njuli84

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2021. szeptember 29.

Jó kis pakolás. Puhít, fényesìt, és egészségesebb a hajam mióta használom. Kb diónyit viszek fel a végekre, a fejbőrre nem mosott hajra, fél óráig rajta hagyom és langyos vízzel lemosom, majd hideggel is, de jó sokáig, míg abszolut nem "sikos" és naturnak érzem a hajam. Bevállt.

Inecto Naturals Argan Tündöklő Csillogás Hajolaj

Inecto Naturals Argan Tündöklő Csillogás Hajolaj
2021. szeptember 29.

A legeslegjobb dolog a hajamra amit találtam és fixen hagyok, és ujraveszem. Mindenkinek ki kell tapasztalni, de nekem az argán olaj ami hatásosan eteti a hajamat (ricinus pl nekem nem vállt be), és ebben olyan jól van kikeverve, ahogyan pont szeretném. Nem ragacsos, beszivodik, szép fényben tündököl a korona. Mintha a fejbört is nyugtatná (oda is kicsit szoktam kenni). Illata enyhe, kellemes. Általaban hajmosás után, de van hogy hajmosások között is ha kezem ügyébe keveredik akkor már alkalmazom is.

Kerastase Densifique Bain Sampon

Kerastase Densifique Bain Sampon
2021. szeptember 29.

Nem rossz, de nekem nem hozta azt amit ìgért, úgyhogy nem is vettem újra. Lehet h több időt kellett volna adni neki hogy hasson, de...Hidratálni jól hidratál amúgy, és az illata baromi jó.

Some By Mi Super Matcha Pore Clean Clay Mask

Some By Mi Super Matcha Pore Clean Clay Mask
2021. szeptember 17.

Ahogy a nevében is benne van, szuper. Tényleg gyönyörűen kitisztìtja a pórusokat, és üde friss bőrképet varázsol szerintem. Azért kell utána hidratálás, mert mégiscsak zsìrszippantó agyagmaszk. Nehezebben jön le, mint általában a maszkok, szeret benne maradni a pórusokban, figyelni kell, hogy jól lemossuk. Az első pár alkalommal, szerintem emiatt, pár fehér apró pattanást látni véltem, de ez már nincs. Kicsit rakhattak volna bele több matchat ízlésem szerint a fekete tea szálak helyett, de ìgy megy ez...Összességében hatásos maszknak tartom, ráadásul kellemes teaillatú. Cseppet drága, de meglátjuk meddig elég ez a mennyiség, és végülis többfunkciós.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. szeptember 11.

Egyértelműen a legjobb sebekre. És pont.

iUNIK Centella Calming Gel Cream

iUNIK Centella Calming Gel Cream
2021. szeptember 11.

Olyan 4,5 csillag, ha 5 csillag ami biztosan újravevős. Jó állaga van, én a géles hidratálókat szeretem. Jók az összetevői is, majd ha elhagyom, és valamit észreveszek hogy rosszabb visszatérek rá, egyenlőre nem látom egyértelműen, hogy csinál e valamit a hidratáláson kìvül, mert csak annak meg kicsit drágállom. Kiderül.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2021. szeptember 11.

Én szerettem használni. Könnyű állaga miatt esett anno rá a választás, és nem csalódtam, nekem elég volt a hidratálló képessége, nem zsìrosìtott és nem okozott pattanást sem. Nem vetten újra, h még kicsit vadászok / kipróbálok mást, hátha van jobb, de lehet visszatérek rá, mert az agyamban ott motoszkál az érzés, hogy mikor ezt felkentem, örült az arcbőröm. Szerintem semmi gond a szilikonnal, sőt mintha jót is tenne, lezáró barrier, és nem szökik el a víz és a sok jó anyag.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2021. szeptember 10.

Jól működik, de mire nekem hatott, hát...Még most kb 4 - 5 hónapos használat után is rendkívül kis mennyiséget használok de most érzem hogy na, elkezdett dolgozni. Megéri kivárni. Pórusméret is tényleg vizuálisan szerintem kezd csökkenni. Először az olajos verziót próbáltam, de az olaj az én bőrömnek köszöni szépen nem kell. Alapdarabnak megmarad nálam.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. szeptember 10.

Nekem jól bìrta a bőröm, nem jelentkezett semminemű irritáció vagy nem várt kellemetlenség. Nem akarom a hámlasztást túlzásba vinni, úgyhogy csak ezt a maszkot használom heti kétszer 10 percig, és semmi rajtahagyásos verzió, ez elégnek tűnik. Kb fél év használat után nagyobb pattanások nem jelentek meg. Újravevős basic darab ez is mint a niacinamid.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. szeptember 10.

Ez volt az első termék, amit mikor elkezdtem használni, leesett az állam, hogy hm ez tényleg hat. Nahát ez létezik? Kb az első pár használat után láttam, hogy lecsökkentette a zsìrosság mértékét, és kevesebb akné kezdett megjelenni. Az elején naponta kétszer is használtam, de nagyon keveset, most már csak egyszer keveset. Ha nagyobb mennyiséget alkalmaztam, az nem volt jó.