nikol

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2017. december 14.

Nagyon jó kis krém. Valóban nem nehéz, de ennek ellenére elég jól hidratál, maradó ragacsos érzés nélkül.Én az Anti Age globál szérummal használom együtt, és hatásos.Biztos továbbra is ezt fogom használni, bár az ára elég húzós, ha éppen nem akciós.

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Szérum

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Szérum
2017. december 14.

Nagyon jó ez a szérum. Szerintem sokkal szebb kinézetű a bőröm mióta használom. Krém mindenképpen kell fölé, mert önmagában ez kevés, de nagyon szuper.

L'Occitane La Collection De Grasse Kék Írisz & Fehér Írisz EDT

L'Occitane La Collection De Grasse Kék Írisz & Fehér Írisz EDT
2016. március 29.

Igen,ez valóban egy finom légies kifinomult illat.De sajnos nagyon de nagyon gyorsan elmegy az illata, mintha csak testpermet lenne, pedig elég drága.Szerencsére a boltban szólt a lány ,hogy létezik kicsi kiszerelés, így nem volt akkora pénzkidobás, mivel ugye rettenetesen tetszik viszont ennyire gyorsan elillanó parfümmel még nem volt dolgom.

Giorgio Armani Si EDT

Giorgio Armani Si EDT
2016. február 21.

Az edp nekem nagyon erős, így emellett döntöttem....engem határozottan az alap illat ejtett rabul, így mikor megvettem, kissé ideges lettem mert nem éreztem azt az illatot amibe beleszerettem, ugyanis a boltban csuklón próbáltam ki, és több óra után szagoltam meg a bőrömet, és igen az mennyei volt.Szóval most türelmi fázisban vagyok, és nagyon ajánlom, hogy megszeressem mert elég borsós volt az ára......na igen, most egy órája, hogy a csuklómon van és nagyon finom...
Így három nap ismerkedés után kezdek szerelembe esni.... Szóval ez tényleg egy olyan parfüm, ami bőrön és időt hagyva neki mutatja meg igazi énjét..a számomra nagyon erős gyümölcsös jegyek , nagyon finom meleg bőr közeli illattá változnak rajtam. Ami még említésre méltó,hogy igen tartós, a csuklómon is hosszú órákon át lehetett érezni az illatát.

The Body Shop Italian Summer Fig

The Body Shop Italian Summer Fig
2016. február 6.

Érdekes egy illat ez tény.Boltban mikor teszteltem papír csíkon, nagyon de nagyon különlegesnek éreztem rögtön első szaglásra,és én nem igazán éreztem zöld illatnak.Ellenben mikor csuklón is tettem egy próbát, teljesen más arcát mutatta meg nekem.Először egy elég intenzív zöld,a frissen vágott növény szárának illatára emlékeztető illatot éreztem,ami nem igazán az én világom,és azzal a lendülettel,egy kissé csalódottan visszatettem a polcra.Majd egy pár perc elteltével törtek elő a kissé édes és meleg jegyek,pont amit a tesztpapíron éreztem,és tulajdonképpen ez a zöld illat el is illant.Így történt meg,hogy 15 perc után visszakanyarodtam a boltba megvenni az Italian Summer Figet ..Nos, a tartóssága hagy némi kívánni valót maga után, de van ennél kétszer drágább parfümöm is ami szintén nem bírja 2-3 óránál tovább,így ezért most nem pontozom le.:)

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2015. augusztus 9.

Nagyon jó termék, külön de keverve is nagyon szép természetes szemöldököt lehet varázsolni vele, főleg ha sajnos az ember az évek alatt a sok szedegetésnek köszönhetően tönkretette a természetes kinézetét a szemöldökének, de a hiányzó szálakat ezzel gyönyörű lehet korrigálni !

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2015. augusztus 9.

Kiváló szempillaspirál remek áron! Szétválaszt, nem csinál pókláb hatást még három rétegben sem! Mindig rájövök, hogy ez az igazi, és újraveszem.Nekem valóban meghosszabbítja a szempilláimat, és meg este 8 óra munka után sem pereg le a szemem alá. Minőségi termék potom áron, és nyugodt szívvel jelentem ki, hogy még a legdrágább spiráloknál is sokkal jobb! SŐT !!!! :D

Dsquared² She Wood EDP

Dsquared² She Wood EDP
2015. július 25.

IGEN EZ TÉNYLEG CSODÁLATOS !!!! Nekem is nagy kedvencem, nem egy tucat illat, kellemes egyedi, semmihez sem hasonlítható! Ha magamra fújom különlegesnek érzem magam! :)) Csillagos ötös nálam is!!!!
Update:2008-ban kezdtem el használni amikor a kisfiammal voltam várandós. Az egyik Douglas előtt osztogattak belőle mintát mikor piacra került, és én akkor estem vele szerelembe, ami azóta is tart, és csak reménykedek, hogy nagyon sokáig kapható lesz! De lehet veszek mostanában vagy kettőt , ki tudja...:)
Egyébként rajtam mindenki dicséri, azt mondják különlegesen finom és nőies. Nos,ezt én is így gondolom. Ez egy picit fás és aquás illat, de van benne valami kis édesség is, de a citrusos jegy ezt némileg tompítja, így egy tényleg nem mindennapi parfüm lett! Barátnőm általam szerette meg, és most már több éve az ő kedvence is. Szerintem az Insolenc-re abszolút nem hasonlít, nekem az is megvan,két teljesen különböző illat.Az egy nehéz uralkodó illat. Összetételükben van egy-két illatjegy ami megegyezik de attól még tök más a két parfüm .Ez persze az én véleményem. :)

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2015. június 16.

Már régóta használom a clean scent illatot és én megvagyok elégedve, a stressz controlt most vettem meg először. DE a stresszes izzadást nincs az a dezodor ami megakadályozná egészen biztos,maximum csak egy ici picit késlelteti a "kitörését" , mert gyakorlatilag ezek az izzadsággátlók totál eltömítik a hónalj bőr összes pórusát, ami nem túl egészséges , így én csak munkanapokon használom ezeket. Péntek estétől vasárnap estig egy sokkal kíméletesebb összetételű dezodort használok.Na de tény, hogy sokáig megmarad ezzel a friss érzés, és mivel emberek között dolgozok egy nagy irodában, szeretem ha sokáig tisztának, ápoltnak érezhetem magam.Szóval ez az illat nekem nagyon de nagyon tetszik. Nagyon finom, egy kis citrusos beütéssel, de nem az a szokásos friss izzadsággátló illat, mert azt nem szeretem, és plusz pont, hogy nem olyan erős mint a többi hála istennek, így nem nyomja el a parfümömet. Idáig ez tetszik a legjobban! Holnap munkanap, úgyhogy mehet a tesztelés !!!

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet
2015. június 14.

Egész jól funkcionál ebben a nagy melegben. Kellően hidratál, bár néha kell még kicsit kennem, mert itt-ott száraz marad az arcom, de finom puha tőle a bőröm. Előfordult , hogy nem kentem el rendesen és mintha rászáradt volna az arcomra, nem szívta be a bőröm,kicsit fura volt, ez nem tudom mitől lehetett.Az illata isteni, frissítő de nem az az uborkás, engem inkább egy ice teára emlékeztet az illata.