Nikolett9

Regisztráció dátuma: 2019. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2021. október 11.

Nagyon jó illata van, nem szárít annyira, mint az eddigi kézfertőtlenítőim, ami fontos az ekcémám miatt. Azonban nagyon drága a kis mennyiséghez képest. A szilikon tartók aranyosak, de számomra nagyon nem esztétikusak, és még drágák is. Balea sajátmárkás kézfertőtlenítő szilikon tokban jobban megéri. Nagyobb kiszerelés is, és nem kell külön megvenni a tokot. És hatásban is ugyanaz szerintem a kettő.

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre

Balea Kézkrém Kamillakivonattal Érzékeny Bőrre
2021. október 11.

Nagyon vizes állagú krém, emiatt könnyen beszívódik. Más pozitívuma nem nagyon van. Táskában elfér, ha nagyon igényli a bőröm bekenem nap közben vele, de csak ennyire jó. Nem hidratál rendesen, nagyon igénybevett kezeimet pedig szabályosan marta. Utazós krémnek elhasználom, de nem veszem újra.

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál
2021. október 11.

Nem tudtam beszerezni a kedvenc Miss Sporty szempillaspirálomat, ezért rendeltem ezt. Hasonló a feje, ezért gondoltam jó lesz. Nem csalódtam. Kicsit sok festéket vesz fel, de a miss sportyval is csak ennyi problémám volt. Nagyon fekete, szépen kiemelte a szempilláimat, és az első használatnál nem volt nálam a szempillagöndörítőm, mégis íveltek lettek a szempilláim. Nem is pergett, a helyén maradt. Bekerült a kedvenc szempillaspiráljaim közé. Árban is megfelelő.

Avon Cherry Bomb Tusfürdő

Avon Cherry Bomb Tusfürdő
2021. október 11.

Alapvetően nem használok avon tusfürdőket, mert nem kompatibilis a bőrömmel, szárítja nagyon. Anyukám rendelte a tusfürdőt, megszagoltam, és beleszerettem az illatába. Igazi meggyes cukor illata van, valami isteni. Ez is szárítja a bőröm, de néhanapján ezzel fürdök mert nagyon finom illata van. Csak emiatt kap 4 csillagot.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2021. október 11.

Kedvenc Mixa testápolóm. Könnyű állagú, hamar beszívódik, mégis jól hidratál. Az illata kellemes, nem irritál a benne lévő parfum, mint a cicás társánál. Borotválkozás után kellemesen hűsít. Nyáron leégésre is kentem, hűsített, hidratált.
Mióta kipróbáltam csak ezt a fajtát veszem.

Isana AHA Peeling Koncentrátum

Isana AHA Peeling Koncentrátum
2021. október 11.

Gyakran hámlott az orrom, emiatt akartam kipróbálni. Már egy ideje használom heti 2x, ahogy a használati utasítása is írja, és azóta nem jelentkezett hámlás az orromon, és a bőröm is puhább lett tőle.
Első alkalommal nagyon marta az arcomat, nem is bírtam elviselni 10 percig, de második használat alkalmával már nem volt vele problémám.

Herbal Essences Helyreállító Hajmaszk Argánolajjal

Herbal Essences Helyreállító Hajmaszk Argánolajjal
2021. augusztus 15.

Hajmosás után használom hajhosszra és 10 perc után leöblítem. Az illata isteni és napokig a hajamban marad, és könnyen kezelhető, selymes lesz a hosszú derékig érő, vékonyszálú hajam tőle. Mivel kiöblítem, ezért nem nehezíti a hajam.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. június 14.

Tökéletes hidratáló. Az arcomra használom éjszaka, mivel kicsit testesebb krém. Nagyon jól hidratál, mindig nagyon puha az arcom. Tökéletes hidratálót kerestem, és megtaláltam ebben a termékben. Nagyon sokáig elég, így ár-érték arányban is jó.

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2021. június 14.

Termékminta csomagban kaptam. Szeretem fújkálni, nyáron frissíti az arcbőröm, reggelente hialuron tartalmú kence alá használom, ha arcmosás után már megszáradt az arcom. Nem tudom, hogy bármit is tesz-e az arcommal, de szeretem használni. Persze teljesen elhanyagolható lenne.

Rexona Maximum Protection Confidence Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krémdezodor
2021. június 14.

Évekkel ezelőtt sokáig szenvedtem izzadtsággal, nem is mertem színes ruhákat hordani, szürkét főleg. Nagyon sok dezodorral próbálkoztam, de egyik sem volt ennyire hatásos. Esténként kentem fel mindig, hogy beszívódjon, és így a szaga sem zavart. Reggel egy illatos deo sprayt használtam a termék fölé. Jelentősen magabiztosabb lettem a használata után. Persze a nyári hőségben ez is kevés, de legalább nem izzadok annyira, mint régen. Nagyon jó termék.