Nlia

Regisztráció dátuma: 2019. november 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. november 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2022. január 26.

Borzasztóan imádom! Egyszerre édes, és citrusos, és fás, és… fenséges és izgalmas. Nekem inkább férfias, aminek különösen örülök. Pedig nő vagyok.
Úgy tudom hogy ebből is van hamisítvány, szóval vigyázni kell.

Montale Dark Vanilla EDP

Montale Dark Vanilla EDP
2022. január 23.

Nagyon szeretem, egyik kedvencem. Balzsamosan-krémesen melengető oudos vaníliát érzek végig. Füstöt egyáltalán nem érzek benne, pedig azt is szeretem. Talán picit púderes is. Ha nem tudnám mi ez (mondjuk ha bekötött szemmel találkoztam volna vele először), minden kétséget kizáróan azt mondtam volna, hogy ez a Widian London.

Eucerin Aquaporin Active

Eucerin Aquaporin Active
2021. január 20.

Évek óta csak ez, semmi más. Hidratál, könnyű, és sosem irritál.

Schwarzkopf Osis+ 3 Flatliner Hővédő Hajspray

Schwarzkopf Osis+ 3 Flatliner Hővédő Hajspray
2021. január 20.

Nekem bejön. Próbálkoztam többféle, drágább termékkel, de azok olyan koszos, zsíros, rossz tapintású hajat produkáltak. Ez könnyű, puha, tiszta hajat biztosít, és a hullámok megmaradnak a következő hajmosásig. Hajsütővassal használom.

Montale Arabians Tonka EDP

Montale Arabians Tonka EDP
2020. december 3.

OMG OMG OMG OMG OMG... Oh My God!
Amit érzek: tömény édesség, és égett gyufaszál. Durván töményen.
Ezt akartam. ❤️ A többi parfümöm már nem érdekel.

Swiss Arabian Casablanca

Swiss Arabian Casablanca
2020. november 14.

Nagy duzzogva el lehet fújkálni. Nagyon bőrközeli, szerintem alig érezhető, kivéve az első kb. 1 órában az a rettenetes almalé szag. Utána finom karamell, de az sajnos csak akkor érződik, ha odanyomod az orrod ahová fújtad. Amúgy már 20.000 Ft körül van mindenütt. Így sem drága, de ennyit abszolút nem ér.

Upd: Mások érzik, csak én nem. Úgyhogy inkább meghirdetem, hátha egy almás - édes illat kedvelőnek tetszik.

Carner Barcelona Palo Santo EDP

Carner Barcelona Palo Santo EDP
2020. november 8.

Nagyon tetszik az illat, de a sillage és a tartósság nekem kevés.

Parfum de Nicolai New York

Parfum de Nicolai New York
2020. november 8.

Erős citrom, borzalmas gyógynövény szaggal keverve, ami soha nem akar elmúlni. Sajnos magamra fújtam, és egész nap a sírás környékezett tőle. Szégyelltem emberek közelébe menni. Aztán amikor hazaértem, azt kérdezte a család, hogy “mi ez a büdös?”. Hát ez én voltam. Kétszer mostam át magam a zuhany alatt, és aznap a sálamtól a kabátomig mindent ruhám kimostam. Hogy soha többé ne érezzem.

Ajmal Qafiya Night

Ajmal Qafiya Night
2020. július 18.

Számomra ez egy addiktív illat. Van hogy itthon tv nézéshez is be kell fújnom magam vele, hogy érezhessem. Imádom.