Nika91

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. június 12.

Megnéztem melyik spirálnál a legjobb és a legtöbb az értékelés, megvettem. Köszi mindenkinek, nem csalódtam! Nagyon szép, ívelt és telt pillákat csinál, a természetes és a drámai határvonalán egyensúlyozva. Nem kenődik, nem potyog, este olyan, mint ahogy reggel felkentem. A kefe is tökéletes, szépen elválasztja a pilláimat - megtaláltam a Szent Grált!

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2020. június 12.

Szép pillákat csinál, természetes hatást kelt és nem tapadnak össze. Az egyetlen bajom, hogy lepotyog, elkenődik és pandává varázsol. (Nyáron szörnyű lehet...)

Mixa Anti-Imperfection Mattító Micellás Víz

Mixa Anti-Imperfection Mattító Micellás Víz
2020. június 12.

Szépen és könnyen távolítja el a sminket, a szennyeződéseket, gazdaságos a kiszerelés és az ára is tökéletes. Az illata is könnyed, alig érezhető, hamar elillanó.

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. június 12.

Az illatát nagyon szeretem, sokáig megmarad a hajamban. Az állagát azonban nem értem... ahhoz képest, hogy spray, nagyon sűrű és tömény - így elnehezíti a hajam. Csak a hajvégekre fújok, mert a fejtetőn nagyon zsírosít (ami eleve probléma, nem szeretnem fokozni), gondolkozom a higításán. Az én hajam nem ragad össze tőle és könnyen fésülhető - bár ez nem a termék érdeme. Összességében közepes, ennyit egy sima kimosható balzsam is tud, spraynek pedig nem alkalmas.

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém
2020. június 12.

Ő az első TBS szerzeményem. Nagyon sok mindent kipróbáltam már a zsíros arcbőrömre, de van, amit nem lehet megváltoztatni - ez a krém azért segít az összképen. A mattító hatása nem tart túl sokáig, ugyanúgy átfénylik a bőröm pár óra múlva, viszont nagyon-nagyon szeretem a géles állagát, hogy könnyen felvihető és csak úgy beissza az arcom. Sajnálom, hogy a fényvédő kimaradt belőle, ezért éjszakára használom - hidratálóként nekem tökéletes, kevés is elég belőle! Az illatát nem tudom hova tenni, de kellemes. :)

Ziaja Kasmír Proteines és Shea Vajas Kézkrém

Ziaja Kasmír Proteines és Shea Vajas Kézkrém
2020. június 12.

Könnyen kenhető, hamar beszívódik és az illata is kellemes. :)

Pompom Botanikuskert Testápoló Krém

Pompom Botanikuskert Testápoló Krém
2020. június 12.

Ajándékba kaptam egy kis adagot a vásárlásom mellé, sokáig nem is próbáltam ki. Sajnos a pom pom többi terméke egyáltalán nem vált be, ezért nem is feltételeztem, hogy ez a kis adag krém lesz a kivétel. A járvány miatt a sok kesztyű használat következtében a kezem nagyon kisebesedett, megpróbáltam ezzel kenegetni - a gyulladást és a pirosságot egyből enyhítette, pár nap alatt pedig a sebek is eltűntek.

Phi CreamCoffee Arcápoló

Phi CreamCoffee Arcápoló
2020. június 12.

Zsíros bőrömnek nehéz textúrájú krém, így elég nehezen szívodott be. A téli hidegben, ha több hidratálásra volt szükségem nagyon jól jött, de mindennapos használatra nekem túl sok volt. Az illata sem tetszett, hiába a kávés család tagja, nem hasonlít a szemkörnyék ápoló illatára.

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2020. június 12.

Könnyed állagú és hamar beszívódik, egészen pici mennyiség is elég belőle. Nem szokott sem karikás, sem puffadt lenni a szemkörnyékem, ezért nem tudom ezeken mennyire segít, viszont kellemesen hidratál, ha a megfelelő mennyiséget tapizgatom el. Nekem tetszik az illata, és a pumpás adagoló, de egyszerre túl sokat lehet kinyomni. A ráncok megelőzése a cél, összességében jónak találom, de még nem az igazi.

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém
2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Mivel a másik szemkörnyékápolóval nem lettünk barátok, gondoltam teszek ezzel egy próbát. Kevésbé csípett, viszont irritálta a szemem és nap végére piros is lettem. Ő sem lett a barátom. :/