njudit95

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. december 30.

Nagyon tetszik. Illik a színe a bőrömhöz, jól fed, nem irritál és nagyon kedvező az ára.

NYC Big Bold Full Impact Mascara

NYC Big Bold Full Impact Mascara
2017. december 30.

Nekem tökéletesen bevált. Már több drogériás szempillaspirált is próbáltam, de a nap végére mind potyogott és elmaszatolódott a szemem alatt. Pár hónapja véletlenszerűen vettem meg ezt a terméket, a csomagolása fogott meg. Gyönyörű ívelt pillákat csinál és egyáltalán nem képez rajtuk "kemény" réteget, a nap végére sem hagy fekete karikákat a szemem alatt. Ennek ellenére nagyon könnyű lemosni micellás vízzel. Csak ajánlani tudom!

NYC Big Bold Szempillaspirál

NYC Big Bold Szempillaspirál

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2017. augusztus 5.

Már 3 hónap is eltelt az első használat után és nagyon szeretem ezt a terméket. Micellás víz után permetezem az ujjaimra és azzal viszem fel az arcomra. Színtelen, szagtalan és sokáig kitart, még több, mint a fele megvan. Nem zsírosítja és nem is szárítja a bőröm, szépen felfrissülök tőle és ahogy észrevettem jól elbánik a pattanásokkal is. Biztos újraveszem.

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajbalzsam
2017. augusztus 5.

Körülbelül 2 hónapja használom minden hajmosás alkalmával a haj olaj használata előtt. Csak pozitív tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban. Miután kiöblítem a hajamból rögtön érzem, hogy sokkal puhábbá és selymesebbé teszi azt és az illata is nagyon jó. A jövőben biztos visszatérek még ehhez a termékhez, de egyelőre még más hasonló balzsamokat is tervezek kipróbálni, hogy legyen mihez hasonlítanom.
Egyébként az én hajam nagyon dús és korpásodásra hajlamos. Ami nekem bevált az a Head&Shoulders + ez a balzsam + Pantene haj olaj + Gliss Kur sprays balzsama. Szebbé tették a hajamat.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2017. augusztus 5.

Körülbelül 3 hónapja használom a terméket és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minden hajmosás után rákerül a vizes hajam végére a balzsam után. Kellemes illata van és könnyen eloszlatható a hajamon. Az elmúlt hónapokban javulást vettem észre a hajvégeimen, sokkal fényesebb és kevésbé töredezett lett tőle a hajam. Csak ajánlani tudom!

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. augusztus 5.

Nagyon tetszik az illata és a krémes állaga is, igazi nyári érzést varázsol. Ár-érték arányban tökéletes.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. május 13.

Mindenképpen venni akartam egy micellás arctisztító vízet és a krémmániás vélemények alapján döntöttem ennél a terméknél. Egyáltalán nem bántam meg! Nekem nagyon bevált, láthatóan tisztítja a bőrömet és sokáig kitart a kiszerelése miatt. Illatanyagmentes, amit szintén imádok benne. Én reggel és este használom, néha napközben is, amikor egy kis felfrissülésre vágyok. Kombinált bőrtípusom van, de nagyon szépen rendbe hozza az arcom zsíros és száraz területeit is egyaránt. A sminkkel is elbánik, ha elegendő mennyiséget öntök a vattára. Semmilyen negatív hatását nem észleltem az arcomon, sőt úgy érzem, hogy kevesebb pattanás jön ki rajtam. A többi márkához képest korrekt az ára és a mennyisége is.
Pozitívum: ár, kiszerelés, összetevők, tisztító hatás, illatanyagmentes
Negatívum: -

Gillette Satin Care Borotvazselé

Gillette Satin Care Borotvazselé
2017. április 10.

Körülbelül egy éve vettem, úgyhogy meglepődtem, hogy már nem gyárják (?). Egyébként nekem nagyon bevált, szerintem sokkal jobb a zselé kivitel, mint a borotvahab. Kellemes illata van, könnyű eloszlatni, borotválás után puha és selymes lesz a lábam. Egyáltalán nem irritál, ha véletlenül megvágom magam, a "vérzés" is hamarabb eláll.
Pozitívum: illat, állag, hidratál, sokáig elég
Negatívum: sok csúnya összetevő
Ui.: Ne csuromvizes lábon próbáljátok, hanem csak nedvesen, úgy lesz hatásos!

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2017. április 8.

Kiszáradásra, kicserepedésre hajlamos az ajkam még a tavaszi időben is. Nagyon sokat küzdöttem vele. Főleg Labelloval próbálkoztam, de az csak nagyon-nagyon kicsit segített, ezért elkezdtem a Krémmániát böngészni, hogy mit ajánlanak. A legjobban ez a termék tetszett meg (bár ennek a régebbi verzóját néztem ki). Most már egy hete használom és tényleg BEVÁLT. Az első két nap ment nehezebben, mert eléggé ki voltak száradva az ajkaim és a balzsam pedig egy kicsit tömör, nehezen kenhető volt, de ahogy rendbe tette az ajkaimat már sokkal könnyebb volt felkenni. Úgyhogy senki ne ijedjen meg az első használatoknál! Még soha nem voltak ilyen szépek az ajkaim két-háromszori kenéssel naponta (étkezésnél kopik). Semmilyen íze, illata nincsen, bár egy vékony réteget hagy az ajkakon, de első két nap után megszoktam az érzést. Mindenképpen újraveszem!
Pozítivum: olcsó, színtelen, szagtalan, íztelen, hidratál, magyar termék, szép összetevők
Negatívum: vékony réteget hagy az ajkakon (engem nem zavar)