Niki03

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Wasserspray Aqua

Balea Wasserspray Aqua
2021. április 12.

150 ft-ért vettem kiárusításban, de teljes áron is érdemes beszerezni. Nyári melegben csodásan hűsít, hűtőben tárolva még inkább. A smink egybeolvasztására is tökéletesen alkalmas.

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2020. május 17.

Színre tökéletes. Finishre nekem a L'Oréal Fresh wear-t juttatja eszembe, ami szuper lenne, mert az a kedvenc alapozóm, de végül csak nem hozza azt a szintet. A fedése számomra tökéletes, ennél hétköznapra nem kell több. Satin finish, ami hozzám nem áll közel, mert ezeknek olyan nehezebb érzete van a bőrön, ez erre az alapozóra is igaz. Textúrájában sűrű, egy ici-picit nekem fullasztó a bőrön. Az illata nekem nagyon tetszik, az már kevésbé, hogy órákig érzem magamon... ilyennel még nem találkoztam. Tartóssága átlagos, nap végén azért látszik, hogy kopott a fedése. Összességében jó-jó, elhasználom, de nem lesz újravevős és a Fresh wear-t sem fogja letaszítani a trónról. Bár én kiárusításon vettem fél áron, eredeti áron majdnem annyiba kerül, mint a fentebb említett alapozó, el sem gondolkodnék melyik kerüljön a kosárba. Az üvege gyönyörű, a pumpa zárható és tökéletesen működik.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. március 29.

Teljes szerelem. Csodás pillákatvarázsol, nem maszatolódik, viszont könnyű lemosni. Újravevős!

Eveline Royal Snail BB 8In1 Mattító Arckrém, Bőrkiegyenlítő Hatással

Eveline Royal Snail BB 8In1 Mattító Arckrém, Bőrkiegyenlítő Hatással
2019. október 4.

Aki az előző (zöld tubusos) Eveline BB-t szerette, annak ez is nagy kedvenc lesz. Pont elég a fedése (ez nem alapozó, nem fog annyit fedni, nem az a dolga). A színe bár nem választható, nekem tökéletes, de nem vagyok nagyon világos bőrű. Az állaga kellemes, illata szintén. Kézzel könnyen eldolgozható. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up
2019. május 28.

A világosat vettem meg és milyen jól tettem! A kedvenc alapozóm egyik itthon kapható színe sem elég világos, na de ezzel! Tökéletes szín, az alapozó textúráján nem változtat. Ezt szerettem volna és pontosan ezt is kaptam. :)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 26.

Nesze semmi, fogd meg jól... Nekem nem dúsít, nem hosszabbít, ellenben csomós, túl folyékony, póklábas, jellegtelen. Nálam teljes csalódás. Soha nem venném meg újra.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 29.

Tesztelésre kaptam a terméket, de engem teljesen meggyőzött. Tökéletes smink alap, pár nap után sokkal egységesebb bőrkép. Aki szemezik vele, bátran ajánlom, hogy tegyen vele egy próbát!

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2019. április 13.

Minden hype-ot megérdemel. Gyönyörű a fedése, nem vakolat, szép bőr szerű, tartós, abszolút befutó!

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel
2019. április 10.

Tesztelésre kaptam a terméket. Könnyű, géles állagú, azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Nekem személy szerint tetszik az illata, olyan uniszex, erősnek nem mondanám, de én szeretem az illatokat. Ez egy tavaszra/nyárra való hidratáló, csodát nem kell tőle várni. Akinek zsíros a bőre, beválhat, száraz bőrűeknek szerintem nem ez lesz a nagy Ő.

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap
2019. március 23.

Pontosan azt teszi amit állít: mattít és kitölti a pórusokat (azért nem teljes mértékben). Szerintem ár - érték arányban tökéletes.