Niika07

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Quattro Szemhéjpúder

Alverde Quattro Szemhéjpúder
2016. február 6.

Nagyon sokáig álldogált a polcomon, mivel amikor megvettem, és kipróbáltam, egyszerűen nem lehetett vele mit kezdeni. Nagy kedvenceim a paletták, és imádok satírozni, szép, átmenetes szemsminkeket készíteni, ezzel a termékkel azonban ez lehetetlen volt. Nemrég le is akartam pontozni, nem is értettem, hogy lehetséges, hogy majd' öt pontot érdemeljen a paletta mások szerint. Aztán olvastam, hogy többeknek is problémájuk volt azzal, hogy saját aplikátorával bajos a felvitel, viszont saját ecsetükkel gyönyörű sminkeket tudtak kreálni. Adtam neki még egy esélyt, és csak ámultam, hogy micsoda lehetőségek vannak ebben a kis palettában. :) Ezért arra kérek mindenkit, amíg saját, jó minőségű ecseteivel nem próbálta, addig ne temesse, mert elesne attól a lehetőségtől, hogy egy kis helyen elférő, nyaraláshoz, utazáshoz ideális termékkel szuper nappali, vagy esti sminket készítsen el. Azért szemhéjprimer kell alá, hogy minél tartósabb legyen, de aki csak pár órára szeretné a szemhéján tudni, annak elhanyagolható. Nekem a barna paletta van meg, mivel imádom a barna minden árnyalatát, és ezek a színek is állnak jól nekem, lévén, hogy sötétbarna szemem, és hajam van, de nagyon tetszik a szürke árnyalataiból álló paletta is, gondolom remek füstös sminket lehet vele készíteni.
Egy szó, min száz, akármelyik színskálát választjátok, szerintem nem bánjátok meg, ha megveszitek! :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. február 26.

Lesoványodott pénztárcával indultam útnak, és beszereztem pár olcsóbb szempillaspirált még pár hónapja. Ez a termék is a kosaramban landolt, de amikor kipróbáltam egyáltalán nem tetszett. Túl sok festéket vett fel a keféje, nem is voltam hozzászokva ehhez az ívelt formához, inkább félretettem, és más spirálokkal kísérleteztem. Pár napja, sminkcuccok selejtezésénél akadtam rá újra, és unalmamban kipróbáltam, majd nem értettem, hogy eddig hogy nem szerepelt ez a napi sminkrutinomban. Valószínűleg az történt, ami több spirálomnál is, hogy első használatnál még túl híg volt a festék, de pár hét után az állaga kissé sűrűsödött és könnyedén használható lett. Tapasztalatom szerint félig lehunyt szemmel, kissé hátradöntött fejjel a legkönnyebb használni ezt a spirált. Egy szó, mint száz, ha első használatnál nem is válik be, pár hét múlva megéri újra elővenni, és kísérletezni vele, mert én is rájöttem, hogy egyszerűen lovely :3

Malu Wilz 24 Órás Szempillaspirál

Malu Wilz 24 Órás Szempillaspirál
2015. február 26.

A kozmetikusom eddig még mindig jó termékeket ajánlott nekem, ő mutatta meg ezt a szempillaspirált is. Szerencsére most sem kellett csalódnom. A szempillákat hosszabbítja, dúsítja, és valóban rendkívül tartós. Körülbelül négy hónapja vásároltam meg de még mindig bőven van benne, és szerintem pár hónapig biztosan tudom használni. Az elején kicsit ügyetlen voltam a keféje miatt, mert eddig a nagyobb fejű, sűrűbb keféjű szempillaspirálokat preferáltam, de miután kitapasztaltam, hogy hogyan kell vele bánni, az eddigi legjobb eredményt értem el vele. A lemosása valóban nehéz, könnyen meg lehet húzni így az érzékeny szem körüli bőrterületet, ezért egy kétfázisú szemfestéklemosóval átitatott vattapamacsot rajta hagyok a szememen pár percig, majd meleg vízzel átmosom a szememet. Egyébként vízálló, csak a meleg víz ér el nála ilyen hatást, de ott is azért rendesen át kell mosogatni a szemet, szóval strandoláshoz is ideális, nem fog pandamaci foltokat okozni. :) Szerintem ennyi pénzért bőven megéri.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2015. február 26.

A legkedvencebb kedvenc, ha fa tusfürdőről van szó. Imádom az illatát, ami még órák múlva is érződik a bőrömön, ha este zuhanyozom vele, akkor néha még az ágyneműn is érzem másnap reggel. Nem szárít, nem okoz semmiféle bőrirritációt, és a krémes állaga is szuper, mivel nem fogy annyira gyorsan (nekem valami miatt a géles állagú tusfürdők mindig rövid időn belül elfogynak :/). Egy szó, mint száz, nálam csillagos ötös. :*

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő
2014. január 22.

Hmm mennyei illat, és krémes állagának köszönhetően elég sokáig kitart. Bár ha így folytatom nem hiszem, mivel néha a fürdővízbe is ebből öntök. :P Az illatát nem is tudom, mihez hasonlítanám...nem tolakodó, de nem is alig érezhető. Egyszerűen tökéletes számomra, reggel frissítőileg, este meg nyugtatólag hat, bármennyire is furán hangzik ez. Lényeg, hogy szerintem jó pár flakonnal el fogok még használni belőle, tuti újraveszem.

Baba Frissítő Tusfürdő Grépfrút és Bazsalikom

Baba Frissítő Tusfürdő Grépfrút és Bazsalikom
2013. augusztus 9.

Épp nemrégiben írtam, hogy én szinte minden este Baba tusfürdőkkel tusolok, és hogy imádom őket. Nem tudom, miért, de ez az egy tusfürdőjük kivétel. Nemrég vettem, de nekem nem igazán jött be. Az illata engem kifejezetten irritál, és az állaga sem olyan, mint a többi "társának". Túl híg, nem habzik. Fogalmam sincs, hogy mi lehet más benne, egyszerűen nem jó. Azért elhasználom, mert az én bőrömmel szerencsére semmi rosszat nem tett (ezért a 3*), de egyáltalán nem szeretem, alig várom, hogy elmúljon a bőrömről az illat, amit hátrahagy. Ha viszont valakinek tetszik az illata, annak ajánlani tudom, mivel nagyon tartós.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2013. július 31.

A Carmexről először innen hallottam, a sok pozitív vélemény hatására nagy reményekkel robogtam be a DM-be, és már dobtam is a kosaramba az ajakápolót. Azonban annyira sajnos nem jó, ahogy vártam. Az ajkaimat ugyan kicsit duzzasztja, így teltebbnek hat, amit nagyon szeretek, viszont télen, mikor igazán cserepes és száraz a szám, akkor egyáltalán nem jobb, hanem sokkal rosszabb a helyzet. Nekem legalább is szenved a bőröm, mikor alapból kifújta a szél, és még ezt kenem rá. Olyankor csak csíp, és szárít. Az ízét sem szeretem. Kettesre értékelném, mivel teltebb ajkakat csinál, de alapból nem ezért vettem.

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2013. július 31.

Azt hiszem, ez az a habfürdő, aminek örökké az orromban marad az illata :) Ahányszor csak megérzem, egyből azokat az estéket juttatja eszembe, mikor kint 0 fok alá csúszik a hőmérséklet, én pedig bent ázok egy kád forró vízben. Egyszerűen imádom, valóban ellazít, megnyugtat. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2013. július 30.

Ez az igazi nyári szempillaspirál! Idáig akármit próbáltam, ami (állítólag) vízálló volt, egy sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ez a spirál viszont tényleg vízálló. Nem egyszer festettem ki már vele a szempilláimat strandra, és mikor az arcomba fröcskölték a vizet, akkor sem folyt le. Mondjuk azt nem tudom, ha hosszabb időre lebuknék a víz alá, hogy szuperálna, de gondolom, olyan szinten vízálló spirál nem igen van. Mindenesetre ez nálam alapdarab. A pillákat megnöveli, szépen íveli, és dúsít is. 5*

NYC Big Bold Szempillaspirál

NYC Big Bold Szempillaspirál
2013. július 30.

Kíváncsi voltam, milyen szempillaspirálok vannak, amelyek olcsóbbak, hatásukban mégsem sokban térnek el drágább társaiktól. Így találtam rá erre a termékre, amelyről nagyon sokan jó véleménnyel voltak itt. Nem sokáig szemeztem vele, szinte azonnal megvettem, mert úgy gondoltam, majd maximum elhasználom valahogy, vagy elajándékozom, ha esetleg nem válik be. Na egy frászt :) Ezen a kis csodán biztos, hogy nem adok túl. Oké, lehet, hogy ez most túlzásnak tűnik, viszont nagyon is meglepett, hogy ilyen alacsony áron ilyen szempillaspirált kaptam. Hatása nem sokban különbözik a Colossal-étól, ám árban annál inkább. Nekem nem fura, hogy ilyen nagy a feje, mert szinte csak ilyen típusú spiráljaim voltak. Tartósságban sincs rá panasz az árához képest, bár azt meg kell hagyni, hogy esős napon nem ezt használom. Hétköznapokra, mindennapi használatra viszont teljesen jó, nagy, szépen ívelt pillákat tudok vele varázsolni. Ilyenkor nem is baj, hogy nem annyira tartós, egy vízálló spirált amúgy is nehezebb lemosni, és állítólag az szárítja is a pillákat.