Nika91

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Ez volt az első PomPom-om, merthogy ezzel aztán elejét veszem a ráncosodásnak. Felkentem és kissé bizsergető volt, aztán kicsit csípős, aztán nagyon csípős - és amikor már könnyeztem, inkább lemostam. Tettem még egy próbát, de ugyanez a helyzet állt fent, így elajándékoztam.

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Nem is könnyű, nem is nehéz krém, lehet játszani az adagolással, mégis zsírosnak éreztem az arcom tőle. Van egy kis furcsa illata, ami nem zavaró és tetszett, hogy C vitaminos, de összességében nem lettünk barátok :/

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Itteni vélemények alapján választottam, gondoltam majd megbarátkozom a mandarin illattal, de nem sikerült. Géles állagú, könnyen oszlatható és kevés is elég belőle - valamiért mégsem szerette a kombinált bőröm. :/

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal
2018. szeptember 22.

Tiszta, friss érzetet ad, jó illata van és az ára is megfelelő.

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém
2018. szeptember 22.

Az illata nagyon kellemes, de valószínűleg sosem annyira száraz a bőröm, hogy ez legyen a legjobb krém számomra. Nem szívódik be és mindig olyan rossz érzés, ahogy kicsúszkál a kezemből minden.

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2018. szeptember 22.

Az illata miatt választottam, mert az valami isteni. Sajnos a beszívódása hosszú ideig tart, de télen csodát tesz a kiszáradt bőrrel. Melegebb időben viszont hihetetlenül zsíros és egész nap plusz réteget képez.

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz
2018. szeptember 22.

Könnyen eltávolítja a sminket, nem kell "leradíroznom". Mattít, mégsem szárít - bevált.

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2018. szeptember 22.

A világos változatot vettem, passzol az arcomhoz, könnyen eldolgozható, jó illata van, de 1 óra alatt átfénylik és utána borzasztóan néz ki... Nekem a fedése sem túl jó, de a legrosszabb, hogy úgy érzem, mintha egy maszk lenne rajtam, amit bármikor letörölhetek egy véletlen mozdulattal. Még púderrel sem maradt fent.

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök
2018. szeptember 22.

A zsírosabb állaga miatt csak éjszaka kenem fel a krémezés előtt. Könnyen beszívódik, de azért 3-4 percet várok a következő réteg felvitele előtt. Még nem használom annyi ideje, hogy tudjam eltünteti-e a mimikai vonalaim, viszont egyenletesebbé teszi a bőrfelületet, ami jót tesz a tág pórusaimnak. A csillámokat egészen addig nem vettem észre, amíg itt a kommenteket el nem olvastam - aztán nagy felfedezés volt, hogy tényleg csillog a fejem, bár ez az éjszakai sötétben senkit nem zavar. :)

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló
2018. szeptember 22.

Először a C vitamin nélküli változattal próbálkoztam, ami nem hozott nagy sikert, úgyhogy ettől sem vártam csodát. DE! pozitívan csalódtam. Sokkal nehezebb krém, mint a vitamin nélküli, mégsem folyik le az arcomról melegben sem, hamar beszívódik és a reggeli felkenés után, gyorsan rendbe teszi a fáradt szemeim. Hogy a ráncokkal megküzd-e azt nem tudom, megelőzni szeretném őket.