Nika91

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. október 11.

Nincs okom panaszra a pilláimat illetően, mert szerencsére azok táborába tartozom, akit akkor is megdícsérnek, ha nincs rajta spirál. Viszont nekem ugye ez a megszokott, így szeretek spirálozni, hogy én is szépnek lássam. A reklám alapján választottam ezt és nem csalódtam - szép ívelt és hosszú pillákat varázsol. Emellett nem tapasztja össze őket, nem kenődik. Ha valamit ki kell emelni, az az, hogy nem kenődik semmi hatására. Ha a hideg szél kifújja a szemem, akkor is a helyén marad - egyedül micellással tudom leszedni, ez mondjuk egy hosszabb folyamat. Én eddig a sima Lash Sensationalt használtam, ami ugyanennyire bevált!! A különbség, hogy az utóbbit könnyebben le tudom mosni és természetesen nem egy árkategória, ami azért nem utolsó szempont. Összességében ajánlom, főleg ha a valaki esküvőre vagy más sírós eseményre készül.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2021. október 8.

Bár a POM POM termékei nekem valahogy eddig nem hozták a várt hatást, mégis próbálkoztam velük. Ezt azért rendeltem meg, mert a nyárra valami könnyed és frissítő hidratálót kerestem. Kellemes az illata és valóban frissített is, de mégsem szívódott be teljesen. (Ajándékba kaptam hozzá egy mini levendulás zselét, ami végre bevált.)

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2021. október 8.

Bár a POM POM termékei nekem valahogy eddig nem hozták a várt hatást, mégis próbálkoztam velük - és végre találtam egyet, ami bevált. Igazából a hamameliszes zselét rendeltem meg, amihez ajándékba kaptam egy mini levendulásat. Nagyon kellemes az illata (imádom a levendulát) és végre nyáron nem folyt le az arcomról! Szépen beitta a bőröm, bár egy kis idő kellett hozzá - de megérte.

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra
2021. október 8.

Az örök "hamar zsírosodik a hajam" típus vagyok, szóval ennek a samponnak is adok egy esélyt. Az utóbbi időben még korpásodni is elkezdtem a rendszeres reggeli hajmosások miatt, így nagyon reméltem, hogy ez a sampon 2in1 megold minden problémát. A korpásodás pipa. A zsírosodással még küzdök, de látom a fényt az alagút végén, mert most már csak a 3. nap végére szörnyűséges a hajam. Az illatával nekem nincs bajom, elsőre kissé fura a sok virágos és cukor felhő után, de egyáltalán nem büdös. A színe meg gyönyörű! *.*

Visszajöttem, mert egy idő után gyorsabban zsírosodott a hajam tőle és nagyon ki is szárította, amit már balzsammal sem tudtam kompenzálni. :/

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2021. október 8.

A gél formula miatt voltam kíváncsi rá, és egy leárazás alkalmával vettem is. Könnyen és jól habzik, szépen tisztít, viszont hiába mostam le bő vízzel, mégis hagyott egy finom réteget az arcomon, ami miatt nem éreztem teljesen tisztának. Egy ideig még próbálkoztam vele, de váltottam és most már biztos vagyok benne, hogy ami nekem a tisztaságot jelenti, azt ez a termék nem éri el nálam.

Herbsgarden Micellás Hibiszkusz Tonik

Herbsgarden Micellás Hibiszkusz Tonik
2021. október 8.

Szépen távolítja el a sminket és a napi szennyeződést, igazán tisztának érzem utána az arcom és a pórusaimat is összehúzza, érezhetően feszesít. Az illata nekem nagyon tetszik, gyümölcsös. Az egyetlen, ami nem tetszik az az adagoló fej - hiába pumpás, kényelmetlen. Lassan az üveg végére érek, még szeretném kipróbálni a család hidratáló tonikját is, de mindenképp újravevős.

Herbsgarden Multivitamin Krém T-Vonalas Vegyes, Zsíros Bőrre

Herbsgarden Multivitamin Krém T-Vonalas Vegyes, Zsíros Bőrre
2021. október 8.

Könnyű krém, kicsit elfolyós, ezért könnyen fel is lehet vinni. Az illata is finom, citrusos. A színe pedig az az igazi multivitaminos rostos szín. Az én bőröm az ilyen könnyedebb krémeket szereti, ezért nekem egy nyomás bőven elég. Szépen hidratál, szebb is az arcszínem tőle, de nehezen szívódik be - reggelre sem sikerül neki teljesen. Nyár elején vásároltam és a melegben nekem nagyon sok volt még éjszakára is. A hidegebb idő közeledtével újra próbálkozom majd vele.

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2020. június 21.

Nekem ez A lemosó. Könnyen, gyorsan habzik és teljesen tisztára tudom mosni vele az arcom. Mattít is, így nekem abszolút bevált, ennél érzem, hogy tényleg tiszta az arcom. Az illata erős, az elején kissé furcsa is volt, de megszoktam. Mindenképp hidratálni kell utána, mivel jól mattít, ezért szárít is. Esténként használom, amikor krémezni tudok utána - a hínáros gél állagú szintén TBS kis csodával. Elég belőle egy picike nyomás is - így bár drágább az átlagnál - biztosan sokáig elég lesz.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. június 12.

Ritkán sminkelek, a napi rutinba csak a spirál és a szem alatti korrektorozás fér bele. Viszont ha mégis többet szeretnék kihozni az arcomból ezt az alapozót használom. Könnyen el tudom dolgozni, szépen fed (a fátyol és a maszk közötti állapot), sokáig kitart (púder azért kell hozzá). Nehezen találtam meg a bőrtípusomnak megfelelőt, aztán még az árnyalattal is bénáztam egy kicsit, de nem bánom, mert abszolút megérte!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. június 12.

Többnyire csak a szemem alá kenegetem, amikor zombi-arc néz vissza a tükörből, szépen helyre tesz. Üde tekintetet varázsol, és a helyén marad egész nap. Többször újravettem már. :)