Njoythestyle

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Innisfree The Green Tea Seed Serum

Innisfree The Green Tea Seed Serum
2017. március 20.

Szó szerint csak úgy issza befelé a bőröm ezt a szérumot, pár másodperccel a felvitele után már nyoma sincs. Az én kombinált-zsíros bőrömre az Innisfree zöld teás, balancing termékcsaládjából használom utána az esszenciát, második lépésként a szérum után szintén boldogan issza be a bőröm.
Semmiféle zavaró filmréteget nem hagy maga után, és így, hogy a szérum+esszencia+arckrém+arcpermet is felkerül a bőrömre, nincsen semmiféle "aláizzadós" érzés, minden hatóanyag szépen beívódik a bőrbe.

Innisfree Jeju Sparkling Mineral Mist

Innisfree Jeju Sparkling Mineral Mist
2017. március 20.

Ez az arcpermet számomra tipikusan olyan termék, amire nem kell odafigyelnem. A sminkem befejezésekor, illetve ha napközben érzem, hogy netán húzódna picit a bőröm, csak ráfújom, várok pár másodpercet és már rohanok is tovább. Egyáltalán nem csípi a szemem, nem okoz bőrpirosságot sem, nagyon kis megbízható termék.

Innisfree It's Real Squeeze Mask Green Tea

Innisfree It's Real Squeeze Mask Green Tea
2017. március 20.

Szuper kis fátyolmaszk, nagyon szép, egységes bőrképpel ébredtem másnap, a meglévő gyulladások mértékén is enyhített az aktív hatóanyag.

Innisfree It's Real Squeeze Mask Rice

Innisfree It's Real Squeeze Mask Rice
2017. március 20.

Az én kombinált, zsíros bőrömön egyáltalán nem működött ez az arcmaszk, nem is itta be a bőröm a hatóanyagot, másnap pedig jóval több gyulladással az arcomon ébredtem, emellett rendkívül fénylett a bőröm, de nem a jó értelemben :(

Innisfree It's Real Squeeze Mask Aloe

Innisfree It's Real Squeeze Mask Aloe
2017. március 20.

Nagyon szépen megnyugtatta a bőröm, a használatát követő reggel végre jóval halványabbak voltak a gyulladt, piros foltok és hegek az arcomon.

Yes To Carrots Nourishing Exfoliating Facial Cleanser

Yes To Carrots Nourishing Exfoliating Facial Cleanser
2014. január 27.

96%-ban természetes összetevőket tartalmazó, gyengéden radírozó arctisztító krém, mindennapi használatra. Könnyen eloszlatható, ámde mégis gazdag krém, amelyből nem spóroltál ki a radírozó szemcséket és rostokat sem. Használata után üdébb lesz a bőr, csodásan tiszta érzetet kelt - nekem nagyon bevált! :)

Wella Wellaflex Hajhab

Wella Wellaflex Hajhab
2013. március 30.

Az esti hajszárításhoz kiváló, a hajformázás rendben megy vele. Nem száll tőle a hajam, de az esti beszárítást másnapra már elfelejti: hajtövet nem emeli meg, a befelé kunkorodó hajvégeim pedig a szélrózsa minden irányába állnak. Ez a termék "csak" erős tartást ígér, úgy érzem hogy amelyik hajhab nevében nincs benne az ultra vagy extrém, az nekem nem fog használni.

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2013. március 30.

Szépen lehozza a napközben a pórusokba beült koszt (éljen a Főváros és a tömegközlekedés!) és a T-zónában megjelent zsírosodást. A szárító hatásán már meg sem lepődöm, még nem találkoztam olyan tonikkal ami ne szárította volna ki a bőrömet.

Avon Eye Make Up Remover

Avon Eye Make Up Remover
2013. március 30.

Csíp-csíp-csíp! Vörös vámpírszem és folyamatos könnyezés garantált! A vízvonalról pedig nem moccan a terméknek hála a fekete szemceruzámmal, reggel húzott vonal. Már csak egy nagyon pici van a tubus alján, azt elhasználom BB-krém eltávolításra az arcomon, mert ha nem a szemkörnyéken alkalmazom, akkor legalább szépen fel is habzik ez a tonik.

Avon Simply Delicate Feminine Wash

Avon Simply Delicate Feminine Wash
2013. március 30.

Akciósan jöhet bármikor: krémes, nem túl folyós az állaga és teszi a dolgát. Plussz pont a pumpás kiszerelés amely segítségével elegendő mennyiségű krémhez juthatunk.