NikolettSzabo

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2018. december 16.

Hát. Nem életem legjobb alapozója. A matt hatás, amit ígért nem tartott valami sokáig, púderrel el kellett tüntetnem a T vonalban lévő fénylő részeket 1-2 órával az alapozás után. Ettől függetlenül az állaga jó, az illata kellemes és kedvelem a pumpás adagolóját.

Avon Nutra Effects Hidratáló Gélkrém

Avon Nutra Effects Hidratáló Gélkrém
2018. december 16.

Jól hidratál, kellemes illata van, a bőrömet puhává varázsolta. Kifejezetten tetszik, hogy nem műanyag, hanem üvegtégelyben kapható. Ajánlani tudom.

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2018. november 28.

Kiválóan frissít, nem hagy ragacsos nyomot maga után, hanem gyorsan beszívódik. Nyárra, kis táskába vagy fürdés után tökéletes.

Avon Pur Blanca Elegance EDT

Avon Pur Blanca Elegance EDT
2018. november 28.

Nevéhez hűen elegáns, nőies illat. A fehér orchidea és a fehér pézsma ugyan elnyomja a többi illatjegyet, de ennek ellenére ez a két domináns harmóniában van egymással. Mint a többi Pur blanca, ez is olcsó parfüm az AVONnál, de ennek ellenére jó minőségű és tartós. Megéri megvenni.

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2018. november 28.

Ez is klasszikus AVON illat. Én nagyon szeretem, kellemes, tartós.
Kifejezetten olcsó és ennek ellenére nagyon jó, ajánlani tudom 🙃

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2018. november 28.

Nagyon nagy kedvenc nálam. Ha valamilyen alkalmi helyre megyek, mindig ezt használom. Kellemes, tartós illat és az üvege is tetszetős.

Avon Viva La Vita

Avon Viva La Vita
2018. november 28.

Ajándékba kaptam, és őszintén szólva kicsit lesokkolt. Nagyon tömény, tolakodó illat. Szeretem a virágos illatkategóriát, de ez kicsit túlzás. Picit megfájdult tőle a fejem 🙈 Töménysége mellett nagyon tartós. Nem mondanám borzalmasnak, csak az én ízlésemnek nem felelt meg.

Avon Incandessence Blossom

Avon Incandessence Blossom
2018. november 28.

Vaktában rendeltem meg anno, sajnos nem volt illatosítva az oldala a katalógusban. Ennek ellenére nem bántam meg, újra és újra megvettem. Finom, virágos illat, tartósságát tekintve átlagosnak mondanám.

Avon Incandessence Testápoló

Avon Incandessence Testápoló
2018. november 28.

Az illata jó, de nem tartós. Könnyen, hamar beszívódik. Nem rossz, de nem a kedvenc parfümös testápolóm.

Avon Incandessence Lotus Parfüm

Avon Incandessence Lotus Parfüm
2018. november 28.

Az Incandessence parfümcsaládból ez a kedvencem. Nagyon finom, nőies, tartós illat. Teljes mértkben a lótuszvirág dominál, és maga az illatkompozíció édes. Imádom, megérte megvenni. A testápolójával együtt használom.