niktoria

Regisztráció dátuma: 2013. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea 3 az 1-Ben Arctisztító Zsíros és Problémás Bőrre

Nivea 3 az 1-Ben Arctisztító Zsíros és Problémás Bőrre
2016. szeptember 15.

Sokat segített még az én nagyon problémás bőrömön is. Eleinte minden este használtam, az arcomon hagytam 5-10 percig pakolásként. Mostanában már csak heti 2-3 alkalommal. Azóta sokkal szebb a bőröm mióta ezt a termékcsaládot használom (tonik és egy másik lemosó). Kinézetre és állagra, talán illatra is pont olyan mint a garnier hasonló 3in1 terméke, de nekem az annyira nem vált be.

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2016. január 9.

Eredetileg nem is ezt szerettem volna, hanem a másik új világos sárga színű olaját néztem ki magamnak, de apa végül ezt vette meg nekem. Meglepiből persze, ugyanis a munkabeosztásom nem nagyon kompatibilis a vásárlással, de láttam az újságban hogy akciós 799 magyar forintért, így sajnálkoztam egy sort otthon aztán el is felejtettem :D Aztán apa egy nap hazaállított ezzel a kis csodával, nehezen kibogarászta az újságból (hát nem édes?) Mondtam nem ilyet akartam de ez is jó. És hát több mint tökéletes. Jó-jó, az illata fura de nyehh, üsse kavics, cserébe olyan puhaságot ad az én ropogós (ám de nem töredezett!!) hajvégeimnek hogy el sem hiszem. A sima olivaolajat is lekörözi, nyílván a szilikon miatt, de használ az a lényeg. :) Hosszú és sok hullámos hajam van, mégis ez az egyetlen olaj eddig amiből nem kell 10 pumpányi hogy használjon.

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2016. január 9.

UP: Azóta is próbáltam vele megbarátkozni, de nem megy, büdös, kukacosodik felkenés után, ha hidratálok alá, ha nem...Egy laza, csontnélküli 3 pontos dobással repült a kukába.

Soha nem csalódtam még ekkorát egy termékben sem. A bőrszínemhez még ez is sötétebb egy-két árnyalattal, pedig nem vagyok fal fehér. A szaga az valami borzalmasan édes, intenzív, hányingerkeltő sütiszag, amit még este is érzek az arcomon. Fedése pedig olyan nagy nulla, hogy ezt bűn cc krémnek nevezni, mikor a garnier bb-k jobban fednek ennél. Először azthittem hogy a színezett nappai krémet vettem meg véletlenül, mert megtévesztően hasonló a csomagulásuk, de nem. Utálom.

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2015. november 16.

Csak az illata miatt vettem meg, hát ki ne akarna banán illatú hajpakolást? Mint a többi kallos pakolás, önmagában nekem ez is kevés lenne. Ez csak egy kis extra kényeztetés. :) Az uram annyira süsü ezekhez a "női kencékhez", hogy mikor az orra alá dugtam az bödönt hogy szagolja meg, nem tudta mi ez, de már kérni akart egy kanalat hogy had egye meg :D

Balea Hajszesz Nyírfa és Zsurló Kivonattal, Korpás és Könnyen Zsírosodó Hajra

Balea Hajszesz Nyírfa és Zsurló Kivonattal, Korpás és Könnyen Zsírosodó Hajra
2015. augusztus 27.

Ár-érték arányban a legjobb hajszesz. A korábbi verzióból is elfogyasztottam pár flakonnal (bár az még hajvíz néven futott), és most is kettő db jött velem haza. Egy régebbi herba vita hajszesz flakonjába öntögetem, és azzal egyszerűbb használni.

Balea Testkrém Kókusz Kivonattal Száraz Bőrre

Balea Testkrém Kókusz Kivonattal Száraz Bőrre
2015. augusztus 27.

Akár egy az egybe bemásolhatnám petyuska véleményét ide :D Annyi különbséggel hogy még csak most kezdtem el használni de óriási a szerelem. Kiárusítva vettem a dm-ben, így mire elfogy utánpótlás már nem lesz, de majd körülnézek még a balea testkrémei között azthiszem :)

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream
2015. augusztus 27.

Még júniusban vettem a müllerben, 900 ft-ra volt leárazva, az utolsó darabot hoztam el kíváncsiságból. Korábban már használtam a split ends tesóját (azt is leárazva vettem 500ért :D ) Finom illatos, krémes, jó a hajvégeknek. Szeretem.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)
2015. augusztus 17.

Ez az első Gliss kur samponom és nagyon elégedett vagyok. Még csak egyszer használtam, de nagyon puha, csillogó, nem lelapult hajat eredményezett. Az "illata" háát, arra inkább nem mondok semmit, de ez legyen a legnagyobb hibája. :D Ígyis állandó sampon keresgélésbe vagyok mert az én hajamnak soha semmi nem jó a száraz hajra való wu2-n kívül, de ez eddig jónak tűnik. Majd updatelek.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2015. augusztus 13.

Tonik helyett használom néha, kellemesen bizsergeti a bőröm, érzem hogy megnyugtatja. Akciósan vettem 900 Ft-ért annyit megért. :)

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2015. augusztus 13.

Nálam valahogy elmaradt a wow hatás, jó-jó, de csodát ez sem tesz. Az illata szerintem baromi vegyszeres, nem jó beleszagolni. Fél-1 órát hagyom hatni hajmosás után, de semmi extra. Ami azt illeti 3000 Ft/150 ml-ért kicsit jobbra számítottam.