Nika25

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub
2019. augusztus 29.

Kifejezetten jó termék, szeretem. Jó illata van, szépen mattit és az arcom puha és selymes lesz utána. Én minden nap használom és így is sokáig elég. A radírozó képessége lehetne egy kicsit erősebb, de lehet így is újravevős lesz :) Egyelőre még próbálkozom más termékekkel is.

Himalaya Herbals Hajhullás Elleni Sampon Koffeinnel

Himalaya Herbals Hajhullás Elleni Sampon Koffeinnel
2019. július 8.

A második flakont használom már. A hajhullásomon nem segített, de azon lehet, hogy nem is a sampon fog segíteni, mert elég hamar tele lesz a lefolyó és sok hajam is hiányzik, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot. A hajam puha lesz, fényes, nem zsírosít egyáltalán, pedig hamar zsírosodó hajam van és nincs tele piros összetevőkkel. Az illata engem nem zavar, szóval nekem jó ez a sampon :)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2018. március 29.

Szárít és nekem kicsit büdös :D Viszont megszüntette a hajhullásomat, nem zsírosít és sokáig elég. Újravevős :)

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2017. december 23.

Megfogott a csomagolása és az illatával nem tudok betelni :D Kedvenc :)

Helia-D Regenero Koffein Sampon (RÉGI)

Helia-D Regenero Koffein Sampon (RÉGI)
2017. december 23.

Nekem teljesen bevált ez a sampon. Erős hajhullásra vettem, és igencsak visszafogta, sőt még hátul is tele vagyok babahajakkal. Nagyon hamar zsírosdó is a hajam, de azon is segített egy kicsit. Az illata is nagyon jó, és nekem vagy 3 hónapig elég volt egy flakon, pedig hosszú hajam volt, mikor használtam, úgyhogy nálam 5-ös :)

Balea Viva Cuba Tusfürdő

Balea Viva Cuba Tusfürdő
2017. december 22.

Tetszik a csomagolása, de nekem nem annyirra habzik meg illata se marad meg sokáig.

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2017. szeptember 6.

Hajhullás miatt néztem ki ezt a vitamint magamnak, mert a kép alapján úgy láttam, hogy ezt le is fogom tudni nyelni. Pár szemet vettem be eddig belőle, kb az 5. szem után olyan érzésem volt, mintha ráültek volna gyomromra, vagy égne...vagy 3 napig így éreztem. Nem tudom, hogy ettől fájt-e a hasam, de ahogy abbahagytam, a fájdalom is elmúlt. Az emésztésem is olyan fura volt. Valamelyik összetevőt nem bírta a gyomrom. Mondjuk nem csodálom, a sok szintetikus anyag miatt, amit az ember emészteni se tud normálisan. Ettől függetlenül bevettem volna az egészet, csak ne hulljon már a hajam, mert lassan nem marad, de sajnos így lehet, hogy kénytelen vagyok valami természtesebb vitamin után nézni. Úgyhogy nem tudom mit csináljak a maradék bogyókkal, mert elég drága volt :(

Isana Young Vanilla Love Deospray

Isana Young Vanilla Love Deospray
2017. május 5.

Az első szempont, amiért megvettem, hogy nincs benne se alumínium se alkohol és az ára is kedvező :) Az izzadást nem szünteti meg, viszont a szagokat annál inkább. Ennyi pénzért szerintem nagyon jó kis dezodor :)

Balea Pitaya & Cocos Folyékony Szappan

Balea Pitaya & Cocos Folyékony Szappan
2017. május 5.

Jó kis szappan, nem szárít. Az illata kellemes, jól habzik és a csomagolása is szuper. Ennyi pénzért megérte :)

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. április 23.

Imádom az illatát, de még jobban imádnám, ha meg is maradna rajtam :( Olyan ez az illat, mintha nem is a fürdőszobában lennék :D