njuli84

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2022. január 21.

Én semmi extra javulást nem vettem észre hogy okozna, és nekem kicsit ragacsos érzetet is hagy felvitel után. Amit véletlenül tapasztaltam viszont, h. herpesz okozta szájseb extrém gyorsan begyógyult tőle, annak az elmúlasztásában látványosan segített, úgyhogy arra az esetre mindenképp ajánlom. Utánaolvastam, és a propoliszt tényleg kiemelik mint príma herpesz elleni cuccot.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. január 4.

Az én bőrömmel ez annyira nem kompatibilis. Amúgy hamar felszìvódik, ez a plussz. Nekem nem hidtratál, hanem zsìrosìt inkább kicsit, fura vhogy nekem még ez is tömény. Szem alá használom el. Arcra marad a cerave lotion.

Banila co. Clean It Zero Cleansing Balm Original

Banila co. Clean It Zero Cleansing Balm Original
2022. január 4.

Még csak pár alkalommal használatm, de nagyon szuper vélemenyem van eddig róla. Vacciláltam, hogy kipróbáljam-e a kettős arcttisztìtást, mert sminket nem igazán használok, olajat nem nagyon szereti a bőröm (zsìros bőrtipus), és szeretem az egyszerűséget, de gondoltam kipróbálom, mert egy, a retinol niacin kombonak köszönhetően már nem tocsogok zsìrba hálisten, másrészt a vízálló fényvédő így tutkó lejön. Sokat kutakodtam melyik olajos lemosó legyen, aztán erre a balzsamra esett a választás, úgy tűnt nekem ezt komfortosabb használni. Nagyon jó a kemény balzsam állaga, jól el lehet oszlatni a bőrön, ahol a melegtől olajjá válik. Van egy enyhe illata, szemet sem csìpi. Adtak kis kanalt hozzá, és azzal lehet higénikusan belenyúlkálni. A cerave géles lemosoját használom utána, és vmi elképesztő puha és tiszta az arcom ezektől (bár, hozzá kell tenni, h micellas vizzel egy gyors áttörléssel kezdek, biztos ami tuti). Bár drága volt, de nagyon örülök, hogy itt van, és hasznos, és fejleszt. Ha nem lustulok el, remélem nem, biztos újraveszem.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. december 3.

Ez nekem sem jött be, nagyon zsìros az állaga számomra, ugyanakkor nem is hidratál rendesen. Enyhe illata van, az egyébként pont kellemes volt. A felétől már nem is kentem arcra, vállra és hátra inkább csak.

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon
2021. november 26.

Kicsit szárítja igen a hajat, de csak kb enyhe közepes mértékben, vannak ennél sokkal szárítóbb samponok szerintem, és ellentétben más szalicilsav tartalmú samponnal, ez nem veszi el a haj fényét. Zsìros fejbőr/hajuaknak jó lehet, frissítő zöld tea illatú, és markáns. Egy időben használtam, aztán kezdte megszokni a fejbőröm, és kezdett nem jól viselkedni ( korpásodás, viszketés vagy lelapult haj), de ez nálam mindig így van, ezért mindig váltogatok, de pl most visszatérek erre megint.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2021. november 20.

Nagyon szárítja a hajat. Gondoltam, van benne panthenol tocopherol, nicainamid, nem lehet olyan siralmas, de sajnos az. És nem is tisztít rendesen.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. november 19.

Nagyon jó. Ami ellene szól, hogy alkohol tartalmú, felkenéskor érezni is, bár úgy látom nekem ez nem okozott problémát. Illetve gyorsan fogy, így drága. Nem biztos h újravenném emiatt, de egyenlőre ez a top 1, nem találtam jobbat. Akkor zsírosított nekem csak, amikor hidratalót is kentem alá, ha azt kihagytam, és csak sima ha plus b5 ment alá, egyáltalán nem zsìrosított, és szepen beszívódott. Az utolsó pár ml t csak teljes függőleges helyzetben lefelé tartva adja ki magából a kis hamis.

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density
2021. november 19.

Mikor használtam, nem voltam biztos benne, hogy a hajhullásomat kordában tartja, azt vettem csak észre, hogy fényesebb illetve egészsegesebb a hajam, nem is használtam elég rendszeresen. Eladtam itt az oldalon, hogy akkor nekem ez nem annyira jó. Aztán most mégis úgy érzem, hogy jó volt.
Nagyon folyós vízszerű a szérum, emiatt nem igazán tudom, hogyan kellene ezt legjobban felvinni.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2021. november 19.

Szép természetes hatasú, enyhe/közepes fedésű, az elején mikor kinyomja az ember szürkés a szìne, de arcbőrön már idomul. Van benne egy kis kellemes parfüm, nem zavaró. Plusz pont, hogy fényvédő is van benne, télen pl nem használok alá külön fényvédőt, de nyáron egyébként igen. Ami kontra, hogy nem elég tartós, illetve nekem kis apró fehér pattanást is kihoz néha, néha nem. Hidratálót nem használok alá, és úgy szép matt. Ha van egy kis seb, az is gyorsabban gyógyul tőle.

Vichy Dercos K Korpásodás Elleni Sampon Hámlasztó Hatással

Vichy Dercos K Korpásodás Elleni Sampon Hámlasztó Hatással
2021. november 19.

Nem rossz, nagyon jól tisztít, de tényleg szárítja a fejbőrt és gyakrabban is kell mosni a hajat valahogy. Szóval ad is de el is vesz. Kezelésszerűen a legjobb ezt használni, alkalmanként, mert erős, és úgy kiküszöbölhető a szárító hatás.