nita99kasler

Regisztráció dátuma: 2017. július 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Pure Skin Arctisztító Maszk

Oriflame Pure Skin Arctisztító Maszk
2019. április 22.

Másodjára vettem újra. Felvitel után kB egy percig csíp, de elviselhető, nincs utána kipirosodott bőr. Csodálatosan mattítja a zsíros arcbőrt, ezzel csökkenti a pattanások megjelenését. Tényleg kevesebb a pattanásom mióta használom, az arcradírjával együtt. Akcióban jó áron van, érdemes előre betárazni. Hetente 1x használom. :)

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír
2019. április 22.

Heti 2-3 alkalommal használom leginkább a reggeli rutinba beépítve. Nagyon szépen összehúzza a pórusokat, friss érzést ad. Akcióban jó áron van, nagyon sokáig elég. 3hónapja használom, sokkal kevesebb a pattanásom, szóval 5*

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal
2018. október 25.

Sokáig elég, mivel kevés is elég belőle. Nem töredezett tovább a hajam, miután elkezdtem használni. Szeretem, de az illata lehetne kicsit erősebb.:) ezért 4*, ha lehetne 4,5-et adnék :)

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel
2018. október 25.

Zsíros hajra használom, tovább húzza a hajam vele mint mással. Brutál sokáig elég az 1literes kiszerelés, szóval ha így nézzük filléres. Az illata számomra (már) semleges, ezen picit talán lehetne erősíteni... viszont az ár érték arány annyira lenyűgöző, hogy én ennek ellenéri is csak 5*-ot tudok adni.

Tetesept Fürdőkoncentrátum Megfázás Esetén

Tetesept Fürdőkoncentrátum Megfázás Esetén
2018. október 25.

A fürdősóját használtam először, de mivel nem volt nay kiszerelésben, ilyet vettem következő alkalommal. A hatását némileg enyhébbnek érzem, mint a fürdősóét, de még így is bőven jár neki a 4*! Jót tesz a légutaknak, kellemes a használata. Nem hagy foltot a fürdőkádban, és én sem leszek zöld.:)

Tetesept Fürdősó Megfázás Esetén

Tetesept Fürdősó Megfázás Esetén
2018. október 25.

Nagyon kellemes. Sajnos a nagy kiszereléséből még sehol nem találtam.:( Kellemes érzés használni, jót tesz a légutaknak, az orrnyálkahártya irritációját csökkenti. Pár órával használat után is érzem a hatását. Buli a szine is :D

Avon Naturals 2in1 Mangó és Gyömbér Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra

Avon Naturals 2in1 Mangó és Gyömbér Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra
2018. augusztus 8.

Rohanós hajmosáskor használom, nagyritkán. Az illata nekem nem igazán jön be, és a hatása sem túl tartós, gyorsan zsírosodik tőle a hajam.

Palmolive Aroma Sensations So Luminous Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Luminous Tusfürdő
2018. augusztus 3.

Szerelemtusi!! Természetesen a gyönyörű kiszerelésbe szerettem bele én is, majd az illatba. Nagyon finom, tartós illata van, az állagával is elégedett vagyok, semmi negatívat nem tudok mondani róla. Árban is elég jó. :)

Isana Young Aktiv Kohle Peeling

Isana Young Aktiv Kohle Peeling
2018. július 18.

Éppen új arcradír után kutatva találtam rá erre a termékre. Az ára nagyon kedvező, az illata kellemes. Nekem viszont sajnos túl aprók a szemcsék benne, alig érzem a radírozó hatást. Kicsit szomorú vagyok..:( sajnos semmilyen pozitív hatását nem érzem.

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1
2018. július 11.

Legjobb sminklemosó! Barátomékhoz elfelejtettem sminklemosót vinni, és jobbhíján ezzel próbálkoztam, remélve, hogy legalább nem fogja szétmarni a szemem.
Nagyon meglepődtem! Minden sminket leszedett, a vízálló spirált is pár mozdulattal leoldotta pedig azt a micellás víz sem viszi sokszor elsőre. Ennek szerintem sokkal jobb az állaga, mint a vizes lemosóknak, és sokkal intenzívebben dolgozik. Hosszú távú véleményem még nincs, de ha esetleg pattanásosodni kezdek tőle akkor updateelek:) Szerintem egy 400ml-es kiszerelés rengeteg idejig elég. Használat után vízzel leöblítem, és nagyon jó érzés utána :) az illata is isteni!