njuli84

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Carolina Herrera Carolina

Carolina Herrera Carolina
2021. szeptember 29.

Világ legjobb illata. Több mint 15 éve szinte csak ezt használom. Virágos citrusos könnyed bohókás légies, komoly ugyanakkor vicces, elegáns és laza egyben. Ma már borzasztó nehéz beszerezni, remélem nem szüntetik be itthon. Az katasztrófa lenne.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2021. szeptember 29.

Hát az az igazság, hogy én ennél egyenlőre nem találtam jobbat. Ez se jó, de amíg keresgélek ő tartja a legstabilabban a frontot. Talán nincs is igazán egy nekem való sampon, és az a legjobb ha váltogatok. Az vált be a legjobban, hogy ez az első mosás, és a második mosás mindig az éppen aktuálisan próba alatt lévő sampon. De még ez sem hétszentség. Hát fura.

The Ordinary 100% Cold-Pressed Virgin Marula Oil

The Ordinary 100% Cold-Pressed Virgin Marula Oil
2021. szeptember 29.

Éppen feleslegesnek nyilvánítottam már, mikor kísérlet képp kimondottan szem alatti régió ápolására fogtam, és meglepően hatékony. Extrém vékony ott a bőrőm, és szerintem már ovis korom óta ránc illetve vonal/redő is kialakult, de valami csodát tesz amúgy vele ez az olaj, sokkal erősebb lett az a régió. Úgyhogy határozottan megtartom.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2021. szeptember 29.

Jó érzés használni, úgy értem, felkenés után érzem a hidratáltságot pl., de elég ragacsos érzetet ad. Olyan nagy hatást nem látok, nem tudom benntartom e., de inkább a felesleges felé hajlok részemről.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. szeptember 29.

A puffadást tényleg pillanatok alatt leviszi, ahogy felkeni az ember érződik, hogy dolgozik. Mást nagyon nem vettem észre ezen kìvül, szerintem újra venni ezért én nem fogom, mert amúgy ha sminkelni kell, le is kell mossam, mert ha ott van, ronda réteges lesz, nem lesz természetes.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2021. szeptember 29.

Nekem ez erős volt szerintem, párszor próbáltam de nem igazan lettünk jóba.

Diadermine Lift+ Botology Ráncfeltöltő Éjszakai Arckrém

Diadermine Lift+ Botology Ráncfeltöltő Éjszakai Arckrém
2021. szeptember 29.

Szóval általában az én arcbőrömnek nincs az a drogériás krém, ami ne okozna pattanást, vagy zsìros érzetet, kivéve ezt. Meglepett, de jó, 3,5 csillag. Ránctalanìtani nem ránctalanìt, de hidratál és táplál számomra. Azért nem vettem újra, mert csak csodaszert veszek újra.

Diadermine Lift + Botology Anti-Age Serum

Diadermine Lift + Botology Anti-Age Serum
2021. szeptember 29.

Olyan közepes, hidratál, és a zöld tea nagy kedvence a bőrömnek, de azért alig vártam higy elfogyjon és valami újabbal kìsérletezzek, ami hatékonyabb. Sminkelni se mindig tudtam rá.

Diadermine Age Supreme Vital Arcszérum

Diadermine Age Supreme Vital Arcszérum
2021. szeptember 29.

Ez jó volt, használt. Tényleg élénkebbnek hat a bőr, és sebekre is jó. De nem vettem újra mondjuk, mert TO c vit jobb.

Kallos Kjmn Tápláló Hajbalzsam

Kallos Kjmn Tápláló Hajbalzsam
2021. szeptember 29.

Én ezt nem szeretem, nem fogom ujravenni. Nem hat annyira és túl "műanyagnak" tűnik.