Nika91

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Salvatore Ferragamo Signorina EDP

Salvatore Ferragamo Signorina EDP
2018. április 8.

Nagyon kellemes, virágos, elegáns illat. Lehetne tartósabb, de így is tetszett. Az a romantikus csipke kategória. :)

Paris Hilton Just Me

Paris Hilton Just Me
2018. április 8.

Nagyon tetszik az illata, mert igazán nőies - viszont számomra túlságosan erős. Inkább a 30 felüli nőknek való, vagy annak, aki kifejezetten erős, csábító illatot keres. :)

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2018. április 8.

Inkább az édes kategória, de nem a feltűnőbb fajtából. Nem tudtam eldönteni, hogy a virágok, vagy a gyümölcsök felé hajlik, rajtam egyszerre illatoznak. A tartósságával sem volt gondom. Számomra nem az az illat, amit mindennap szívesen magamra fújnék, de mással/másokkal felváltva el tudom képzelni.

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2018. április 8.

Amikor először megszaglásztam, nekem egy copfos kislány jutott eszembe. Nagyon édes - sajnos inkább a rágógumis, nem a pillecukros fajta. Inkább gyümölcsös számomra. A tartósságával nem volt gondom, egyszerűen csak nem ezt kerestem. :)

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2018. április 8.

Először illatmintát, majd a legnagyobb kiszerelést vásároltam. Nem csalódtam, nagyon finom illata van. Rajtam inkább a virágos jegyek érvényesülnek, igazán tavaszi, édes, csajos. Az egyetlen hátránya, hogy rajtam nem túl tartós, egy nap legalább 2-3x újból kell fújnom.