Niki0111

Regisztráció dátuma: 2017. október 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2017. november 8.

Tiszta, matt bőrt eredményez. Szárítja a bőrt és csípi a szemet. Kevesebb pattanásom nem lett tőle.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2017. november 8.

Kellemesen és jól tisztít, hűsít. Az arcom a használata után puhává válik. Nagyon kedvelem.

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2017. november 8.

Zsíros nehéz krém, ami reggelre felszívódik. Az illatát én imádom.

Essence Camouflage Krém Korrektor

Essence Camouflage Krém Korrektor
2017. november 8.

Csúszós állaga miatt nehezen fed. Nem igazán nyújt természetes hatást (sem a színe, sem az állaga miatt).

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2017. november 8.

Nagyon tartós (óvatosan a felkenéssel!), nagyon pigmentált, nem szárít - a hidratáló használatakor - és valóban nem egyenletesen kopik. Drága.

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2017. november 7.

Nem igazán fed, ellenben a bőröm fényes, enyhén zsíros a használatával. Én is tapasztaltam a 'hámlást", amikor nagyobb mennyiséget kentem fel. 2-3 hónap elteltével kettéváltak a fázisai (=megromlott).

Covergirl Lashblast Clump Crusher

Covergirl Lashblast Clump Crusher
2017. november 7.

Ha valaki természetes szempillákra vágyik, ezt a szempillaspirált ajánlom. Nem visz fel sok festéket, nem okoz csomós, összetapadt szempillákat, ugyanakkor szépen ível, és hosszabbít.

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2017. november 7.

Lehet, hogy az én termékem hibás, ugyanis én az előttem felszólalokkal pont ellentétes hatást tapasztaltam. Ugyan valóban nem maszatolódik, viszont sok festéket visz fel és csomós, összetapadt szempillákat eredményez. A látszat nem természetes, feltűnő, műszempillákhoz hasonló. feltűnő, nem természetes.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. november 7.

Természetesek a színei, használata könnyű. Nagyon szeretem, minden nap használom. A csomagolása nem igazán praktikus, benne a sablonok használhatatlanok. Mindezzel együtt biztosan fogok még vásásolni.

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2017. november 7.

Puha, selymes és illatos (imádom) lesz tőle a hajam. Nem zsírosít, nem nehezít. Kicsit segít a fésülésben. Rendszeresen újravásárolom.