niki994

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji1 Bor Kivonattal (régi)

2020. július 24.

Elsősorban az itteni velemenyek alapján vettem meg. Nagy örömöm viszont kárörömbe torkollott. Kibontottam az illata isteni, de az állag.. EZ MI EZ?! Gumiszerű galacsinos mire kivakarod a tégelyből. De próbáljuk neg felaplikalni az arcra. Megy ez semmi baj jo lesz ez biztattam magam. Nem túlzottan nehéz könnyűnek nem könnyű az egyenletes eloszlatása. Viszont nem hogy beinná a bőr és táplálná kritikán aluliak kukacosodik....

Babor Sun Make Up SPF50

Babor Sun Make Up SPF50
2017. október 30.
(!)

Szeretlek is meg nem is ez a gondolat fogaalmazódott meg bennem ahogy használom . Nem száraza bőröm, de nehéz eldolgoznom blenderrel is meg ecsettel is, de annyira szép finist eredményez nyárra, hogy az maga a csoda, nem nehéz, nem maszkos egyszerűen egységesíti ragyogtatja a bőrt. Mellette ott a fényvédelem, ideális nyári kence.
Egész nyáron tudtam használni, tesztelgetni. Egész napra nekem nem maradt annyira fixen a bőrömön, ez lehetséges a bőröm zsíros típusa miatt is nem is ezért vontam le azt a csillagot, az ár érték arány miatt jó termék, de nem adnék ki ennyit rá az is biztos, és ez a csíkozódás amit nekem produkál az annyira nem tetszik sajnos.
Kaptam a terméket innen kipróbálásra, és örülök neki nagyon mert tényleg nem rossz, akinek van feles 8000Ft-ja erre az próbálja ki hátha ügyesebben el tudja majd dolgozni mint én vagy meglesz a jó technika :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 30.

Nagyon szeretem szépen fel lehet vinni nincs maszkhatás, Blenderrel szebben el lehet dolgozni, mint ecsettel.
Nekem a legsötétebb árnyalat van meg az nagyon passzol az arcszínemhez.
A ráncokba olykor olykor szeret beleülni de bázissal nagyon szépen egységesíthető.
Matthatást teljesíti és 12 órás műszak végéig szépen fixen marad, úgy hogy nincs púderrel lefixálva.
Zsíros bőrtípusom van nekem tökéletesen teszi a dolgát, de akinek vegyes vagy száraz annak nem ajánlanám, hiszen kiemelné a szárazterületeket.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. július 29.

Amennyibe ez a drágaság kerül mindenkinek megéri megvenni. Nekem eddig nem volt szilikon fejű szempillaspirálom szóval újdonság erejével hatott furcsa volt kezelnem de nem rossz. Nincs műszempilla hatás, de még mindig szebb szempillát csinál mint drágább társai amikbe csalódtam. Sajnos az a hibája túl gyorsan beszárad nekem 1 hónap után teljesen beszáradt szerettem de tovább fogok állni nem rossz tényleg nem ennyiért megéri.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2017. július 3.

Imádom az illatát beleszerettem legszívesebben megenném , csak sajnos nem tartós az illata ami eléggé nagy baj ... Viszont nem szárítja a bőröm szerencsére vegyes érzelmek vannak vele kapcsolatban.

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2017. június 20.

Szerettem egykor csak ezért kap 2*-ot. Sajnos mára már egy pancsolt parfümre emlékeztet. Igazándiból tartós a parfüm de kellemetlen az orromnak nem használtam el egy üveggel se eleinte szerettem de útközbe a szeretet alább hagyott és átváltott utált illattá.

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Testápoló Balzsam
2017. június 20.

Első AVON termék amire nem tudok rosszat mondani sőt nekem nagyon is tetszik. Nem komedogén, nem irritál, illata is kellemes nem túlzón erős.. Apró kis csillámocskák vannak benne amik még nyáriasabbá teszik remekül hidratál gyors beszívódik, nem marad nekem ragacsos érzés.

Pharmalone Aloe Vera Natural Body Lotion

Pharmalone Aloe Vera Natural Body Lotion
2017. június 2.

Pontosan annyi hidratálóképessége van mint ha ásványvízzel kenegetném magam ez nem javít a bőr szárazságán... Az illata se jó felkenés után fehér ragacsos réteg marad.

Pharmalone Aloa Vera Natural Aloe Duschbad

Pharmalone Aloa Vera Natural Aloe Duschbad
2017. június 2.

Olcsó húsnak híg a leve itt ráillik.. Szárít az illat se megnyerő...

Charlotte Cosmetic Aloe Vera Natural Aloe Shampoo

Charlotte Cosmetic Aloe Vera Natural Aloe Shampoo
2017. június 2.

2 Ft-ot nem ér viszket az ember feje tőle tisztítani se tisztít még jó hogy kaptam ..