nikkike

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 19.

Meglep a sok lepontozás, megmondom őszintén. Először a tipikus Lancome rózsa felhő, de száradás után azt vettem észre, hogy szaglászom magam körül, hogy minek van ilyen illata? :) Majdnem citrusos rajtam, azt pedig imádom. Most a férjem is elvittem válogatni, és ő egyértelműen erre szavazott, azért vettem meg, magamtól elsőre tuti nem vettem volna meg, de örülök, hogy hallgattam rá, mert csomóan kérdezik, hogy mivel vagyok befújva, annyira jó. Viszont pl. barátnőmön nem ilyen a hatása, szóval megértem a negatív kommenteket is végül is, de azért annyira nem rossz, hogy 1-est kapjon. Az üvege nekem kifejezetten tetszik, imádom a minimál stílust, csak sajnálom, hogy nem nagyon áll meg a lábán. :D

HairBunny Hajvitamin

HairBunny Hajvitamin
2019. szeptember 10.

UPDATE: Nagyon - és tényleg nagyon - sokat nőtt a hajam, viszont sajnos nem dúsított rajta, amit pedig szerettem volna. Azóta kiderült, hogy hormon problémák állnak a háttérben, azt meg egyetlen vitamin sem fogja megoldani

1 hónap után: az íze nem egy Haribo, de egy vitaminhoz képest kiemelkedő. Nem felejtem el bevenni, nem is esik nehezemre. Észrevehetően kevesebb a haj a kefében fésülködés után, a bőröm is bírja, szóval egyelőre 5 csillag, majd jövök a következő hónapok eredményeivel.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. szeptember 4.

Kifejezetten kellemes az illata, de én az a fajta vagyok, aki szereti, ha van az illatban valami szokatlan, valami csavar. Na, ebben számomra semmi ilyesmi nincs, ettől függetlenül egész nap szagolgattam a csuklóm.

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna Krémdezodor

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna  Krémdezodor
2019. július 22.

Nekem az illata nagyon tetszik, persze ismervén magam, egy idő után majd rá fogok unni. Az izzadásgátló hatása messze a többi deóm felett áll, de nekem foltot hagy a fekete ruháimon, ezért -1 csillag, egyébként abszolút tökély.

Biomed Fekete Nadálytő Krém

Biomed Fekete Nadálytő Krém
2019. július 6.

Már tíz napja ékeskedik egy elég ronda véraláfutás a bal karomon egy rosszul sikerült vérvétel miatt, és hétfőn kell mennem megint. Kértem a patikustól valamit, ami felszívja, és már két kenés után látványos a javulás, krém nélkül pedig semmit nem javult. Nekem bevált.

Huda Beauty #FauxFilter Foundation

Huda Beauty #FauxFilter Foundation
2019. március 12.

Ha be tudod lőni a színedet, akkor tökéletes, de nekem nem gyártottak színt. :D A sötétebb színek közül a legtöbb sárgás. A fedése jó, az illata nem zavar, de én nem találtam meg a színem, pedig kipróbáltam vagy 10-et. :D

Too Faced Cocoa Contour Chiseled To Perfection

Too Faced Cocoa Contour Chiseled To Perfection
2018. március 10.

Nekem ez a kontúr non plusz ultra, annyira könnyű vele dolgozni, és gyönyörűek a színei. A kis ecset, amit adtak hozzá, meglepően jó. Szerintem sosem fog elfogyni, de ha mégis, biztos, hogy újra veszem.

Anastasia Beverly Hills Cream Contour Kit

Anastasia Beverly Hills Cream Contour Kit
2018. február 16.

Rávettem magam a beruházásra, és nem bántam meg. Az eldolgozást sokkal könnyebb megtanulni egy ilyen kategóriájú termékkel, mint olcsóbb társaival. Nagyon megérte, egy életre elég lesz!

Morphe Brushes 35W Paletta

Morphe Brushes 35W Paletta
2018. február 16.

Nagyon szerettem, de túl sok a hasonló szín, ennyire azért nem vagyok profi. Azóta a Jaclyn Hill és a Dare to Create háttérbe szorította szegényt.

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2018. február 16.

Az egyik legjobb palettám, szépen pigmentált, jól építhető, a porzása tűrhető. Eddig a kedvencem volt, most megjött a Dare to Create paletta. :D Kíváncsi vagyok, háttérbe szorul-e.