niki93093

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2022. szeptember 21.

Kellemes viselni, vaníliás illata van. Nagyon szép selymes érzést nyújt, kisimítja az apró ráncokat az ajkakon és hidratál is.
Nekem a 01-es árnyalatban van meg, természetes rózsaszín egy kis csillogással.
Ha szájfényt akarok használni ezt vagy a NYX Butter glosst választom.

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2022. szeptember 21.

Az őszi-téli időszakban nagyon szeretem, kellemes édes, bújós, meleg illat. Hasonlít a Black Opiumra, de nem teljesen ugyanolyanok.
Tartóssága jó, egész nap visszafogottan ölel körül, nem tolakodó.
Én virág illatot abszolút nem érzek ki belőle. Nagyon jól összekeverednek az illatjegyek, egyik sem lóg ki belőle.

Jimmy Choo Blossom EDP

Jimmy Choo Blossom EDP
2022. szeptember 20.

Aranyos, könnyed, tavaszi-nyári illat. Ahogy előttem is írták, gyümölcsös, számomra főleg a málna érződik benne.
Nem zavaró illat, irodába, mindennapokra pont megfelelő.
Tartóssága nem túl jó, de ár-érték arányban megéri.

Jimmy Choo Illicit EDP

Jimmy Choo Illicit EDP
2022. szeptember 20.

Én nagyon szeretem. Kellemes hétköznapi illat. A mézes illatok közül nekem ez sokkal jobban tetszik, mint a Scandal, viselhetőbb, iroda barátabb.
Tartóssága rajtam átlagos, 7-8 óra elteltével is érezni lehet egy kicsit.

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense
2022. szeptember 20.

Eleinte nagyon-nagyon tetszett, így vettem is belőle egy nagyobb kiszerelésben.
Egyszer azonban mikor magamra fújtam, furcsa (ceruza faragvány?) illatot kezdtem érezni, és sajnos azóta is érzem és nem tudok tőle elvonatkoztatni.
Nem gondolom, hogy romlott lenne, mert teljesen új volt, és megfelelő helyen tároltam.
Pedig annyiira jó lenne, kellemes, púderes, málnás illat, de közben előjön belőle ez a fura illat. Így még nem jártam egy parfümmel sem, nagyon nagy csalódás volt.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2022. szeptember 20.

Akkor vettem észre a valódi hatását, mikor elfogyott. Vizes állaga van, gyorsan beszívódik.
Amikor használom sokkal kisimultabb az arcom, kipihentebbnek tűnök.
Csodát nem kell tőle várni (főleg nem ennyi pénzért), de szívesen használom.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2022. szeptember 19.

Közepes fedése van, nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. Nekem sokkal jobban bejött, mint a Double Wear, nem olyan maszkos a hatása.
Hihetetlen, hogy mennyire tartós, 10-12 óra után is csak egy kicsit kopik.
Az ára elég borsos, de jó akciókat lehet kifogni, és egész sokáig elég, nem kell belőle sok.

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2022. szeptember 19.

Már többször újravettem, nagyon szeretem az illatát, kellemes komfort illat. Testpermethez képest egész jó a tartóssága is.
Valószínűleg a testápolót nem fogom újravenni, de ebből mindig lesz itthon.

Beautyblender Pro

Beautyblender Pro

Imádom, tökéletes. :)
Évek óta csak ezt használom. Szépen el lehet vele oszlatni a terméket, és természetes hatást lehet vele elérni. Nagyon puha anyaga van.
Nálam még egy sem ment tönkre, pedig napi használatban van. Mosógépben szoktam mosni, teljesen kitisztítja, Legkésőbb évente le szoktam cserélni, higiéniai okokból, de még akkor is jó állapotban szokott lenni.

Givenchy Irrésistible Givenchy

Givenchy Irrésistible Givenchy
2022. szeptember 19.

Ehhez az illathoz egy ápolt, csinos, fiatal, kedves nő képét tudom társítani.
Nagyon finom, gyümölcsös illat. Tartóssága, erőssége pont megfelelő. Hosszú órákon keresztül körbelengi az embert, de nem tolakodó a környezet számára. Irodába is megfelelő viselet, mindennapi parfümnek tökéletes (az árát leszámítva).