nikilane

Regisztráció dátuma: 2012. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2014. július 9.

Én is fodrászomtól vettem, igazából az ápolási funkcióját tökéletesen kitölti, bár nincs nehéz dolga. Amióta lenövesztettem a szőkét a hajamról, azóta mindig szép a hajvégem. Mindig használok balzsamot és olajat a hajmosások után, így max csak 9-10 havonta járok vágatni.
Nagyon sokféle olajat használtam már. Nem ez a kedvencem, az illatáért se vagyok odáig. Eleinte tetszett az illata, de most már kicsit büdinek érzem. Ezekbe a fodrász kellékes olajakba nem nagyon tudnak normális illatot tenni, a legtöbb, amit szagoltam "büdös-virág" illatú volt. Remélem legközelebb lesz valami másfajta olaja a fodrászomnak.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2014. július 9.

Isteni finom illata van ennek a tusfürdőnek!!! Nem vagyok nagy kókusz rajongó, de ez mennyei illat. Jó érzés vele fürdeni, ennyit várok el tőle, ami viszont kellemes meglepetésként ért, hogy fürdés után is érezni egy darabig a bőrön ezt a mennyei tejes-kókusz illatot. Bár lenne hasonló parfüm. :)
Miután kipróbáltam, rá pár napra megvettem a második tartalék tubust is. Annyi kényelmetlenség akadt vele, hogy a magas flakon nem fér el normálisan a zuhanyzóban a tartókán. Nagyon bénán néz ki ahogy ferdén be van állítva, de nem tudok vele mit csinálni, alacsony vagyok és a felső polcról kényelmetlen levenni. Gyárthatnák kisebb vagy más formájú/arányú flakonban is.

Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

2014. július 9.

Itt is bebizonyosodott, hogy nem vagyok kompatibilis az Avon krémeivel. Imádok minden krémet, parfümöt, ami édes illatú. A katalógusban szerelmes lettem az illatába és megrendeltem.
Első használat nagyon jó volt, imádtam az illatát is. De később megjelent nekem is ez a fehér réteg, ami nagyon kellemetlen érzés volt. Az illatát imádom, de nem bírom magamra kenni emiatt a réteg miatt. Legszívesebben kidobnám, de utálok pazarolni... tovább ajándékoznám, de ezzel a negatív tulajdonsággal nem szívesen adom át senkinek se.

Australian Gold Hemp Nation Pomaberry

Australian Gold Hemp Nation Pomaberry
2014. július 9.

Most járok az első tubusom utolsó cseppjeinél és biztos vagyok benne, hogy következő alkalommal, ha megyek a szolimba kérek egy újabb tubust.
Az illata alapvetően finom gyümölcsös, gránátalmás. De tényleg nem az illatától vagyok elájulva, hanem a hatásaitól.
Nem szoktam gyakran leégni a szoliban, de sajnos nagy ritkán előfordul, hogy megkap egy picit. De amióta ezt a krémet használom az ilyen kis megpirulások miatt már nem aggódok. Ha bekenem vele magamat időben nagyon szépen elmulasztja ezt a kis pirosságot, és még nem volt olyan, hogy lehámlottam volna ha ezt meg a hűsítő lötyit használtam.
Állagra nagyon jól kenhető, nem egy tömény krém, nem ragad, nagyon jól beszívódik, az illata is még sokáig érződik. Bátran ajánlom, mert megéri a közel 500ml ennyiért és ilyen minőségben. Ezt is bármelyik szoliban rendelhető vagy akár kapható is.

Australian Gold Aloe Freeze

Australian Gold Aloe Freeze
2014. július 9.

Bizony még most is kapható és valóban hatásos és szuper kis termék. Szolizás után vagy napozás után nyugodtan használható.
Nem rég a nagy kánikulában lent voltunk a velencei tónál és hiába kentük magunkat óránként, annyira erős volt a nap, hogy egy-két helyen megkapott minket, és még ott is égett a bőrünk, ahol még csak meg sem pirosodott. A kocsiban a hazafelé úton ezzel hűsítettük magunkat és nagyon hasznos dolognak bizonyult. Én még otthon a Pomaberry-s krémmel kenegettem a lepirult pontokat és másnapra teljesen elmúlt a pirosság és nem kezdtem el lehámlani.
Mindenkinek ajánlom, hogy szerezzen be egyet, nagyon hasznos kis lötyi. Szinte mindegyik szoliban kérhető vagy rendelhető bármilyen Australien Goldos termék. Megéri az árát.

Subrina Recept Sampon Korpásodás Ellen Zsíros Hajra

Subrina Recept Sampon Korpásodás Ellen Zsíros Hajra
2014. július 8.

Nagyon sok problémám volt mostanában a samponokkal. A hajam vékony szálú és nagyon hamar zsírosodik. Abba már beletörődtem, hogy 2 naponta hajat kell mosnom és a második nap már össze kell fognom a hajamat, mert másnap összeesik. Ezt örököltem, ezen egyetlen sampon sem tud változtatni.
Fél évvel ez előtt sampont váltottam, mert mindenki próbált rábeszélni, hogy ez a zsírosodás a "rossz" samponom miatt van. ( A Garnier zsírosodás elleni samponját használtam, az átlátszót.)
Ezek után használtam 4-5 különböző sampont (Garnier Ultra Doux Citrus, dr. Organic Aloe Vera Sampon, Kallos Tojás Sampon, Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon, és valamelyik Syoss sampont, ja meg a Himalaya Herbals zsírosodás elleni samponját is) és mindegyik után elkezdett viszketni a fejbőröm!!! Gyerekkoromban utoljára a Csalán sampon után viszketett ennyire, mint most mindegyik sampon után, ráadásul a homlokom feletti résznél egy vékony sávban elkezdett korpásodni (vagy ez a szeborrea jött ki). Nem tudtam már mihez kezdjek, már bőrgyógyászhoz akartam menni, amikor a fodrászom javasolta ezt a sampont, hogy próbáljam meg.
Hála az égnek a viszketés megszűnt!!! Sajnos a szeborrea még néha előjön, de arra van ecsetelőm. Nekem nagyon nagy segítség volt ez a sampon, örülök hogy megtaláltam.

Cuccio Argán Olaj & Urea Hidratáló Krém

Cuccio Argán Olaj & Urea Hidratáló Krém
2014. július 8.

Meg vettem nagy kiszerelésben, hogy végre egy hatékony krémet tudjak a vendégeim lábára használni.
A tapasztalataim eddig: az illata frissítően mentolos és enyhén citrusos.
Az állaga jó sűrű és nagyon kicsi mennyiség is elég belőle, hogy bekrémezzük vele a sarkat vagy akár az egész talpat. Nagyon sokáig masszírozható ezzel a mennyiséggel a talp. Viszont vigyázat, ha bekentük az egész talpat óvatosan lépkedjünk, mert ha papucsba lépünk könnyen elcsúszhatunk!
De ennek ellenére viszonylag gyorsan beszívódik (max. 6-7 perc kb.), és végül egy fura "réteget" hagy a bőrön, ami már nem csúszkál. (A kezemen idegesít ez a fura réteg, ezért én mindig kezet mosok utána, de a lábon ez nem rossz érzés.)
Összegzés: Kiváló termék és nagyon megvagyok vele elégedve. Nem olcsó, de minden grammja megéri az árát.

Cuccio Forte Natur Körömbőr Ápoló Vajas Ceruza

Cuccio Forte Natur Körömbőr Ápoló Vajas Ceruza
2014. július 8.

Mind a 3 fajtát rendeltem már és csak dicsérni tudom ezt is. Ugyanaz a hatékonyság, mint a Tejes-mézes vagy a Gránátalmásnál, annyi különbséggel, hogy nem tartalmaz illatanyagot, enyhén gyógynövény illata van (zsurlófű, ha jól emlékszem), ami egyáltalán nem kellemetlen. Aki nem szereti az illatosított dolgokat annak ez a legtökéletesebb termék a körömbőre ápolására.

Cuccio Lyte Toszkán Citrus & Fehér Tea Vajas Testápoló

Cuccio Lyte Toszkán Citrus & Fehér Tea Vajas Testápoló
2014. július 8.

Ez a 4. fajta cuccio krém, amit kipróbáltam és isteni finom citrus illata van. Nyárra a legtökéletesebb választás.

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló
2014. május 23.

A régebbi verzió sokkal jobb volt.
Ez nagyon nem jó nekem. Konkrétan be se szívja a bőröm. Tornázok, mozgok és bemasszírozom ezt a silány terméket... de nincs mit bemasszírozni, mert dörzsölöm le a cuccot, amit felkentem. Másik verzió, amikor csak bekenem magam vele, amíg nem érzem úgy, hogy nagyjából beszívta. DE! Teljesen mindegy mit csinálok vele 12 óra... 24 óra elteltével ugyanúgy lemosom a krémet zuhanyzásnál. Mintha egy nyálkás csiga lennék úgy mosom le magamról ezt a cuccot.
Nem tudom miért nem fogadja be a testem ezt a krémet, de sajnos már bánom, hogy egyből 2db-ot rendeltem.