nikolettazsofia

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2019. július 30.

Még csak párszor használtam, de egyenlőre vegyesek az érzéseim. Nem rossz, de nekem talán kicsit túl zsíros pedig nem kentem fel sokat. Vannak nála jobbak is.

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2018. január 16.

Az egyetlen labello az eddig kipróbáltak közül, ami tényleg hidratál. Nekem nagy kedvencem, mert árban sem túl drága és tényleg használ. Újravevős. :)

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém
2017. november 16.

Az illatát én is nagyon szeretem, viszont figyelni kell arra, hogy nekem nagyon vékonyan elég felkenni, mert ha kicsit többet használok már nem nagyon akarja beszivni a bőröm. Valóban élettel telivé varázsolja az arcot, de annyira nem nyűgözött le így nem veszem majd újra.

Playboy Endless Night

Playboy Endless Night
2017. november 16.

Én nagyon szeretem az illatát, viszonylag tartós 5-6 órát kibír. Rossmannban fél áron jutottam hozzá 1500ftert. Szóval abszolút megéri szerintem még veszek majd belőle. :)

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. november 5.

Glamour napok alatt szereztem be, én nem nagyon használok alapozót csak nagyon ritkán. Korrektort viszont mindennap és utána az egész arcomra viszem fel a púdert. Kicsit porzik, de a bőr hibáimat a szintén catrice korrektorral együtt tökéletesen elfedi. Árban is teljesen jó szóval abszolút 5*. :)

Isana Secret Rose Habfürdő

Isana Secret Rose Habfürdő
2017. október 6.

Ugyanazt tudom elmondani mint a mandula illatú verziójáról. Jól habzik, selymessé, puhává teszi a bőröm. Az illata kicsit erősebb mint a mandulásnak, de én pont ez miatt vettem most meg. Limitált kiadás, de amíg lesz addig biztos ezt használom. :)

Isana Creme-Öl-Bad Almond Dream Krémes-Olajos Habfürdő

Isana Creme-Öl-Bad Almond Dream Krémes-Olajos Habfürdő
2017. október 6.

Nagyon kellemes finom illata van. Fürdés közben teljesen selymessé teszi a bőröm amit még utána is sokáig érzek. Jól habzik szóval abszolút újravevős. :)

Colgate Plax Herbal Fresh Szájvíz

Colgate Plax Herbal Fresh Szájvíz
2017. szeptember 24.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz :) Nagyon finom íze van, végre egy szajviz ami nem marja le a fogzománcom és az ínyemet se irritálja. Rendkívül friss szájérzetet hagy maga után, szóval csak jókat tudok róla mondani. Abszolút újravevős. :)

Head & Shoulders Repair & Care Sampon

Head & Shoulders Repair & Care Sampon
2017. augusztus 23.

Aaa egyszerűen imádom az illatát és azt, hogy valóban betartja amit ígér. Nem korpásodok és a hajam is sokkal szebb mióta ezt használom, nem töredezik és nem is száll annyira. Abszolút újravevős.

Garnier Fructis Grow Strong Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Hajpakolás (régi)
2017. augusztus 23.

Nekem segített a hajhullásomon is, mióta ezt használom kevesebb hullik, szóval erősített is. Puha és lágy tapintású lett tőle a hajam. Az illatát imádom, és a dmben kiárusításos áron jutottam hozzá.