nikk

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer
2019. május 6.

Téli időszakra vettem fáradt, szürke bőrömre. Tökéletesen fed, nem nehéz, de a szárazabb területeken olykor tud hámló látszatod adni. Ennek ellenére imádom és se korrektort, se púdert nem használok, ha ez a termék van rajtam!

Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1

Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1
2015. január 19.

Ugyan csak egy hónapja tettem szert erre a krémre, nem igazán nyerte el a tetszésem eddig. Nem problémás a bőröm, de azt a kevés tónuskülönbséget se fedi ami van. Ha nem szeretnénk fényesen csillogó pofit, a púder is elengedhetetlen kellék. A színező hatásán túllépve, krémként jól funkcionál.

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél
2015. január 19.

Gyengéden, de annál hatékonyabban távolítja el a sminket, szennyeződéseket az arcról. Napi kétszeri használat mellett teljesen meg vagyok vele elégedve! Árban is szuper, szóval csak ajánlani tudom

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2015. január 19.

Számtalanszor vásároltam újra. Tökéletes kefe, szuper állagú festék és valóban csomómentes pillák :) IMÁDOM

Essence Pure Skin Anti-Spot Hidratáló Alapozó

Essence Pure Skin Anti-Spot Hidratáló Alapozó
2015. január 9.

Szerencsére nem problémás az arcom, így nagyon szerettem ezt a krémet. Bár már mást használok, mindig is meg voltam vele elégedve. Amennyire egy színezett hidratálónak fednie kell, fed is. Nem bírt ki 12 órákat a bőrömön, de hát semmi sem tart örökké. Aki hosszan tartó és jól fedő hatásra vágyik, annak nem javaslom, de nekem szép emlék marad :)