Nika91

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Q10 Plus Szemráncrém

Nivea Q10 Plus Szemráncrém
2018. szeptember 22.

Nivea fan vagyok, de nem annyira jött be. Igazából még csak megelőzésként vettem, úgyhogy nem tudom mennyire segít a ráncokon. Nem szívódott be teljesen, sminkelni nem tudtam rá és amikor melegebbre fordult az idő, lefolyt az arcomról...

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém
2018. szeptember 22.

Csak hűvös/hideg időben használom, akkor is inkább éjszakára. Hiába a vízbázis az én bőrömnek sok lenne nappalra. Így viszont nagyon jól hidratál, rendbe teszi, ha itt-ott kiszárítja a szél/hideg levegő, selymes és puha bőrt eredményez. Amúgy is Nivea fan vagyok, így az illata nálam 5*.

Nivea Daily Essentials 24h Moisture + Express Primer - Dry Skin

Nivea Daily Essentials 24h Moisture + Express Primer - Dry Skin
2018. szeptember 22.

A kék (normál & kombinált bőrre) változatát használom jó ideje nappali krémként, ezt csak azért próbáltam ki, mert életem férfija volt vásárolni és azt gondolta a piros és a kék között semmi különbség nincs. :) Mivel ez száraz bőrre lett kifejlesztve, az enyém pedig egyáltalán nem az, azt hittem nagyon rossz lesz - ennek ellenére szinte ugyanazt a szintet hozza, annyi különbséggel, hogy nekem picit sok. Éjszakai krémként használom el - puha, hidratált tőle a bőröm.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2018. szeptember 22.

Sosem használtam primert és ezt is inkább nappali krémnek vettem, amire tökéletesen bevált - smink alá/smink nélkül. Eddig minden hidratáló csak még zsírosabbá tette a bőröm, nem szívódott be igazán. Ez viszont a könnyű, géles állaga miatt hamar beszívódik és nagyon kevés is elég belőle. Szebb tőle a bőröm, segített a tág pórusaimon is. Nyáron nem folyik le az arcomról, télen pedig jól hidratál. Újra és újra és újra veszem! :)

HerbaDoctor Arany Menta Sampon

HerbaDoctor Arany Menta Sampon
2018. szeptember 8.

2 hónapja megpróbáltam zöld samponra váltani, és ezt néztem ki magamnak. Azért választottam, mert minden olyan összetevő megtalálható benne, amit a zsírosodás ellen ajánlanak: bojtorján, csalán, borsmenta, citromfű, rozmaring. Mindig is 2 naponta mostam hajat, ezen próbáltam változtatni, más problémám nincs a hajammal. Nagyon gyógynövényes illata van - leginkább a Verbena cukrokra emlékeztet - a színe pedig ronda sárga. :)) Állagra nekem tökéletes, viszont nehezen habzik (mint minden zöld sampon), éppen ezért az első 2 hétben csak nagy nehézségek árán éreztem úgy, mintha tényleg normálisan megmostam volna a hajam. Mivel nyáron kezdtem használni nagyon jól esett a hűsítő hatása - nem tudom télen mennyire lesz kellemes. Vizesen lehetetlen kifésülni a hajam, de szárítás után tökéletes. Puhább, selymesebb lett és bár nem sokkal, de 1 nappal sikerült kitolnom a hajmosást. :) Az ára nem éppen kedvező és mivel a hajam derékig ér, illetve elég sok van belőle a 200 ml nem tart túl sokáig. Ez a 3. hónap és a 2. flakon vége felé járok. Összességében nagyon szeretem, nekem hatásos - de az ára miatt mást is szeretnék kipróbálni.

L'Angelica Sampon Teafaolajjal

L'Angelica Sampon Teafaolajjal
2018. április 8.

A tél, a hideg idő miatt kezdtem el korpásodni és minél gyorsabban meg is akartam tőle szabadulni. 90%-ban el is tüntette, viszont annyira kiszárította a hajam, hogy muszáj volt balzsamot is használnom - ami nálam eddig nem volt szükségszerű. A kifésülés is kínszenvedés. Az illata viszont nagyon jó, az állaga is tetszik és jól habzik!

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2018. április 8.

Mosolygós, nőies, édes. Szerintem hű a nevéhez, vizsgákra is tökéletes! :)) Biztosan újra veszem, bár lehetne tartósabb.

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP
2018. április 8.

Az első és eddig egyetlen olyan parfüm, ami bár az én ízlésemnek túl erős, télen mégis csak szeretem szaglászni magamon. Az biztos, hogy mindenki észreveszi, igazán nőies illat, szerintem inkább a frézia dominál. Rajtam abszolút tartós!

Avon Summer White Paradise

Avon Summer White Paradise
2018. április 8.

Tényleg csak nyári illat, napsütés és meleg jut róla eszembe. Kellemes, de semmi több. Nem veszem újra.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2018. április 8.

Ez az igazi vattacukor illat, töményen édes és biztosan mindenki észreveszi. Nagyon nagy kedvencem lett, nekem az optimizmust testesíti meg. :) Igazán tartós, elég (lenne) reggelenként egyszer fújnom, még este is érzik rajtam.