Nime

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

ColourPop Yes Please Palette

ColourPop Yes Please Palette
2017. október 6.

Szeretem nagyon :3 Nagyon szépek a színek,jól satírozhatóak,nem kopnak.

RdeL Young Stay4ever Lipgloss

RdeL Young Stay4ever Lipgloss
2017. szeptember 29.

Nagyon durván tartós! Kopni belül kopik csak én úgy vettem észre,leszedni meg lehetetlen >< Amíg teljesen meg nem szárad ragadós,valamint egyes színeknél ha összeérinted a szád akkor leszedi a festéket az egyik feléről valamennyire. Balzsamával is szép de anélkül is jó :) Nekem a 03 Sparkling purple és a 04 Foxy red van meg. Akciósan megéri kipróbálni :) A Lovely lip kitjeit jobban szeretem, de azokban nincsenek olyan színek mint itt, csak a formula más a matt résznek ez inkább keményre szárad.

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2017. szeptember 20.

A Red árnyalattal festettem be a rezes vörös hajam alját,gond nélkül befogta,sőt brutálisan befogta,annyira hogy szerintem nem fog kijönni. Már 2-3 hete mosom heti 2x csak hogy kopjon, de eddig annyit értem el hogy ugyanolyan vörös,csak más az árnyalata.
A színe nagyon jó volt,meg magának a márkának jók a színei, de kophatna jobban mert olyan érzésem van mintha valódi festékkel kentem volna be. :((((

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. augusztus 15.

Még mindig a legjobb termék nekem ezen a téren :) Lassan a 3. fog következni belőle,mindenkinek csak ajánlani tudom :3

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. augusztus 15.

Próbáltam már több félét is de azok mind ragadósak voltak,ettől is ezt vártam így aztán amikor nem így történt alaposan ledöbbentem és örültem de nagyon :D A milky brown árnyalat van meg,ami teljesen jól megy a hajam színéhez,és egyszerűen i-má-dom!!! :D Azóta be akarok szerezni még 2 színt belőle amint lehetőségem lesz rá >< Szerintem egyik legjobb dolog amit eddig próbáltam ilyen téren :) A tartóssága közepes,de viszont szépen kopik,és nem szárít *-*
Ha tehetném 10 csillagot adnék :D

Rimmel Super Curler 24H Szempillaspirál

Rimmel Super Curler 24H Szempillaspirál
2017. augusztus 15.

Szerintem nagyon jó :) Nekem nem pereg és nem is póklábas, a szempilláimat dúsítja és valóban megmarad a "göndörebb" hatás,cserébe nem hosszít úgy de engem az nem zavar,nekem nem vesz fel sok festéket sem, annyit vettem észre hogy a festék gyorsabban szárad a szememen mint más spiráljaimnál. Nem okoz irritációt,akciósan megéri kipróbálni :)

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus
2017. június 29.

Valahogy nekem sem jött be :( Pedig tetszik az egész kialakítás és szép vonalat tudok vele húzni,pedig egyik filces tussal se ment még :) Csak az a baj, hogy rettentő hamar beszárad,2x tudtam használni sajnos,és már nem fog rendesen + agyon kell karistolnom a szemem hogy valami színt kinyerjek :/ Pedig örültem hogy találtam végre egyet amit tudok használni :/ A tartósságával nekem nem volt gondom :)

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal
2017. május 7.

Egyáltalán nem hidratál semmit,sőt még lehet szárít is, én viszketek tőle utána, nagyon gyorsan fogy,egyszerűen semmi se jó benne :(

Avon Szempillagöndörítő (Arany Színű)

Avon Szempillagöndörítő (Arany Színű)
2017. április 12.

Több mint 2 éve megvan,de semmi gond nem volt vele még :)

Lady Ann Szájkontúrceruza

Lady Ann Szájkontúrceruza
2017. április 12.

Eredetileg szemöldök ceruzát kerestem a boltban,de nem volt a hajamhoz illő színben (festett természetes vörös) így az eladó egy ajakceruzát ajánlott ( a 8asat) és egész jó hozzá :) Igaz csínján kell bánni vele lévén nem szemöldökre tervezték,de nem rossz így se :) Amikor szájra próbáltam úgy is nagyon jó volt,tetszett hogy szép matt ajkaim voltak és nem fogtak,csak szárított nagyon :/ De ha aláhidratálok ez is meg van oldva :)