nikolett

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2020. március 24.

En majdnem otthagytam a r-ban. Gondoltam, minek egy negyedik (ikszedik) spiral, minek dobjak ki 700 ft-ot egy bourjois szempillaspiralra, elvegre az eddigiek nem jottek be.
Megis a kosaramban landolt. Es azota... amulok es bamulok.
Szamomra ez A SPIRAL. Fantasztikus.. szetvalaszt, ivel, irto fekete, hosszabbit is. Tokeletes. Nem pereg. Sok festeket vesz fel, ez igy van, de en ezt szeretem.
Szoval koszi, Bourjois, ez nagyon betalalt.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajbalzsam

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajbalzsam
2020. március 24.

Szuper!!! A legjobb hajbalzsam (na jo, az egyik), amit valaha hasznaltam. Nagyon szep, puha tole a hajam. Ami most hirtelen eszembe jut es lekorozi, az a mogyoros lorealos balzsam, amit a casting hajfestekhez adnak. De ez is nagyon tuti.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2020. március 15.

UPUPUP: evek multan ujra megvettem, most egy ezresert:D pontok bevaltasaval persze, na mindegy, ez nem lenyeg. Ha jol akarok kinezni, akkor leradirozom az arcom, hidratalok es felteszem ezt az alapozot, ami most az official all time favourite-emme valt. Egy szo mint szaz, porcelanbaba feeling, de csak egyenletes, hidratalt boron mutat jol.

UPUP: Megszerettem. :)

UP: Jöttem szelídíteni a véleményem. Nem rossz ez egyáltalán, csak meg kell tanulni vele bánni. Mióta MAC studio moisture krémet vagy strobe krémet használok alá, nem kukacoskodik, sőt, gyönyörűen el lehet dolgozni és kevés kell belőle, bár már nem problémás a bőröm és a közepes fedése is elégnek bizonyul a foltjaim halványítására. Egészen megszerettem és tényleg abból adódott az előző negatív véleményem, hogy nem megfelelően használtam. A matt hatása is tetszik, nem csillog át a nap végére még az orrom sem. Feljavítom 3-asról 5-ösre.

Ez a termék újabb ékes példája annak, hogy miért nem szabad nekem matt finish-ű alapozókat választanom és, hogy a kihelyezett tesztereket sajnos, fúj-fúj, de az arcomra kell kennem, ha nem akarok azért megvenni valamit, hogy csak a sminkszekrényben álljon szavatossága leteltéig.

Szóval, hogy mondjak pozitívumot is róla: ahol hibátlan a bőröm, ott nagyon szépen mutat. És még egy - ígérem, több nem lesz:D -; sikerült eltalálnom a színt!

És most vágjunk a sűrűjébe:
- úgy szoktam alapozózni, hogy valami arckrémet felkenek először (hidratálót), majd rá az alapozó. Ez konkrétan egyik kencémmel sem kooperál, hernyókként maradnak mindketten a kezemen. Kifejezetten bosszantó egy sietős reggelen...
- száraz részeken és pattanásoknál rettenetesen kiemeli a hibákat, a legapróbb részletekig.
- fel kell rázni használat előtt, mert valami átlátszó dolog hajlamos kiválni belőle.
- arra is kell vigyázni, hogy csak keveset tegyünk fel belőle, a kicsit több már nagyon maszkszerűen mutat.

De az adagolója tetszik. Annak is örülök, hogy 2600-ért vettem leárazva, nem 4000-ért teljes áron...

Lovely Best Ever Szempillaspirál

Lovely Best Ever Szempillaspirál
2019. december 31.

Up: meg szuperebb, mint eleinte, egy kicsit surusodott es ez jot tett neki. Imadom.

Szuper!!! Termeszetes hatast erek el vele, kicsit kenodik, de elnezem neki, mert ez a szazezer rossz spiral kozott egy jo. Eloszor ezt, ra a lash extensions-t teszem (szinten lovely), vegre olyan a szempillam, mint tizeneves koromban, amikor tizperceken at festegettem:D

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. december 17.

Nekem is mintám van (még), de minél hamarabb beszerzem teljes méretben is. Nagyon jó hatással volt a bőrömre, feltöltötte és egységesítette, pattanást nem okozott.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2019. november 29.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki. A tartósságával volt egyedül problémám, sajnos rólam nagyon hamar eltűnt, emiatt csak 3 csillagot tudok rá adni (EDT volt egyébként).

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2019. november 27.

Van benne valami, az én hajamra is jó hatással volt. Először talán jobb volt, mint másodszor, kevésbé volt száraz a hajam tőle, de valószínűleg újraveszem, ha elfogy.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2019. november 27.

Ez a legjobb. Puha, kellően vastag, olcsó, sok van benne, nem jön szét.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. november 14.

Nekem is szarit egy kicsit, de egysegesebb tole a borom. Valoban azt az erzetet kelti, mintha maradektalanul eltavolitana a felesleges zsirt es minden koszt is. Pattanast meg nem okozott, de csak J napok ota hasznalom, szoval jovok meg frissiteni. Addig otos. :)

Cien Med Kézfertőtlenítő Gél

Cien Med Kézfertőtlenítő Gél
2019. október 27.

Nagyon jo, nem ragad utana a kezem, jo illata van