Nikki1202

Regisztráció dátuma: 2019. május 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Mangós Testjoghurt

The Body Shop Mangós Testjoghurt
2020. február 24.

Nagyon kellemes, erőteljes illata van,ami sokáig érződik is. előtte sosem használtam testjoghurtot, de nekem nagyon tetszik azállaga, gyorsan beszívódik és azonnal puha a bőröm. Csak azért nem veszem újra, mert annyira sokféle illat van,hogy mindet ki a szeretném próbálni.

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum
2020. február 24.

Hajvégeimre használom hajmosás után, kellemes szőlő illata van,de nem sokáig lehet érezni, bár ez engem nem zavar. Kevésbé törik a hajam, nagyon sokaig elég, mert kevés kell belőle, nem szabad sokat nyomni,mert zsíros hatást kelt. Újraveszem.

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2020. február 24.

Imádom az illatát, másnap fújja a szél a hajam, és megcsap ez a kellemes banán illat minden alkalommal. A száraz hajvégeimre szeretem használni, nagyon puha tőle az egész, viszont az argán olajat és a szőlős olajat ilyenkor nem használom, mert az már túl sok ápolás lesz, és zsíros érzetet kelt, ez a termék önmagában elég tápláló,

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2020. február 24.

Azonnal puha lett tőle a bőröm, felesleges 30 mondatot írni róla, teljesen elégedett vagyok vele, bármikor újra venném.

The Body Shop Instaglow CC Cream SPF20 / PA+++

The Body Shop Instaglow CC Cream SPF20 / PA+++
2020. február 24.

Peachy Glow mellett tettem le a voksom az üzletben, én smink alá használom, primer előtt, főképp a fényvédelem miatt, de primerrel használva minimalizálj a pórusokat, én szeretem, valószínű újra is veszem.

Women'Secret Beach Please Exotic Glittering Body Mist

Women'Secret Beach Please Exotic Glittering Body Mist
2019. augusztus 12.

Ma megvettem, kiárusította a Dm,akciósan az utolsót hoztam el belőle.
Nagyon jó illata van, egész tartós az illata egy testpermethez képest.
A csillogása nagyon tetszik, nem tűnik tőle az ember olcsónak, visszafogott, de mégis látványos.
Jó nagy kiszerelés, remélem sokáig élvezhetem a fújkálását.

La Rive Donna

La Rive Donna
2019. augusztus 9.

Az itteni vélemények alapján vakon megvettem volna, de örülök, hogy volt kint tester.
Semmi köze a Light Blue-hoz, szúrós, nem kellemes, nem légies, és hála a jó istennek nem is tartós, 15 perc után nem éreztem már.
Többet is leteszteltem a La Rive parfümökből, azt hiszem maradok a minőségieknél.

La Rive Cuté Woman

La Rive Cuté Woman
2019. augusztus 9.

Elore elnezest kerek attol aki ezt hasznalja, ma magamra fujtam a dm-ben, mert akcios.
Hanyingerem lett tole. Minden tulzas nelkul mondom, hogy vissza kellett tartanom, kavargott tole a gyomrom. Ez valami borzalom.
Olyan mint ha romlott gyumolcs lenne jo sok alkohollal.
1200 most a dmben de ha ok fizetnenek nekem,akkor se kene.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2019. július 16.

Nagyon friss, nagyon nyári, igazi különlegesség, parfüm gyűjtőknek must have termék nyárra.
Tartósságát sem tudom kifogásolni. Ezt mindenképp be fogom szerezni mindennapi viseletre, mondjuk egy bálba nem ezt választanám, szerintem mindenképp nappali parfüm.
Télen sem tudnám elképzelni,hogy ezt használom.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. július 16.

Annyira le van pontozva, én nem is értem miért. Ma volt szerencsém hozzá végre a Müllerben, rajtam egyáltalán nem maszkulin,sőt, én még nem éreztem hasonló illatot soha. Nem tudom mihez hasonlítani, rajtam olyan krémes, csodálatos.
Mindenképp be fogom szerezni, mert 2 körül fújtam magamra, még mindig érzem.
Fújás után sokáig éreztem magam körül a kis illatfelhőt, de nem volt tolakodó,csak nagyon kellemes.
tartósság és illat szempontjából is 5*