niki84balazs

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sospiro Accento EDP

Sospiro Accento EDP
2019. február 21.

Oh, igen.. ez is kell nekem😊
Tényleg nagy a hasonlóság a Chance- szal, de ez az illat sokkal minőségibb, mélyebb és jó hangulatot áraszt. Engem nem zavar a hasonlóság, ha az meg szebb kivitelezesben történik! Különben is, imádtam a Chance -ot is.., de a régit.. Azt nem is kell mondanom h brutal tartós! Nyárias illatnak mondanám, de számomra frisseseget ad, így jöhet bármikor!

Sospiro Soprano EDP

Sospiro Soprano EDP
2019. január 21.

Finomság!!! Csodás gyümölcs kosár, pezsgő gyümölcsökből , bőrös fás alapon. Szerencsére az oud nem emelkedik ki a bőrömön, így nőies, de nem visszafogott darab! Feltűnő illat, amire oda kapja az ember a fejét. Tetszik h nem ragacsos, edes, a gyümölcsök olyan sziporkazoak benne, az alap pedig brutal tartósságot és mélységet ad.
Gyönyörű tavaszi illat költemény!

Sospiro Erba Pura EDP

Sospiro Erba Pura EDP
2019. január 13.

Már egy éve szenvedek vele.. mert szeretném szeretni.. de nem megy! Szep illat, tartós!!!! És különleges is!
Mikor felfujom magamra, tetszik, kb fel óra.. aztán elkezd ingerelni, és szagolgatom de csak azt érzem h áááá és hamar eljön a pillanat h le kell mossam, mert borzasztóan idegesít!!! Ha tudnám!! Mert semmi nem hozza le, de semmi, pedig mindent próbáltam..( Cif, sebbenzin, olaj stb) Erba marad és az agyamra megy! Pedig bírom az erős illatokat, de ez szúr, bök és kiakaszt. Talán azért mert nincs benne puhaság kedvesség számomra.. legalábbis az én bőrömön . Minden időben próbáltam már... szoval feladom!
Sok Sospiro illatot imadok, szerintem csodasak, egyediek és brutal tartósak!!!
Nézzük a jó oldalát.., legalább ez nem kell! :)
A minőséget pontozom.

Sospiro Ouverture EDP

Sospiro Ouverture EDP
2019. január 10.

Csodálatos alkotás ez is a Sospirotol!!
De asszem befejezem, mert nem bírom anyagilag!!!
Isteni fahéj, ambra és a fügelevelek zöldessége puhul a bőrömbe! A Magnolia talán a tisztaságát adja az illatnak, mert sok virág illatot nem érzek ki belőle..
Nagyon különleges számomra!!
Szupertartos, hordhato és szerethető illat
Ez az első olyan parfum ház, amitől a legtöbb illat tetszik és vagyodasaim tárgyai!!😍
Megyek lottozni!!!🤩

Sospiro Opera

Sospiro Opera
2019. január 6.

Leggyönyörűbb rózsa !! Rajtam, legalábbis! Egy fantasztikus nőies illat, ami egész nap körülölel!! Az elején kicsit poros, füstös- ez mondjuk nem annyira kedvencem- de max 20 perc után maga az álom.. simogató, bársonyos, olyan buja illat! Jajjj én nem tudom úgy és olyan szépen elemezni külön külön az illat jegyeket, mint itt oly sokan, csak összhatásban vagyok elájulva.. Rajtam rózsa-bőr- ambra kombo emelkedik ki, talán ezeket a jegyeket ismerem fel a bőrömön ..
Nagyon is hordhato, brutal tartós és csodálatos alkotás!!!😍
Már csak egy bajom van... hogy anyagilag tönkre tesz a Sospiro...

Sospiro Muse

Sospiro Muse
2018. december 22.

Teljes szerelem😍 csodálatos, puha, nagyon nőies illat! Nem kifejezetten gyümölcsös és nem is virágos.. kettő között. Nagyon tartós, és végig finooom!!! Nem zavaró benne a bőr, inkább kompenzálja a gyümölcsök édességet, így lesz az egész valami eszméletlenül különleges! Az üvege jól mutatja, milyen az illat... bársonyos pinkes- lilas... de nem a közönséges fajtából!! Én imadooom!!

Frederic Malle Eau De Magnolia

Frederic Malle Eau De Magnolia
2018. november 14.

Az egyik legszebb tiszta illat!! Semmi bonyolitas, csak a harmónia, gyengedseg , báj és olyan luxus érzet h csak nagyon kevés parfumnel érezni ilyet! Olyan minimalista illat, ami tökéletes alkotás lett!!
Számomra teljes kábulat!!

L'Artisan Parfumeur Noir Exquis

L'Artisan Parfumeur Noir Exquis
2018. szeptember 28.

Köszönöm kedves Kvin ezt a csodát!!!
A legtökéletesebb őszi illat! Olyan mintha egy nagyon finom gesztenyés sütit ennék az erdő melyen valahol, az avar közepén, és messziről száll a füst, mert valahol tüzet raktak... melegség, nyugalom, béke , boldogság árad ebből a parfumbol!! Tartóssága kiváló, fürdés után is tisztán érezhető a kezemen a próba fujas! Tökéletes alkotás, számomra nagyon természet- közeli és otthonos illat, ami nem erőszakos, hanem lágyan ölel körbe!

Montale Sweet Peony EDP

Montale Sweet Peony EDP
2018. július 25.

Annyira tetszik!! Nőies, lágy, puha, finoman puderes, édes de nem ragacsos.. engem levett a lábamról! Nem tolakodó de nagyon tartós illat, és közben gyengéd! Szerintem bármikor hordhato, nekem az jut eszembe erről az illatrol, hogy kedves...szoval rossz hangulat ellen is jó lehet... gyönyörű viragcsokor!!!

The Different Company Sublime Balkiss

The Different Company Sublime Balkiss
2018. július 15.

Én ma lettem szerelmes ebbe a parfümbe, kaptam is egy mintát, és a kezemet szagolgatom egyfolytában....Friss, bodzás, majd finoman virágos, nagyon nyári és ami tetszik hogy tartós illat. Természetesnek és könnyednek érzem! Nagyon tetszik!!!!