Nilatka

Regisztráció dátuma: 2019. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. október 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2020. június 2.

Kedvenc hidratalom. Kellemes, konnyu allagu, nagyon jol hidratalja a szaraz boromet telen-nyaron. Legszivesebben nappalra is hasznalnam, de inkabb fenyvedos hidratalot hasznalok. A csomagolas, a pumpas adagolo nagyon praktikus!

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol

Tindigo Tight&Timeless Anti-Aging Lotion 1% Retinol
2020. június 2.

Tul hamar beszivodik, meg mielott rendesen el tudnam kenni. Nem tetszett ez a se nem vizes, se nem olajos, se nem taplalo, se nem hidratalo allag. Inkabb a testemre hasznaltam el, de ott sem tapasztaltam kulonosebben extra hatast. Nem vennem ujra.

Timeless 20% Vitamin C Serum

Timeless 20% Vitamin C Serum
2020. június 2.

Kozben megvaltozott a csomagolasa, egy nagy sarga muanyag tartalyba kerult, amiben 100 ml is elferne (de csak 30 ml van benne). Szep doboz, de nem tul praktikus, ha felrazod, szetspriccel a tetejeben, es kinyomaskor is folyik melle, nem csak a kezedre. Es indokolatlanul nagy, nem tul kornyezetbarat csomagolas. A szerum maga nagyon finom, kellemes allgu, tenyleg ragyogova teszi es kisimitja a bort, a leghatasosabb es kellemesebb c-vitamin szerum, amit hasznaltam. Szoval forma: 1, tartalom: 5.

Image Skincare Prevention + Daily Hydrating Moisturizer SPF30

Image Skincare Prevention + Daily Hydrating Moisturizer SPF30
2020. június 2.

Nagyon szep osszetevoju fenyvedo, "szakmailag" biztosan nagyon rendben van. Jol hidratal, enyhen feherit, nem fenyesit. Viszont kibirhatatlanul ragogumiszagu, es az illata nem illan el egyhamar. Nem is ertem, egy ilyen elegans, draga, minosegi fenyvedo hogy lehet ilyen remes illatu..? Nem az zavar, hogy illatos (a Klairs Soft Airy UV essence illatat kimondottam szeretem), hanem ez a tomeny, olcso ragogumiszag.

Klairs Soft Airy UV Essence SPF50 PA++++

Klairs Soft Airy UV Essence SPF50 PA++++
2020. június 2.

A legfinomabb fenyvedo, amit valaha hasznaltam! (es legalabb 30-at probaltam az utobbi 2 evben)
Irto kellemes allagu es illatu, felvitel utan teljesen lathatatlan es erezhetetlen! Az osszes tobbi fenyvedonel nem "lelegzik" rendesen a borom, erzem, hogy van rajta valami, ami lezarja. Ennel csak a nagyon kellemes hidratas es a finom illat erzodik. Szerintem ez "A" fenyvedo. A legeslegebb, minden szempontbol!

Missha Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Borabit Ampoule
2020. június 2.

A csodaszerum, amibe minden finomsagot, klinikailag bizonyitott hatasu novenyi kivonatot es hatoanyagot belesuritettek. Nagyon szeretem hasznalni, masnapra erezhetoen simabb, feszesebb lesz a borom tole. Mivel 50 ml-s es nem hasznalom naponta, sokaig kitart. Ujravevos. (Szerum, nem krem.)

Missha Super Aqua Watery Cleansing Oil

Missha Super Aqua Watery Cleansing Oil
2020. június 2.

Ez az elso olajos lemoso, amit probaltam, nagyon bejott! Kellemes hasznalni, jol tisztit, sokaig eleg (igaz, alig sminkelek, nem hasznalom naponta), de leginkabb az illataert vagyok oda. Tudom, hogy az illatanyagok nem jok a bornek, de ez a finom gyongyviragillat nagyon kellemesse teszi a hasznalatat!

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. június 2.

A CeraVe ejszakai hidratalo kreme abszolut kedvenc, remeltem, hogy a nappali is az lesz telire. Sajnos nem lett. A legbosszantobb benne, hogy mar felkenes kozben kezd kukacosodni, morzsolodni. A masik zavaro dolog az, hogy fenyesit, pedig szaraz borom van. Maradok az ejszakainal, az tenyleg nagyon kellemes allagu es jol hidratal.

Uriage Xémose Ajakápoló

Uriage Xémose Ajakápoló
2020. január 22.

Kedvenc ajakápolóm. Többnyire este használom, szépen kisímitja az a ajkaimat reggelre. Valamiért dúsabbnak is érzem őket tőle.

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2020. január 22.

Meglep, hogy kevesen panaszkodnak a szagára. Illata valóban nincs, csak jó erős petróleum-szaga. Gondolom, nem véletlenül szerepel az INCI második helyén a Petrolatum. Számomra megszokhatatlan a szaga, és borzasztó nehezen kenhető a sok viasz miatt. Nem értem, miért van mindenki elájulva tőle...