bőrön.

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2018. december 21.

Reptereken nagyon gyakran elôfordulok, így szinte azonnal kipróbálom az új illatokat csuklón, nyakon is, és ha van, amit tetszik, azt többször is, hogy a tartósság is kiderüljön. Így szerettem bele ebbe az illatba, mert mást akartam kicsit, mint a meglevô parfümjeim. Aztán megvettem itt és tart a szerelem. Az elsô Givenchy illatom egyébként. A friss illatok kedvelôinek nem fog tetszeni, én úgy érzem, hozzám már passzol.

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2018. december 11.

Óriási kiszerelés, könnyű használat és jó állag. Azokon a napokon használom, amikor BHA vagy AHA hámlasztó testvérét is, vagyis nem minden nap. Ekkor tisztítás után 2-3 fújást az arcomra és én a karomra is, mert ott is hámlasztok. szeretem, de nem tudom milyen lenne nélküle. Nyilván ez nem egy drogériás tisztító tonik, hanem a pH beállítására szolgál, tehát nem törölgetni kell vele az arcot, hanem beütögetni.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2018. december 11.

A kiszerelést nem szeretem annyira, mint a stift verziójú ajakápolókat. A mentolos hatás addig jó, amíg az embernek nem 'cserepes' a szája, mert okkor valamiért nem beszívódik, hanem a felületen marad és csak ragad, Ill. sajnos a tubusból nem jön ki minden, nem praktikus a használata. A cseresznyés egyébként az, amelyik a legjobban tetszett.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2018. december 11.

Franciaországban több darabos csomagban nagyon jó áron lehet hozzájutni, olyankor bevásárolok belőle, mert nagyon jó, szeretem az illatát és az állagát is. Közel 2 ezer forintot nem adnék érte, mert az ajakbalzsam az egyik legkönnyebben elveszíthatő dolog (nekem kb. 50%, hogy nem elfog, hanem elveszik) sajnos. Labello-nál ezerszer jobb, Carmexnél is. Fura mód nálam a Bebe rúg még labdába, csak ugye sokkal olcsóbban. Szóval akciós ez a nyerő.