Niky1017

Regisztráció dátuma: 2016. július 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Naturys Hiper Hidratáló Arckrém

Naturys Hiper Hidratáló Arckrém
2021. július 17.

Sokadik tégellyel használom. A parfüm benne bio gazdálkodásból származik. Nekem érzékeny bőröm van, és imádja.Ultra könnyű, minimális illattal és jól hidratál.
Bátran ajánlom :)

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2021. május 15.

Imádom😊
Pár éve magamnak ápolom a körmeimet.
Eddig körömerősítő lakkot használtam és úgy 3 hónapja használom ezt a parányi csodát, azóta nem is volt rajta lakk.
Az első hónapban egy-két körmöm betört picit, de nem aggódtam, mert nagyon gyorsan nőnek a körmeim, így tövig lereszeltem őket.
No de az utóbbi 2 hónapban szupercsodálatosanfényeséserőspluszápolt🥳
Amiért megvásároltam ezt a szettet az az időhiány, illetve sajnos sok a kontár “szakember” a szakmában.
Nagyon jól döntöttem, mert kb 25 perc alatt megvan a teljes kezelés, amit 2 hetente, vagy havonta szükséges megcsinálni, az utókezelés pedig 10 perc kb.
A fényesség nekem sokáig kitart, talán két hétig is, pedig háztartást vezetek, dolgozom,stb, báár lehet az a magyarázat rá, hogy nem sajnálom a port, se a viaszt 😬 de azért van, hogy használjam, nem? 🙄😄
Szóval bátran ajánlom, nem kell csodát várni, meg magasra tenni a mércét, mert úgy nehéz megugrani.
✌️

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2020. november 23.

Sokan panaszkodtok, hogy tömegillat. Ha valami jó, egyre többen fogják kipróbálni és viselni.
Őszintén? Kit érdekel? :) Ne a másik érdekeljen.
Gondolom, azért mindenki polcán egynél több parfüm van, és mindig abból fúj, amelyikhez a legközelebb érzi magát aznap és bizony sokan vagyunk úgy vele, hogy a mai nap a Giorgio Armani Si-é. ☺️
Nagyon finom édes.. Mivel ez egy nehéz illat én ősszel és télen használom.Tartóssága 5*.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2020. november 23.

Régóta nagy kedvenc. Bármikor, bárhova tudom használni és nagyon tartós. Különböző korosztályú és nemű emberek dicsérik ezt az illatot.Ne habozzatok csajok, alap darab ☺️

Vitaline Professional Regeneráló Sampon

Vitaline Professional Regeneráló Sampon
2020. szeptember 1.

Kb 5 éve használom, kisebb megszakításokkal, amire azért van szükség, mert hozzászokik a hajam és nem érem el azt a végeredményt, amire ez a sampon képes.Göndör, vékonyszálú, szőkített és sok hajam van, amire ez a sampon a legjobb. Kellően tisztít, nem szárít, nem korpásodok tőle és maradéktalanul kiszedi az olajos pakolásokat a hajamból.
Ajánlom kipróbálásra, egyébként a fodrászom használta és ajánlotta..Amiért 4 csillag, az a gyors áremelkedés és az új pumpás flakon használhatatlansága.

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. augusztus 24.

Nos, én úgy vásárolok parfümöt, hogy nem hasonlítgatom semmihez, nem akadok ki, ha nem illik a “ családba”, egyszerűen megszagolom és ha megfog, eljátszadozom a gondolattal, hogy milyen lenne ezt a parfümöt viselni.
Ez a parfüm elgondolkodtatott és csak szagoltam, szagoltam , végül beleszerettem, így nagy boldogsággal a lelkemben megvettem. :)
.Az elején amikor kifújtam, én is éreztem benne a férfias jegyeket, de rá pár percre, ahogy kiteljesedett, elképesztő finom illat lett. NEM NYÁRI ILLAT, ősszel , illetve télen fogom használni. Nagyon nehezen veszek parfümöt, mert ahogy pár választásnál is, kell az a plusz, ami nélkül érdektelen, és ebben benne van. Tartóssága 5*, az üvege elég kommersz.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2019. február 6.

Mindenkinek ajánlom, mert csodát művel!
Én hajra használom durván 4-5 éve.
Extra szűz oliva, vagy kókusz olajjal higítom, festőecsettel bekenem a hajam,jól át masszírozom, hajszárítóval rámelegítek és jöhet a dunsztolás!
Minimum 5 órat hagyjatok rajta ha belefer az időtökbe de a legjobb egy egész éjszaka!
NAGYON FONTOS AZ ALAPOS HAJMOSÁS!
Én 3x szoktam megmosni, minél melegebb vízzel, mert az oldja az olajat.
Emellett fontos,hogy jol dörzsöljétek meg a fejbőrt.
Macerás, de megéri :) Rengeteg hajam van, ami ráadásul göndör ,gubancolódik és úgy nő mint a gomba.Biztos vagyok benne hogy a ricinus olajtól.
Kedves Wucyyy!
Ha nem most először használod, természetes!
Nekem is több hullik olykor-olykor ha használom, de 2x annyi nő helyette.
Valószínű a sérült,gyengébb hajszálaid hullanak ki, amik helyere jön az erősebb és egézségesebb haj.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)
2019. február 6.

Egy szó, tökéletes!:)
Minden mentes arclemosót és tonikot használok az arcomra már évek óta és ezt a bőrradírt.Sajnos nehezen viseli a bőröm a parfümös kozmetikumokat, de ezzel a termékkel szoros barátságot ápolunk!
Hűsít, rendesen radíroz és jó az illata!

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2019. január 25.

3 évet jártam az előző fodrászomhoz, akivel egyébként tavaly novemberben “ szakítottam” de a lényeg, hogy ez idő alatt ismerkedtem meg és kezelte a hajam Loreal Steampoddal.Abszolút rendbe tette a hajam. Előtte sokat szőkítettem és vasaltam, gyakorlatilag szét égettem a hajam és a vàllamnál tovább nem nőtt :O
A hajamról annyit, hogy full göndör, vékonyszálú,rengeteg van belőle és szeret gubancolódni.
Dolgozó nő vagyok, de valóban drága ez a kütyü és így, hogy nincs már fodrászom édesanyám segítségével beruháztam erre,az otthoni verzióra és NEM BÁNTAM MEG!
Régóta használok ricinus/ kókuszolajat a hajamra ez is nagyban hozzájárul a jelenlegi állapotához.
Egyszerű a használata, és nekem hajmosástól hajmosásig tart a hatása,amit még a fodrászomnak se sikerült elérnie.
Megmosom,bekenem fél adag krémmel+plusz egy pici olajjal, kifésülöm, rákenem a maradek tejet és olajat majd hagyom megszáradni.180 fokon használom és tökéletes a végeredmény. Mellem alá ér 10 centivel a hajam és tényleg olyan mint amikor a fodrásztól jottem ki.
Lentebb olvastam, hogy hullik tőle a haj, illetve a vasalástól vizes lesz , ez butaság.
Valószínű nem megfeleloen használod, a hajhullás meg sok mindentől lehet.
Vegyétek meg ha problémás hajatok van és szeretnétek ápoltan viselni :)

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2016. október 28.

Mindig van a polcomon legalább két űvegcse, mert nekem nagyon bevált és több mindenre használom. Elsősorban a lábam ápolására. Sajnos bekaptam egy körömgombát(géllak) és ezzel szoktam ecsetelni.Esztetikailag nagyon sokat segített, nyilván a gombát csak gyógyszeresen lehet kiírtani a szervezetből, de magasan veri a drága ecsetelőket.
Emellett használom még öblítőbe, kéz- és lábfürdőbe és pattanásra.Ami fontos, hogy mindig hidratáljuk a kezelt felületet, mert kis mennyiség is nagyon szárít!:)