nikfekete

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Apivita Cleansing Foam With Olive & Lavender

Apivita Cleansing Foam With Olive & Lavender
2020. július 10.

Pixiboxból kaptam mintát belőle, nem is tudtam, hogy van ilyen termékük, de megszerettem. Sminket jól leszedi és nem bántja a bőrt, nem irritál, vagy szárít. Újra fogom venni!

Maybelline The Burgundy Bar Paletta

Maybelline The Burgundy Bar Paletta
2018. október 24.

Glamour napokon szereztem meg féláron. Nagyon szép színekkel rendelkező paletta, könnyen használható meseszép jól kombinálható színekkel.
Nem potyog, amivel engem mindképpen megnyert :)
Ajánlom mindenkinek ;)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2018. július 26.

A beuty baggel együtt szereztem be.
Reggelente használom most nyáron krém helyett, a zsíros bőrömre elég is.
Mióta hadználom azt vettem észre hogy szebb simabb a bőröm, pattanásaim nincsenek azóta, mattító hatást nem vettem még észre.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 26.

Az egyik legjobb smink lemosó, amit próbáltam :) dörzsölés nélkül szedte le a sminket és nem hagy maga után ragacsos érzetet sem. Illata nincs.
Nekem nagyon bevált, még van pár maradékom, de utána csak ennél maradok

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover
2018. április 10.

Egész szépen leszedi a sminket, de azért nem egy micellás lemosóhoz hasonló a hatás (tény, hogy nem is az :D ) picit csíp, nekem az illatával nincsen bajom :)
ami viszont negatívum, hogy sehogysem lehet elkerülni, hogy a vattára csepegtetés mellett ne folyjon mellé az üvegből.

Garnier Skinactive Volcano Mask

Garnier Skinactive Volcano Mask
2018. március 27.

kis mintát vettem belőle próba képpen. érdekes volt az állaga, hogy ragad és nem megszárad, mint az agyagos maszkok. kb 15 percet hagytam az arcomon, valóban melegít kicsit ez jó érzés volt.
A bőröm matt nem lett utána, de a miteszereket szépen kitisztította. Nagyobb kiszerelésben nem hiszem, hogy megveszem, a l'oreal és a nu skin agyag maszkja sokkal jobb nála.

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2017. december 12.

KM boxból jutottam hozzá, volt már hasonló mentolos ajakbalzsamom, így nem az zavart. a fedése meg a színe tetszett. Alapból nem szoktam szájfényeket használni, mert nem ápolnak annyira, mint amennyire nekem kell, de alkalmakra jó lesz.

Revolution Pirosító

Revolution Pirosító
2017. december 12.

Krémmániás beauty box-ból ismertem meg a márkát, előtt nem használtam tőlük semmit. Nagyon szép színű a pirosító könnyen szépen lehet vele dolgozni.
Újravevős lesz :)

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2017. december 4.

Krémmánia beauty boxon keresztük került hozzám. Féltem kicsit tőle, hogy a zsíros bőrömnek sok lesz és csillogni fog, de pozitív csalódás volt, mert nem. Hamar beszívódik finom az illata és jól hidratál, a hideg idő miatt nappalra használom. Simább tőle az arcom.

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2017. november 28.

Fodrászom ajánlására vettem meg. Régóta kerestem egy natúr, de nem henna festéket.
Nagyon szépen befogta a hajam 5M árnyalatot vettem, és a mosások során egyáltalán nem kopott.
A göndör alapból is száraz hajam nagyon szereti, puha és fényes lesz tőle.