nkltt

Regisztráció dátuma: 2014. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Weleda Gátmasszírozó Olaj

Weleda Gátmasszírozó Olaj
2020. március 16.

35. Héttől kezdve használtam, de csak külsőleg és nem a leírás szerinti masszázzsal . A kisfiam a 38. Héten érkezett meg, természetesen a szülésznő profi gátvédelmet biztosított , így egy apró bőrsebbel megúsztam . Szerintem egy jó olaj, és elég sok van benne ahhoz képest amennyit elhasználtam. Az illata is rendben van ( bár én szeretem az ilyen gyógynövényes jellegű illatokat )

Palmer's Kakaóvajas Masszázs Testápoló Terhességi Csíkokra

Palmer's Kakaóvajas Masszázs Testápoló Terhességi Csíkokra
2020. március 3.

Végig használtam a terhességem alatt (dm mamazeit olajjal együtt ) , persze csodát nem vártam mert hajlamos vagyok a striákra. 34.hétig sikerült is megúszni , utána kijött pár darab, de nem igazán zavart. Ami meglepett hogy a szülés után már egy héttel is mennyire elhalványultak a striák. Összességében szerintem megéri használni.

Sundance Après Pflege Creme

Sundance Après Pflege Creme
2019. június 13.

Nem jött be, használata után apró pattanásszerű dudorok jelentek meg a homlokomon, pedig soha semmi nem okoz nálam ilyesmit.Az illata elfogadható, nekem a beszívódása is lassú volt.

Neutrogena Build-A-Tan Gradual Sunless Tan Lotion

Neutrogena Build-A-Tan Gradual Sunless Tan Lotion
2019. június 10.

Külföldön szereztem be, semmit nem olvastam róla mielőtt megvettem . Először a pozitívumokról : jó az illata , gyorsan beszívódik , nem hagy ragacsos érzést , nem sárgásan barnít. A negatívum pedig : jobb ha van már egy kis alapszíned amire felkened. Én teljesen hófehér voltam még, de lesokkolt hogy mennyit barnított rajtam . Mivel a dobozon az áll fokozatosan érheted el az enyhe barnaságtól a csoki szintet...erre tényleg nem számítottam . Másodszor már jobban átgondoltam , pár alkalommal használtam elotte a dove világos bőrre való testápolós barnítónát, így tényleg nagyon szep lett . Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de jövök majd beszámolni róla.

Update:
Nem igazán tudom még mindig, hová tegyem ezt a terméket. Nem rossz, de nekem túl sok ez a barnaság amit "okoz", a lábaimra használom csak
Másik hátrány pedig, hogy zuhanyzás alkalmával sok lejön belőle, így inkább csak alkalmanként használom

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. május 29.

Ezer éve használom, nem is tudom miért nem írtam róla még véleményt...
Dióhéjban: Én reggel-este használom egyéb bőrápolási kencékkel együtt. Előtte annyira durván mitesszeres voltam , hogy pl az orromon 3 naponta nyomni kellett, mert undorító volt. A tág pólusok csökkentek ugyan, teljesen nem szűntek meg, de így elég egy héten egyszer tisztíanom a pólusaimat. Másnál olvastam hogy kukacosodik a termék, velem is előfordult párszor, tudni kell mivel együtt használni. Pl. én úgy vettem észre magamon, hogy ha olajosabb állagú cuccot kenek rá, az térdemesebb ütögető mozdulatokkal tennem, mert máshogy tényleg kukacosodik.
Nálam alap darab a neszeszerben , 5 csillagtól is többet adnék ,ha tudnék

eos Hand Lotion - Berry Blossom

eos Hand Lotion - Berry Blossom
2019. május 12.

Amerikában 2$, ennyit megér , de többet nem nyújt mint egy sima kézkrém.

aussie Wash + Blow Boost Me Up Szárazsampon

aussie Wash + Blow Boost Me Up Szárazsampon
2019. április 9.

Próbáltam már az összes drogerias szárazsampont, de egy se volt olyan jó mint ez . Tetszik az illata , nem ragad a hajam , és két nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. Nálam ez nagy szó , mert eddig minden második nap hajat kellett mosnom .

Clarins Multi-Active Jour

Clarins Multi-Active Jour
2019. április 3.

Karácsonyra kaptam, azóta használom szinte minden nap. Nekem nagyon bejött ez a krém. Nem zsírosítja a bőrömet, gyorsan beszívódik és szépen hidratálja. Tényleg ragyog utána az arcbőröm.

Balea Icy Berry Maske

Balea Icy Berry Maske
2018. december 12.

Nem egy csodaszer, de isteni az illata. Állagra és illatra is az erdeigyümölcsös joghurt jutott eszembe. Valamint a body shop fozen berries (talán ez volt a neve) kollekciója. Újra nem venném, de 300-ftot megért. Az én bőrömet szerencsére nem irritálta, pedig bőrradírozás után vittem fel.

Update: feltettem a maszkot, és egy barátnőmmel elbeszelgettem az időt telefonon, az ajánlott 10-15 perc helyett kb 35 percet lehetett rajtam . Teljesen megfogta az arcomat , kb 3x mentem át rajta mire halványabb lett. Így egy csillag mínusz

Catrice Brow Comb Designer Pro

Catrice Brow Comb Designer Pro
2018. november 15.

A brow definer filcet használtam hosszú ideig,
Nagy szerelem volt , tökéletes szemöldököt varázsolt . Tegnap előtt azonban szomorúan vettem tudomásul hogy már nem gyártják, ezért gondoltam teszek vele egy próbát . A benne levő festék szerintem ugyan az mint a régi filcesben, de ez a fej katasztrófa . Nálam nem lehet vele szálakat húzni egyáltalán . Az eredmény tartós , de a régi nyomába sem ér :(