njuli84

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density
2021. november 19.

Mikor használtam, nem voltam biztos benne, hogy a hajhullásomat kordában tartja, azt vettem csak észre, hogy fényesebb illetve egészsegesebb a hajam, nem is használtam elég rendszeresen. Eladtam itt az oldalon, hogy akkor nekem ez nem annyira jó. Aztán most mégis úgy érzem, hogy jó volt.
Nagyon folyós vízszerű a szérum, emiatt nem igazán tudom, hogyan kellene ezt legjobban felvinni.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2021. november 19.

Szép természetes hatasú, enyhe/közepes fedésű, az elején mikor kinyomja az ember szürkés a szìne, de arcbőrön már idomul. Van benne egy kis kellemes parfüm, nem zavaró. Plusz pont, hogy fényvédő is van benne, télen pl nem használok alá külön fényvédőt, de nyáron egyébként igen. Ami kontra, hogy nem elég tartós, illetve nekem kis apró fehér pattanást is kihoz néha, néha nem. Hidratálót nem használok alá, és úgy szép matt. Ha van egy kis seb, az is gyorsabban gyógyul tőle.

Vichy Dercos K Korpásodás Elleni Sampon Hámlasztó Hatással

Vichy Dercos K Korpásodás Elleni Sampon Hámlasztó Hatással
2021. november 19.

Nem rossz, nagyon jól tisztít, de tényleg szárítja a fejbőrt és gyakrabban is kell mosni a hajat valahogy. Szóval ad is de el is vesz. Kezelésszerűen a legjobb ezt használni, alkalmanként, mert erős, és úgy kiküszöbölhető a szárító hatás.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2021. október 26.

Nagyon szerettem ezt. Aztan valamiert változott talan a hajam, és másnapra sokkal szárazabb lett tőle a hajam.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. október 26.

Lábra, sarokra használtam mert nekem nem jött be ez a formula.

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2021. október 26.

Ez szerintem jó. Amúgy is azt vettem észre, imádja a hajam az argán olajat, de ezt is szereti. Jó az illata, és nem hagy zsíros érzetet a hajon. És szerintem kevésbé töredezik a hajvég, bár így is azert vágni kell persze belőle.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. október 26.

Csak alkalmanként használom (TO hamlaszto maszkja a standard) amikor kijön egy két kisebb pattanás. Este akkor keveset teszek rá ebből, az esetek többségében sikeres a visszaszorítás. De amúgy ritkán van, hogy nem hat a bha, olyan mintha megállítaná a pattanás "érését" se ki se be , és sokáig megmarad a piros duzzanat, sokkal tovább, mintha kifejlődött volna és természetes úton meggyógyulna. Nem tudom ez miért van.

Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Sampon

Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Sampon
2021. október 26.

Nem rossz, de nem is olyan baromi jó, de ehhez képest meg drága. Kicsit szárítja a hajam. Volume-t növel egyébként valahogy, szerintem éppen így, hogy szárít. Lehet hosszú távon lesz valami hatása, de egyenlőre a hajhullason semmit nem segített.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. október 17.

Nagyon jó. (Mondjuk egyébként kb az egész balea med line prima ami probáltam). Kicsit nekem nehézkes ezeknek a fatyolmaszkoknak a használata, ugyh lehet majd probálkozok egy sima b5 szerummal, de a maszk hasznalat utan baromi tomott, es szep texturalt lett a borom. Hegek is szebben gyogyulnak.

Toni Gard Toni

Toni Gard Toni
2021. szeptember 29.

Tényleg semleges illatú, erős benne a pézsma utólag, ami most nagyon jól esik. Elég sokáig bìrja az illat amúgy, nekem a tartósságával nincs bajom, inkább hogy bazisok alkohol miatt sokszor pislog az ember hogy hová lett a parfüm, párolog s fogy mint veszedelem. Ettől függetlenül nagy kedvenc lett.