Nina555

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. április 5.

Az elején nem kedveltem, mert nem tudtam vele szép pillákat készíteni, de nem adtam fel és megérte, azóta ez a kedvencem. Szép hosszú, ívelt és dús pilláim lesznek tőle, egész nap tart, nem pereg. Nagyon megszerettem, még az ára sem annyira vészek, de kuponos napok alkalmával 50%-os kuponnal szinte ajándék :)

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém
2016. július 28.

Próbáltam már több hasonló krémet, de eddig ez a tuti befutó! Valóban hűsíti és nyugtatja az elnehezült, bedagadt lábakat, csökkentik a panaszokat, könnyen beszívódik nem hagy maga után semmilyen furcsa nehéz réteget még nyári hőségben sem kellemetlen ezt a krémet kenegetni, sőt még hűsít is. Ár/mennyiség aránya pedig szintén verhetetlen! Mindenkinek ajánlom, akinek visszeres, vénás, problémái vannak.

Avon Sun Napvédő Ajakbalzsam SPF30

Avon Sun Napvédő Ajakbalzsam SPF30
2015. július 15.

Rettenetesen nagy csalódás, pedig szeretem az Avon termékeket, de ez szörnyű. Nagyon vastag réteget hagy az ajkakon, és rettenetes az íze, nem szeretem az ilyen típusú ajakápolókat.

Balea Professional Fényvédő Spray (régi)

Balea Professional Fényvédő Spray (régi)
2015. július 6.

Minden reggel használom munkába menet előtt, nagyon tetszik az illata, nem zsírosítja a hajamat és puhább lesz tőle a hajam.

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém
2015. június 4.

Nem régóta használom még, de eddig nagyon tetszik! Szépen egységesíti az arcbőrt.

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2015. május 30.

Én a 9958-as szettet birtoklom és imádom. Pedig ezelőtt utáltam az epilálást és egy két alkalom után fel is adtam, de most egyenesen imádom! Nagyon jó kis gépezet, érdemes rá beruházni!

Eucerin pH5 Kézkrém Száraz Pikkelyes Érzékeny Bőrre pH5- Enzim Védelemmel

Eucerin pH5 Kézkrém Száraz Pikkelyes Érzékeny Bőrre pH5- Enzim Védelemmel
2015. március 28.

Pixiboxban lapult egy 30ml termék, megörültem neki, gondoltam, hogy ha gyors segítség kell akkor majd bevetem. Mivel mostanában nagyon kiszárad a kezem, főleg a kézfejem és szinte a legtöbb kézkrém csípi így elő is vettem, de sajnos nagyon csípte a bőrömet és nagyon-nagyon nehezen szívódott be, sőt meg sem vártam, hogy rendesen beszívódjon, mert annyira csípett, hogy muszáj volt lemosnom. :( nem szerettem meg

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2015. március 28.

Kellemes az illata, könnyen beszívódik. Nagyon száraz bőrre nem ajánlanám, de ha egy gyorsan beszívódó könnyű kézkrémre van szükség akkor megfelel, főleg napközben, munkában.

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2015. március 28.

Egyik kedvenc tusfürdőm :) nagyon szeretem az illatát, a radírozószemcsék nem sokat érnek, de ettől függetlenül nyárára nagyon szeretem használni és sokáig elég! :)

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2014. március 2.

biztos jó, de nem tudom kitekerni így sajnos használni sem :(