nkmagda

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hair Expertise Everpure Színvédő és Hidratáló Hajbalzsam

L'Oreal Paris Hair Expertise Everpure Színvédő és Hidratáló Hajbalzsam
2017. szeptember 2.

Én szeretem ezt a balzsamot újra veszem majd ha elfogy, de mivel felváltva veszek mindig balzsamot ezért mjd kicsit mellőzöm. Az illata nagyon különleges a rozmaringtól de épp ez teszi különlegessé. Én leginkàbb csak a hajvégeinre teszem, szép fényes és puha lesz a festett szőke hajam és megfelelően ápol is. Valamint színmegújító vagyis megőrző funkcióját is ellátja ahogy én eddig tapasztaltam. Ár érték aràny szerintem rendben, mert soká elég és nálam jól teljesít.

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2017. szeptember 2.

Nos szerintem ezen a terméken már újíthattak mert nem teljesen így nèz ki a csomagolás , és már csak 3 napra "szól a hatása". Szerintem így az összetevő listája sem teljesen ugyanez lehet. Viszont én elégedett voltam vele, kifejezetten. Épp volt egy kis időszakom amikor elég sok mitesszerem lett az orr áll környéken ezért kerestem pórustisztítót. Igaz nem csak ezt az egyféle terméket vetettem be a küzdelemben, de látványos eredményt értem el. Szóval hasznos, jó a melegítő hatása én érzékeltem minden dörzsölés nélkül és a tisztító erejét is látni véltem. Szóval bár az összetevői nem ötösek de csak ezért 4pont!

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2017. augusztus 18.

Én szerintem ez egy olyan univerzàlis krém, amit minden nőnek kötelezővé kellene tenni. Persze én is szívesen próbálok mindenféle újdonságot minden kencét (mivel ezért készülnek) de ez egy olyan sokoldalú krém mindenféle haszontalan káros összetevő nélkül , hogy igazàból nem is lenne szükség másra arc és testápolás terén. Szóval igazi örökzöld - az arcon feltölti az apró ráncokat, kiválóan hidratál, gyulladáscsökkentő, enyhiti a pirosságot. Mostanában az orrom mindig bepirosodik ugy tűnik mintha gyulladt lenne és feltűnt hogy auon az estén mikor használom másnap kevésbé piros az orrom.

L'Oreal EverPure Színvédő & Hidratáló Balzsam

L'Oreal EverPure Színvédő & Hidratáló Balzsam
2017. augusztus 13.

Az illata nagyon különleges fűszeres , nekem nagyon tetszik. Nem nehezíti el a hajam. A szőke haj karbantartásáért is jól megfelelt, valóban ápolja a hajamat , nem szárad ki, nem töredezik a hajam olyan hamar, mint korábban. Viszont ha hajolajat nem használnék . Nem volna elegendő csak ennek a balzsamnak a hatása ezért 4pomtot kap.

Garnier Mineral Ultradry Heat Sport Stress Golyós Deo

Garnier Mineral Ultradry Heat Sport Stress Golyós Deo
2017. augusztus 13.

Erre az izzadásgátlóra csak 3 pontot tudok adni, mivel nem teljesít jól. Az illatát szeretem. Nem irritál, viszont sajnos hasznosnak nem bizonyul.

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Hajpakolás Száraz És Fakó Hajra

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Hajpakolás Száraz És Fakó Hajra
2017. augusztus 13.

Külföldön Wahre Schätze néven forgalmazzák. Az argánolaj miatt gondoltam kipróbálom és mert olvastam egy-két fórumom róla. Nem csalódtam. Én mindig csak a hajvégeimre használtam heti rendszereséggel ( ami nálam max 3 hajmosás/hét). Valóban puhább, simabb lett a hajam tőle s ami még fontos hogy nem száradt ki annyira. Ugyan nem vettem újra mert a festett hajamra másfajtát akartam kipróbálni, nálam fent van a listán, ha épp másra vágyom ezt fogom vásárolni.

Alverde Testápoló Olaj Minden Bőrtípusra

Alverde Testápoló Olaj Minden Bőrtípusra
2017. augusztus 12.

Egyszerűen imádom. Száraz bőröm van, éppen ezért rengeteg testápoló krémet elhasználtam kipróbáltam. A tiszta aloe verától számos márka extravszáraz bőrre való krémeit, de mindig volt kivetnivalóm. Ez az olaj egyszerűen nagyszerű. A természetes olajokat vajakat részesítem azóta előnyben. Százszor jobban teljesítenek mint bármelyik csicsás többezer forintos márka kencék. Szóval lányok 100% oljaokra testvajakra fel!

Kat Von D Tattoo Liner

Kat Von D Tattoo Liner
2017. augusztus 12.

Top termék, mióta először hallottam s láttam ilyet szerettem volna. S no lám megrendeltem és nem csalódtam. Primerrel szerintem 2 napig is bírná. Nagyon könnyű vele vonalat húzni. Rmélem sosem szűnik meg. Legkedvencebb darabom!

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2017. augusztus 12.

Korábban sosem használtam olajat csak max hajvégápolót. De mióta szőkített ombre festésű a hajam hamar kerestem magamnak egyet. Ezt a loreal terméket válsztottam és nem bántam meg. Abszolút nagy kedvenc elmaradhatatlan kelléke a hajápolási rutinomnak. Remélem egyébként ez az a termék ami külföldön Öl magique néven szerepel, bár a csomagolás alapján 100%.

Elmex Sensitive Plus Fogkrém

Elmex Sensitive Plus Fogkrém
2017. augusztus 12.

Az érzékeny fogak csodaszere. A változás hamar érezhető. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.