Nina29

Regisztráció dátuma: 2015. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Oui La Vie Est Belle EDP

Lancôme Oui La Vie Est Belle EDP
2022. április 15.

Nagyon tetszik ez új la vie.. Kicsit anyaillat,de mégis más. Rajtam gyümölcsös édes. Majdnem tökéletes, jobb lenne ha kicsit tartósabb lenne.. Kb 5 fújás ami azt mondom jó,és azt 4 óra múlva már nem érzem. Ruhán még másnap is érezni. Tegnap ez volt rajtam,ahogy mentem a nappaliba este..brutál erősen lehetet érezni,mert ott maradt a kabátom. :D Szerintem őt biztos újra veszem. Talán a Dior Poison Girlt is megelőzte jelenleg nálam. Pedig az is szerelem volt :D Üvege nagyon kis cuki lenne, én azt gondoltam hogy csillog majd a dísz rajta :D Akkor még cukibb lenne :D Édes és gyümölcsös...bevált :) 10 pont

Rance 1795 Josephine EDP

Rance 1795 Josephine EDP
2022. március 11.

Minden szagláskor más tónusokat fedeztem fel, lassan fejlődik ki a bőrödön, nagyon gyengéd, nőies és kifinomult. Nem nehéz, nem túl virágos, de érzékelteti, hogy viseled. Kivételesen érzéki a maga egyedi módján, meleg telt érzetet keltve. Semmilyen módon nem agresszív vagy általános illat. Fantasztikus formula, Fiatal nőtől a középkorig passzol anélkül, hogy túl elegáns és nehéz lenne.

Elie Saab Le Parfum In White EDP

Elie Saab Le Parfum In White EDP
2021. október 9.

Rajtam olyan vegyes illat :D Kicsi Girl Of Now és kicsi Dior Poison Girl edp :D :D Szeretem bár annyira nem tartós, ezért csak 4 csillag.

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés
2021. február 14.

Véletlen akadtam rá az egyik oldalon, neten utána néztem,találtam pár videót ami alapján szuper lehet. Megrendeltem,lesz ami lesz. Nagyon sok hajam van, sajnos a sok festés miatt a természetes göndör hajam már olyan semmi..nem is göndör nem is egyenes. akkor van (értelmes) hajam amikor eljövök a fodrásztól. :D 4 lépéses az egész folyamat, nekem kb 4 óra volt mire végeztem. Nagyon macera főleg ha sok a hajad. Az eredmény?! Kész Csoda... egyenes puha és extra fényes a hajam. Mint fodrász után. Elvileg 12 hétig tart a hatás, ma mostam meg elsőre kezelés után a hajam,nagyon kiváncsi voltam milyen lesz.És még tart.. :D puha fényes és egyenes még mindig. Pont a napokban kérdeztem a fodrászom hogy mennyi lenne egy tartós hajegyenesítés. Kb 40ezer azt mondta,mivel sok a hajam.. Ez a (csoda) 3800ft egy doboz. Még ha csak 2-3 hétig lesz ilyen a hajam akkor is megéri..még a macerát is. :) NAGYON AJÁNLOM..Szerintem Szuper termék. :)

House of Sillage Emerald Reign

House of Sillage Emerald Reign
2020. június 10.

Elvarázsolt az összes house of sillage parfüm. De csak az üveg...Az igen,igazi mestermunka :) Az illatok..pl ő. Mintám volt belőle..a huncut. Kellemes púderes illat, és ennyi. Rajtam sajnos nem volt tartós,de ruhán és a hajamon sokáig éreztem. 80% olyan illata van mint a Shalimar parfümnek. Erősen gondolkodtam hogy amig akciós megveszem őt is. Csak az üveg miatt. Ilyen áron kapni jobb és tartósabb illatokat. Csak az üvege miatt 4 csillag.

Sospiro Duetto EDP

Sospiro Duetto EDP
2020. június 3.

Ritának hála mintám jött ma belőle. Itteni vélemény alapján féltem hogy büdös rossz,ahogy itt írta Jade62 :) Ez a illat egy csoda,engem aki vanilia és csak vanilia illatokat akar..megvett kilóra :D Nagyon tartós, oud rózsás fűszeres,keleties csoda. Ilyen illatot éreztem anno Egyiptomban.varázslatos... Nem kislányoknak való, Nőt kíván.. ilyesmi illata lehet egy Arab hercegnőnek is. Alig várom hogy itt legyen üvegében :)

Mancera Wild Cherry

Mancera Wild Cherry
2020. május 22.

Magamnak vettem,de a férjemé lett..vagyis enyém is. De rajta jobb :) Nagyon kellemes finom illat, még este is éreztem rajta. És neki is tetszik.. :)

Mancera Wild Python EDP

Mancera Wild Python EDP
2020. május 22.

Férjemen finomabb mint rajtam :D Nagyon kellemes illat,de semmi extra. édes-vaníliás kicsi citrus és virág.

Zoologist Bee EDP

Zoologist Bee EDP
2020. május 15.

Mézes csoda :) Nagyon kellemes ,hamar bőrközeli illat, közepes-kis hatósugárral, ez szerintem bőrtől is függ. Tetszik,de teljes áron nem venném meg.

Reminiscence Dragee EDP

Reminiscence Dragee EDP
2020. április 17.

A héten kaptam kézhez.. Nekem már az újabb verzió van,a doboza más. Nagyon finom édes illat,pl rajtam szinte egy az egyben Casamorati 1888 Lira.. meglepő. Aki szereti a Lirát, és ezt nem ismeri, annak ajánlom :) Tetszik,de téli illat inkább.