nikittta

Regisztráció dátuma: 2013. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2020. március 15.

Kedvenc testápolóm lett.Annyira puhává teszi a bőröm ,hogy erre más testápoló eddig nem volt képes.Kisfiam mindig mondja reggelente mikor hozzám bújik, hogy mézeskalács illatom van. :-) Pedig este kenem be magam, így az illata is tartós ezek szerint. :-D

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2020. március 4.

Nagyon jó kis krém.Az első pár másodperc után csíphet, ha friss pattanásra visszük fel.Szépen mattítja a bőrt,és pár nap alatt láthatóan tisztább tőle az arc szerkezete. Újravevős lesz. :-)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2020. március 4.

Férjem használja és teljesen meg van vele elégedve.Szépen letisztítja az arcbőrt, nem okozott irritációt sem.

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2019. november 18.

Kb 2 hónapja használom .Vékonyszálú a hajam és frissen mosva száll össze-vissza.Ez rendbe teszi anélkül hogy úgy néznék ki mint akinek a fején végignyalt egy boci. :-)

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk
2019. július 25.

Először használtam éjszakai maszkot, és azt kell hogy mondjam hogy nem csalódtam.Az én nagyon száraz bőrömet meglepően bársonyossá tette egy éjszaka alatt.Mondjuk a párnahuzatom biztos nem örült neki. :-)

Babydream Púder

Babydream Púder
2019. július 2.

Babámnak vettem pelenkázáshoz, de a kutyámon is ilyet használok csúnya kipirosodásra.Nagyon jó-főleg ár-érték arányba.Az illatát imádom. :-)

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő
2019. június 5.

Mivel még a kisebbik gyermekem a pocakban, ezért magamon teszteltem.(érzékeny bőrű vagyok), és semmi irritációt nem okozott.
Az illata és állaga is nagyon teszik, így ezek után a nagytesó is örömmel pancsol vele.Külön pont a pumpás nyomófejnek. :-) Amint lesz tapasztalat a picivel is -updatelek.

Isana Uborkás Arcápoló Maszk

Isana Uborkás Arcápoló Maszk
2019. április 17.

Hát ez valami nagyon jó.Sajnálom hogy megszüntetik, bár teljes áron nem venném meg szerintem.
A száraz-rozaceára hajlamos bőröm csak úgy issza be a pakolást.Ha találok még valamelyik Rossmannban akkor betárazok az tuti. :-)

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 9.

Kicsit félve próbáltam ki mivel rozaceás az arcom és tartottam tőle hogy mennyire fognak megbarátkozni egymással( a hámlasztó hatás miatt)
Nos, meglepő módon teljesen jól teljesített a két kis krém, mert azt vettem észre hogy még el is halványította a bőrhibáimat .Szerencsére az arcom még nem ráncos, viszont a szemem körül gyűlnek a kis szarkalábak.Oda csak a szérumot kentem, nem irritálta , és mintha simább is lenne ott.
A kialakítása tényleg picit pepecselős mert a szérum része van hogy nehezebben jön ki. viszont tuti hogy hónapokra elég lesz.
És akkor az ára már nem is olyan húzós(van egy másik arckrémem tőlük és már 6 hónapja használom napi szinten) .

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2019. március 12.

Párommal használtuk közösen otthon.Sajnos mindkettőnk bőre nagyon problémás.Mivel ez nem csak egy kézkrém, hanem inkább multifunkciós balzsam,(nehezebben is szívódik) így kentük estére irritált arcra, körömágyra és kisebb sebekre is.Eddig nagyon jól teljesít, volt hogy kisfiunk bőrét is ápoltam vele.
Összességében jó kis termék, bababőr ápolására is megfelelő.