Nileve

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2019. október 15.

Update: Visszavenném, hogy csodaszer. Lehet, hogy túlságosan hozzászokott a hajam ezekhez a samponkorongokhoz, de az utóbbi időben, ha elővettem már sokkal gyorsabban korpásodott a hajam. Gyakran viszketett, volt, hogy sebesre vakartam a fejem. Nem tudom mi lehetett a probléma, de erősen rá gyanakszom. Amióta nem használom, már nem viszket a fejbőröm. Pedig nagyon adom, hogy csomagolásmentes, kis helyet foglal, lassan fogy.

2019. február 15.
A Lush samponkorongok esküszöm a világ egyik legjobb dolgai! Hihetetlen gyorsan habosodnak, nagyon lassan fogynak, helyfoglalás szempontjából is praktikusak, bámulatos illatuk van. Igaz van amelyik kicsit jobban szárít, de balzsam vagy valamilyen hajvég ápoló használatával azonnal kiküszöbölhető. Ezt a New sampont kifejezetten ajánlom a téli időkre, amikor extra ápolásra van szükség. Csodaszer!

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2019. július 7.

Új alternatívát kerestem szempillaspirálra, rá esett a választásom. Egy YT videó és az ára győzött meg, de egyébként teljesen hirtelen döntés volt. Szkeptikus voltam vele kapcsolatban, mivel jobban kedvelem a görbített fejű spirálokat, de jól teljesített. A tartóssága is teljesen rendben van, vízben is voltam vele. Szuper termék!

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2019. július 7.

Update:
Egy idő után bebüdösödik, kellemetlen szaga lesz. Ami oké, hiszen a termékek romlandók, de ez nagyon hamar ilyen lesz.

2019. február 16.
Nagyon király cucc! Simán képes helyettesíteni mindenféle flancos arckrémet vagy bármiféle testápolót, jó napozás után, sérülésekre, kipirosodott bőrre, hidratálásra, tonik helyett. Egyszerű, de nagyszerű.

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó
2019. május 31.

Nem szerettem. Nehezen szedte le a sminket és nagyon vastag olajos réteget hagyott, amit utána nehéz volt lemosni, még vízzel is. Kár érte, mert árban nagyon jó és a csomagolása is praktikus.

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam
2019. május 23.

Kellemes az illata, puha bőrt varázsol és itt ki is merülne a tudománya. Nagy reményeket fűztem hozzá, főleg amiatt, hogy majd csodát tesz a pórusokkal. De sajnos nem így lett. Nem vettem észre változást, azon kívül persze, hogy másnapra csoda puha bőrt varázsolt. Eleinte úgy használtam, ahogy javasolták, jól átmasszíroztam vele a bőröm, majd lemostam. De én inkább hagyom egész éjszaka az arcomon, had tegye a dolgát. Nehezen szívódik be, és van, hogy reggelre is látszik még ez a furcsán ragacsos-olajos-krémes réteg, de ez persze nem baj. Egy arcmosással megoldható. Összességében többet vártam, mint amit nyújt, viszont remek, hogy csomagolásmentes és méretéhez képest elég sokáig elég. (Majdnem rendszeres és napi használat mellett nekem kb. 4 hónapja van meg és még mindig vannak apró darabkái, amiket elhasználgatok.)

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2019. május 12.

Nekem az öntartósító változat van meg és nagyon szeretem. Arcon, testen egyaránt használom és puha bőr a végeredmény. Kicsit sajnálom, hogy (ahogy egy előttem szóló is mondta) összevissza peregnek a sódarabkák radírozás közben, így olyan érzésem van, mintha azt a mennyiséget, amit kiveszek, csak félig használnám el. Engem a darabkák egyébként nagyon ritkán karcolnak meg és egyáltalán nem érzem a maró hatást, teljesen elviselhetően radíroz. Az illata nagyon jó.

Coconutoil Bambusz Fogkefe

Coconutoil Bambusz Fogkefe
2019. május 12.

Nekem túl erős a sörtéje, viszont környezetbarát.

Coconutoil Cosmetics Hajregeneráló Szérum

Coconutoil Cosmetics Hajregeneráló Szérum
2019. május 12.

CSODASZER! A hajvégeket eszméletlen puhává varázsolja és nagyon (de nagyon!) kevés kell belőle. Ugyanis nekem a több olaj összetapasztja a hajvégeim és csúnyácskán mutat, de már megtanultam, hogy mekkora az a mennyiség, amit érdemes belőle használni. Szép összetevők, semmi extra, pont ami kell. Csodás az illata is.

Nature Box Mandula Volumennövelő Hajspray

Nature Box Mandula Volumennövelő Hajspray
2019. május 12.

Volumennövelőnek borzalmas, talán működik, ha csínján bánunk a termékkel. Nagyon ragad és gyorsan ajánlott vele dolgozni. VISZONT mivel ennyire ragadós és amióta elfogyott a hajlakkom, én azóta csak ezzel fixálom, ha hajat göndörítek. Meglepő, de ki gondolta volna hogy egy olyan szert, amit a hajtövekre kellene használni, hasznosabb a hajvégeken alkalmazni. Én sem értem, de nekem tetszik a végeredmény. Az illata szuper, nem olyan tömény, mint a samponjánál.

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2019. május 12.

Mindenképpen esélyt akartam adni legalább egy nature boxos terméknek és tudtam, hogy sampont szeretnék először kipróbálni. Végül rá esett a választásom. Semmi extrát nem tapasztaltam a tömény, édeskés illaton kívül (én még pont elviselem, de elhiszem ha valakinek már sok). Dúsabb sem lett a hajam sajnos, de talán kicsit puhít. Nekem kicsit idegesítő, hogy ennyire folyik az egész. Nekem akkor már inkább egy szilárd samponkorong, plusz az csomagolásmentes.