Nikike29

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Szérum

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Szérum
2016. október 7.

Még csak 1 hete használom, így egyelőre csak első benyomásom van a krémről, és az nagyon pozitív! Csodás a kiszerelése, az adagolója olyan, mint egy injekciós tű, kis mennyiség jön belőle egy nyomásra, ez kb elég is a szemkörnyékemre, és a homlokomra. Jól hidratál, és valamennyire mintha tényleg feltöltődnének a ráncok. Persze az igazi hatás hetek múlva mutatkozik meg, de az első benyomásom jó a termékről. Egyedüli negatívuma, hogy talán túl sok benne a parfüm, az illatanyag, és ez ugye nem létfontosságú egy ránctalanító krémbe.

UPDATE:
Pattikat okozott a kis szemét a homlokomon (csak oda és szemkörnyékre használtam... Így egy ideje felfüggesztettem a vele való ránctalanítási kísérletet!

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2016. október 7.

Különleges illata volt a kezdő lökés, hogy megvegyem :) használom egy ideje, de a mai napig mindig megszaglászom mielőtt felkenem a pilláimra, csodás a friss uborka illat, ami persze nem igazi uborka, én inkább a Dove uborkás deo illatához hasonlítanám. Egy másik szempillaspirál kicsit meggyötörte a pilláimat, de ez a Rimmel-es csoda helyrehozta, szóval megfelelően ápolja is a szempillát, amellett, hogy csodaszép, hosszú, dús hatást lehet vele elérni! Én szeretem :)

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2016. augusztus 15.

Egy kettőt fizet hármat kap akcióban választottam a harmadik termékként, mivel nem ismertem előtte, gondoltam ingyen bőven jó lesz :) már a boltban megtetszett a minta alapján az állaga, abszolút nem ragad, amit utálok! Felkenéskor inkább finom szilikonos állagú, olyan érzés, mintha el akarna csúszkálni, de nem csúszkál, könnyű dolgozni az applikátorral, nekem két réteg kell/elég, hamar szárad, ami után szinte lerobbanthatatlan! Simán kibír hosszú-hosszú órákat, ha nem eszünk. Evéskor is csak picit megkopik, de mindezt nem foltosan teszi, hanem szépen egységesen. Imádat!!!!!

Urban Decay Naked 2 Palette

Urban Decay Naked 2 Palette
2016. augusztus 15.

Mióta először láttam ezt a palettát egy youtube tutorialban évekkel ezelőtt, azóta vágytam rá. Végre eljött az én időm pár hete, és megvehettem magamnak. Még mindig tart az ismerkedés fázisa. A színek gyönyörűek, jól pigmentáltak, az ecset is szuper, néha kicsit soknak érzem a csillámokat, de ez nagyszerűen tompítható egy matt satírszínnel. Tökéletes paletta, mégis kettős érzés, mikor nyilatkoznom kell róla... Első látásra szerelem volt, de első használatra nem :( nekem valamiért lepotyog a festék a szemem alá, ha szemhéjalap nélkül használom, főleg a sötétebb színek esetén :( még tesztelgetem, ismerkedünk, van olyan szín, amit még a szememen ki sem próbáltam, de egyelőre, és legnagyobb bánatomra nekem csak 4*

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta
2016. április 5.

Szuper termék, szuper áron! Nagyon jól pigmentélt szinek, tartós, egész nap nem kenődik el, vagy kopik le, nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Igazából sem az ecsetet, sem a csipeszt nem használom, mert van ettől azért jobb, de jó, hogy ezek is benne vannak. Imádom!

Makeup Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta

Makeup Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta
2016. április 5.

Hát igen... Az alacsony ár ellenére én még sosem csalódtam a Make up Revolution termékekben! Nagyon jól pigmentáltak a szinek, jól satírozható, építhető, egy alappal egész nap kitart... Kicsit porzik, bár nem minden szín, de engem ez abszolút nem zavar. Imádom!!!

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal
2016. április 5.

Szem alatti karikákra vettem. Mikor kipróbáltam nagyon tetszett, jól elfedte, amit takargatni szeretnék :) de... aztán észrevettem, hogy csillog :( de miért csillog??? ááá annyira sajnálom, pedig jó kis termék lenne, de ezzel a csillogással nem tudok mit kezdeni. Szemhéjalapnak talán jó lesz...

Update
Kibékültem a csillogással, optikailag ez is hozzájárul a sötét karikák halványításához! Végülis szeretem, de így is csak 3*

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2016. április 5.

Általában nem használok alapozót, mert túl soknak érzem, elnehezíti az arcom, fulladozik a bőröm alatta, és eddig bármit próbáltam kifényesedik néhány óra elteltével... (erre mondjuk mondhatom azt, hogy még nem találtam meg az igazi alapozót, de megmondom őszintén már nem is keresem, sok volt a csalódás...) Ezt a púdert nedvesen szerettem volna használni, de nekem valamiért nem működik. Ha bevizezem a szivacsot, szinte alig vesz fel terméket, és egy nedves réteg keletkezik a felszínén, ami után kb használhatatlan. Púdernek viszont szeretem, szerencsére tökéletes színt találtam el, de egyébként jól is illeszkedik a bőr színéhez. Jól mattít, de nem természetellenes.

Revolution Pirosító

Revolution Pirosító
2016. január 15.

Mivel imádom a pirosítókat, van pár darab a tarsolyomban. Több ezer forintostól, eddig a kb. 450 forintosig széles a paletta. Először féltem is, hogy olcsó húsnak híg lesz a leve, de előtte már beszereztem néhány Revolution terméket, és maximálisan elégedett vagyok velük, szóval ő is kapott egy esélyt! Lányok! Komolyan mondom ez életem eddigi legjobb pirosítója!!! Nagyszerűen pigmentált, csodálatos színekben kapható, bár a csomagolása nem a termék előnye, de legalább kis helyen is elfér. Nekem nagyon tartós is. Úgy kell visszafognom magam, hogy ne vegyem meg az összes színt :)

Real Techniques Starter Set

Real Techniques Starter Set
2015. december 14.

Imádom! Mióta megkaptam a szettet nem is használtam más ecsetet a szemöldök formázásra vagy a tusvonal meghúzására! Nagyon szuper puhák, nem hullajtják a szálakat, öröm velük sminkelni! A pufi ecsetek is kiválóak a mélyítővonal kiemelésére, és a füstösítésre is! Szóval úgy kell befejeznem, ahogy elkezdtem... Imádom! ;-)