Nix

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin InvisiBobble

Ebelin InvisiBobble
2015. június 17.

Nagyon hasznos kis dolog. Nem nyomja meg a hajam, nem törik tőle és nem húzza a fejbőröm. Laza copfhoz ideális.
Egyébként múlt héten vettem és már nem dobozban árulják, hanem összefűzve hármasával, de egész biztos, hogy ugyanez. Egész véletlenül találtam egyet, nem is a helyén és azóta is vadászom, de egy DMben sem találtam még.
A 3 db elég kevés, ha valaki mindennap használja, ugyanis kb egy nap mire visszazsugorodik eredeti méretére. Kinyúlva is használható, de én úgy vettem észre, hogy úgy annyira nem tartja a hajat erősen.
A nagy hibája viszont, hogy úgy készül, hogy a műanyag két vége egymáshoz van olvasztva és nekem már 2 hajguminál is megrepedt, így valószínűleg hamarosan szét fog pattanni.
Ettől függetlenül az ötlet abszolút csodaszer kategória, ha véletlenül belefutok meging biztos veszek még 2 csomaggal, mert az 500Ft-ot így is megéri nekem, de az eredeti invisibobblet is ki fogom próbálni, hátha az tartósabb. A hibája miatt nem kap tőlem maximumot.

Alverde Color&Care Alapozó

Alverde Color&Care Alapozó
2015. május 15.

A 20-as medium caramel árnyalat van meg. Eddig a L'oreal Tue match alapozóját használtam, ami kicsit már túl sok volt. Mivel nagyobb bőrhibáim nincsinek, így nyárra mindenképp egy gyenge fedésű alapozót kerestem, ami egységes bőrszínt ad és alapot a sminknek.
A szín pont jó, egy hajszálnyival sötétebb, mint kéne, de felkenés után nem látszik és nyárra úgyis kell az eggyel sötétebb.
Aki csak egy gyenge bőrszínegységesítő terméket keres,annak tökéletes, de, aki full coveraget akar annak nem lesz jó.
Nagyon ligt-os bb jellegű termék.

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2014. december 15.

A kedvenc illataim általában lila üvegesek és nagyon ritkán sikerül egy olyat találni, ami igazán megfogna. Legutóbbi illat, ami megfogott Carolina Herrera-tól a Sublime. Egészen addig amíg nem próbáltam ki ezt az illatot. Onnantól kezdve már el is felejtettem milyen volt a sublime illata. A legszörnyűbb az egészben, hogy minél többször próbálom (egyenlőre csak a Müllerben) annál jobban tetszik.
Rajtam általában az illatok pár óra alatt eltűnnek, ez az illat viszont még este is érezhető volt.
Tömény, erős, de valahogy mégis olyan könnyű, édeskés, de nem fruskás tucat illat. Nagyon dögös és fűszeres a bőrömön. Rajtam határozottan kiérzik a jázmin a vanília mellett és valami lágy fűszeresség is az édesség mellett.
Szóval számomra tökéletes ez az illat, ami elég érdekes mert a sima manifesto esetében csak valami lágy édességet és töménytelen vaníliát éreztem, azt is csak szolidan.
Én egyértelműen télre és őszre tudom elképzelni. Estére, de nappalra is, még kiskosztümös munkahelyre is vállalható szerintem.

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz
2014. november 25.

Éppen tusfürdőt akartam venni, amikor teljesen véletlenül észrevettem a kedvenc Alverde tusfürdőm mellett, úgyhogy jött ő is velem,úgyse próbáltam még olajos krémtusfürdőt az Alverdétől.
Állagra sürűbbet vártam, ez inkább folyós, fehér színű.
Az illata enyhén édes, kellemes virágos.
Fürdés közben nem túl erős és csak elég enyhén éreződik a bőrön, ami hamar el is illan.
Nem hagy olajos utóérzetet, viszont az én bőrömet valami hihetetlenül hidratálta. Még így télen se használok utána testápolót.
Az ára most 499, mint a többi Alverdésnek, de ez 50ml-el kevesebb, viszont nekem így is bőven megéri úgyhogy még veszek belőle, mert limitált kiadás.

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2014. november 25.

Ma vettem meg a Coconut Shake árnyalatot, ami egy szép halvány csillámmentes szín. Tökéletes satírozásra, szemöldök alá és a szemzugba.
A dm-ben most az összes szín le van árazva 1299-re. El se hittem, hogy mind akciós és nincs lefosztva az állvány sem!!!!!! Mondjuk sehol nem is reklámozták a leárazást...
A szemfestékek maguk tökéletesek, talán a color tattoo néhány árnyalata tudja verni, de ezeknek alapból nagyon szép színeik vannak, könnyen használhatóak és elég tartósak. Ecsettel, ujjal, szárazon, vizesen mindenhogy jól működnek.
Eddig a Hourglass Beige, Permanent Kaki, Flashback Silver, Pebble Grey és most a Coconut Shake van meg. Mindegyik árnyalattal nagyon elégedett vagyok.

Alverde Vanília-Kardamom Tusfürdő

Alverde Vanília-Kardamom Tusfürdő
2014. november 20.

Nekem nagy kedvenceim az Alverde tusfürdők, ár-érték arányban verhetetlenek, most pedig ráadásul tartósan csökkentették is a tusfürdők árait 499 Ft-ra.
Nagyon megörültem, hogy végre egy nem túl erős és nem citrusos jellegű tusfürdő is van a kínálatban, igaz csak limitált kiadás télre. Aminek még nagyon örültem, hogy az alkohol igencsak hátul szerepel az összetevők között, tehát nem igazán van benne.
Az illata kellemes, meleg fűszeres, télies. Használat közben nem túl erős és nem is tartós, ami nálam jó pont. A többi Alverdéshez hasonlóan nem szárít. Nekem használat után nem mindig szükséges a testápoló használata sem, pedig egyébként a többi Alverde tusfürdőnél szükségesnek szoktam érezni télen.
Aki az erős tartós illatú tusfürdőket szereti annak szerintem semmiképpen nem fog a kedvence lenni, de aki hozzám hasonlóan a natúr, nem szárító, téli tusfürdőket keresi annak jó lehet. Nálam szuper5-ös, fel is tankolok belőle, mielőtt kivonnák a forgalomból :)

BaByliss 6611E Hajszárító

BaByliss 6611E Hajszárító
2014. október 30.

a MediaMarkttól rendeltem online (mivel az üzletben 1000 Ft-al drágább)
valóban nagyon jó hajszárító. Egy kisebb teljesítményű hajszárítóm volt előtte, amivel úgy 30-40 perc volt mire teljesen megszárítottam a hajam. Ezzel a hajszárítóval 10 perc körülbelül. Tényleg nem túlzok.
Amúgy vállig érő elég dús göndör hajam van. Hajszárítás után valóban fényesebb és egyenesebb, sőt még selymesebb is a hajam az ion technológiától.
Negatívum csak annyi, hogy nagyon erősen fúj, így könnyű vele oroszlánsörénnyé fújni a hajat, ezért én 3 részletben szárítom be a hajam.
Ezen kívül használat közben erős rezgést kelt a hajszárító, olyan mintha ütne és elég súlyos is (1 kg felett) így nehéz tartani az eredmény viszont mindenért kárpótol és a hangja sem fülsüketítő. Nagy kedvenc lett!

Alverde Peeling Aprikose

Alverde Peeling Aprikose
2014. október 28.

Kellemes krémes állagú bőrradír, apró radírszemekkel. Nagyon jól radíroz és a száraz bőrömet sem szárítja ki még jobban és nem is irritálja. Teszi a dolgát, de semmi különleges. Nem hiszem,hogy újraveszem, mert a barackos dolgokat nem igazán szeretem, de másik bőrradírt nem találtam a dmben, ami naturkozmetikum lenne. Kár, hogy az Alverde csak 2 féle arcradírt gyárt, ezt meg egy másikat vegyes bőrtípusra.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2014. október 28.

A száraz bőrömre vettem még szeptember elején olyan 1500 Ft körül volt, 15 ml. Nagyon kellemes olaj, szépen hidratál. Én általában egy teli pipettával teszek az arcomra és utána belemaszírozom a bőrömbe, aztán jöhet a vadrózsás éjszakai krém. Szépen beissza a bőröm reggelre és nem hámlik a t vonalam se mióta így használom. Korábban csak néhány cseppet tettem a bőrömre, de az úgy nem volt hatásos. Ezzel a módszerrel kb 2 hónap alatt fogyott el. Nemrég újravettem. Ár érték arányban verhetetlen és az illata is kellemes.

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém
2014. október 28.

Télre vettem ezt a krémet a száraz bőrömre. Korábban a vadrózsás arcápoló olajat is használtam, ami nagyon jót tett az arcomnak. Most ezzel a krémmel együtt használom az olajat és nem hámlik már a bőröm a homlokomnál. Az illata egyáltalán nem rózsa illatú, kicsit kellemetlen is. Ha nem használom este az olajat, akkor másnap szárazabb lesz a bőröm. Az ára nagyon kedvező, 1000 Ft alatt volt és ahhoz képest jól teszi a dolgát.