Nixi91

Beautripful
Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beautripful
Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Vamp! All In One Mascara

Pupa Vamp! All In One Mascara
2019. december 15.
(!)

Tesztelésre kaptam. Eddig nagyon jól teljesített, nem pereg, szépen íveli a pillákat, mélyfekete színe van. Számomra kicsit túl sok festéket vesz fel, főleg a hegyénél, így a belső szemzugnál vigyázni kell. De amúgy love! :)

Pupa Vamp! Stylo Liner

Pupa Vamp! Stylo Liner
2019. december 15.
(!)

Trnd tesztelésre kaptam. A filces tusok nekem általában gyorsan kiszáradnak és nem szeretek annyira velük sminkelni, de ez eddig elég ígéretesnek tűnik! Szép mélyfekete színe van, rajtam tartós. Könnyű vele dolgozni. :)

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam
2019. február 15.

Egyik kedvenc arclemosóm, én is 30 ml-es kiszerelésben rendeltem ebayről, 3 dollárért. Az illatáért odavagyok, engem a citromos sütire emlékeztet! Nagyon jól habzik, csak egy kis pötty kell belőle, így sokáig elég, és a makacsabb sminkkel is elbánik. Csikorgósan tiszta lesz utána a bőr, amit én szeretek mert nagyon friss érzésem van utána, bár tudom, hogy páran nincsenek oda érte. Néha húzódhat a bőr a használata után ha mindennap ezt használja az ember, én kombináltam egy másik, kíméletesebb lemosóval, és így egyszer ezt, egyszer azt használva jól bevált. :)

Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub

Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub
2019. február 15.

A szemcsék nagyon jól leradírozzák az elhalt hámsejteket, pihe puha pofi marad utána napokig. Én 1-2x használom hetente, 2-3 használatra elég egy tasak. Én nem igazán érzem a mentolt benne, inkább enyhe citromos illata van, egyáltalán nem zavaró. Egyik kedvenc bőrradírom lett, tényleg jól tisztít, a lightos sminkkel is elbánik. 8 dollárért vettem ebayen. :)

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2018. szeptember 18.

Bár csak 50 ml-es, de nagyon sokáig kitart, hiszen kevés is elég belőle. Halvány rózsaszín, enyhe vanília illatú, durva szemű szemcsés bőrradír (én éppen ezért imádom), sűrű, olajos-krémes formulában, ami a víz használatával elkezd egy kicsit olvadni. Hihetetlen milyen puha lesz utána a bőr, az összes elhalt hámsejtet eltávolítja, a pórusok tisztábbak lesznek, egységesebbé teszi a bőrt. A használata után pici bőrpír jelentkezhet a só miatt, bár nekem nem vészes, picit csíp csak a pattiknál, de ez azt jelenti, hogy dolgozik a termék, sőt én élvezem mert tudom, hogy így van min javítania. Egyszóval fertőtlenít, segít lehúzni a pattanásokat (főleg ha hosszabb ideig rajta hagyjuk), és utána babapopsi bőrt kapunk lemosás után az olajoknak köszönhetően, egyáltalán nem szárítja a bőrt, ideális zsíros-kombinált bőr ápolására.
Ez lett az egyik kedvenc radírom. Újravevős!

Garnier Skinactive Micellás Arclemosó Gél Vegyes és Érzékeny Bőrre

Garnier Skinactive Micellás Arclemosó Gél Vegyes és Érzékeny Bőrre
2018. március 16.

Hat...nekem is vegyes erzeseim vannak ezzel a termekkel kapcsolatban... Nekem a roszaszin tarsa van meg. Jo pont,hogy nem tartalmaz illatanyagot es alkoholt,nekem nem szarit egyaltalan. Nagyon kimeletes,viszont a legegyszerubb sminket is ugy erzem,hogy nem szedi le,sokat kell hasznalni belole,hogy tisztanak erezzem a borom utana...amit amugy is micellas lemoso kovet..nem is habzik,ami a bornek jo pont,de tenyleg ugy erzem hogy semmit nem er... sima reggeli arcmosashoz idealis amikor nincs annyi szennyezodes az arcon. De en pont amiatt vettem,hogy ne kelljen utana mindig meg micellas vattaval attorolni az arcom amikor lemosom a sminket. Igy csalodas egy kicsit...

Missha All Around Safe Block Sebum Zero Sun SPF50+/PA+++

Missha All Around Safe Block Sebum Zero Sun SPF50+/PA+++
2018. január 14.

Tényleg hihetetlenül jól mattít, nem fehéríti az arcot, kellemes az illata, egyáltalán nem zavaró.Ja és ami plusz pont, hogy jól lehet rá sminkelni is, nem kukacoskodik! Egyik kedvenc termékem a fényvédők közül! :)

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2017. február 3.
(!)

Tökéletes a száraz, atópiás, ekcémás bőrömre. Jobban szeretem mint a testápolóját. A sűrű cuccból nagyon jól lehet habot képezni, hidratál, fürdés után nem feszül a bőröm, nem viszket. Újravevős! :)

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2017. január 26.
(!)

Tesztelésre kaptam én is. Nagyon örültem, hogy kipróbálhatom, a tusfürdőjével együtt. Nekem nagyon problémás bőröm van, atópiás dermatitis és ekcéma személyében...eszméletlenül szokott hámlani, viszketni és kiszáradni a bőröm, főleg nyáron, akkor tök gáz, mert a barnaság foltokban hámlik le a száraz résszel együtt, így majd igazán akkor leszek kíváncsi a hatására, amikor fellángol majd a meleg miatt..hátha most nem úgy fogok kinézni mint egy fehér foltos kistehén... Most pár napos használat után ezt a véleményt tudom írni: a száraz részeken eszméletlenül nagy segítség, már 2 nap után puhább lett a bőr, így eddig egyik testápoló sem segített úgy mint ez.Mindenhova kenem, ahol érem, tényleg bababőr utána az eredmény. Viszont! Nagyon gyorsan fogy, ugyanis irtó sűrű fehér, olajos krém, nehéz elkenni,egy réteget is hagy maga után,így én csak az esti fürdés után javaslom, pizsilövés előtt. :D És ami még feltűnt, hogy nekem is kihozott az ujjaim között kis piros kiütéseket, de sehol máshol...szerintem lehet, hogy ekcémára nem is olyan jó ötlet! Inkább csak a nagyon száraz részekre fogom ezután kenni, a többi részre sima testápolót fogok használni. :)
Updatelek majd nyáron! :)

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2017. január 13.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, nekem se ért sokat, mindig úgy voltam vele, hogy fogyjon már el...egyedül azért kap 2 pontot mert parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes.