Ninnie

Regisztráció dátuma: 2020. április 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Shiseido Ever Bloom EDT

Shiseido Ever Bloom EDT
2021. május 6.

Nagyon kellemes tavaszi nyári illat. Az üvege is szép mattos. Kedvencem Si, de azt nyáron nem szeretem magamon, így szerintem rá esik a választásom: )

Dolce & Gabbana Dolce EDP

Dolce & Gabbana Dolce EDP
2021. február 9.

Tavaszra, nyárra szerintem csodás választás. Itt is,mint sok más parfümnél vagy elbűvöl vagy csak a hibát keresed.:)

Dontodent Black Shine Fogkrém

Dontodent Black Shine Fogkrém
2020. december 21.

Semmit nem fehérít a világon. Aki ezért venné, ne vegye.

Bella Sensitive Intim Mosakodógél

Bella Sensitive Intim Mosakodógél
2020. december 21.

Nagy Dove Intimo rajongó vagyok, de sajnos vagy két hónapja sehol nem kapok
A kiszerelése miatt választottam és mert hogy használtam más Bella terméket. Meg vagyok elégedve. Igaz a Dove a No.1, de jó kis mosakodó ez is. : )

Sunfleur Bőrmegújító Arcradír

Sunfleur Bőrmegújító Arcradír
2020. október 9.

Nagyon jó arcradír. Én10éve már, hogy sokmindent kipróbáltam. Nívea, Solitein..több mindent, de ez állagra, közben/utána is nagyon jó. Örülök, hogy rátaláltam. Csak azért adok 4*ot, mert lehet, hogy egy kozmetikaban történo hámlasztás eredményesebb, de az otthoniak között ez kiváló cucc. : )

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. augusztus 23.

So Scandel és a Nina Rose "dettó"fullasztó újdonsága. Nem tudom hova tenni, borzasztó!:(

Nina Ricci Nina Rose

Nina Ricci Nina Rose
2020. augusztus 21.

Borzasztó büdös! Semmi köze a fiatal kellemes illathoz. Nem értem miért tették ilyen aranyos "üvegbe."(So Scandel fullasztójához tudom hasonlítani.)

Balea Copacabana Bodycreme

Balea Copacabana Bodycreme
2020. augusztus 14.

Közel a 4x hez voltak százszor jobb testápolóim és van is olyan, amit használok. De! olyan jó hangulatot csinál ez a krém a finom illatával egy reggeli zuhanyzás után karra, lábra kenve, hogy adok neki 4*ot! : )

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2020. augusztus 7.

Borzasztó szerintem A valaha használt arcpakolások egyik legrosszabb terméke, a saját márkájában is. Az egy dolog, hogy az összes közül nehéz lemosni, de nem segít tan meg rosszabb.

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2020. június 13.

Nagy kedvencem a Scandal a Scandal Parissal is megbékéltem, de ez borzasztó. Émelyítő, mint egy tömény szappan, nem fiatal nőknek való. Sajnos 2*.