nnelli

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2015. december 2.

Az AVON számomra legjobb kézkrémje. Nagyon jól beszívódik és hidratál, Az illata pedig valami fantasztikus. Mindemellett olcsó. Semmi rosszat nem tudok írni róla.

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém
2015. október 28.

Az illata nekem nagyon nem jön be, és volt már ennél jobb kézápolóm is. Az én kezemen nem szívódik be túl gyorsan, zsíros érzetet hagy, ami zavar. Az igazán száraz helyeken a kézfejen viszont nem hidratál eléggé. Éjszakára elmegy. Ajándék termék volt, biztos hogy nem veszek ha elfogy.

Virde Pferde Balsam Forte Cold

Virde Pferde Balsam Forte Cold
2015. október 27.

Nagyon jó tapasztalataim vannak a krémmel, nagyon szeretem. Erősen mentolos, és hűsít - néha szinte fagyaszt. :) Nagyon jó izomlazító, többször előfordult hogy a derekamban beállt izmokat bekenve pár perccel később az izomgörcs oldódott, és a csigolyák amik kicsit el voltak csúszva maguktól könnyen a helyükre roppantak. Maszírozásra egy pár percig alkalmas csak, utána teljesen beszívódik a bőrbe. Olyan erősen tud hűteni, hogy miután bekentem a derekam még a nyári 40 fokban is fáztam egy darabig. :)

Avon Anew Vitale Nappali Krém Spf 25 UVA / UVB-Szűrővel

Avon Anew Vitale Nappali Krém Spf 25 UVA / UVB-Szűrővel
2015. október 27.

A krém állaga és illata nagyon tetszik, valamint jól hidratál, de sajnos nem tudom használ, mert teljesen kivörösödtem tőle, van az összetevők között valami, amit nem bírok. Érdekes, hogy az éjszakaija viszont tökéletes, azt remekül bírja a bőröm. A nappalit nem.

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Körte&Karamell Krémtusfürdő

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Körte&Karamell Krémtusfürdő
2015. október 27.

Olyan szuper illata van, hogy egy élmény vele zuhanyozni! Én nem vettem észre szárító hatást. Ez már egészen jól habzik, kevés kell belőle, ami nem volt elmondható a korábbi ugyanilyen típusú tusfürdőikről (pl málna). Igazából más jellemzőt nem is nagyon figyeltem, mert az illata mindent vitt...! :)

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó és Narancs Tusfürdő

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó és Narancs Tusfürdő
2015. október 27.

Az illata verhetetlen, ahogy már sokan írták igazi zselés szaloncukor illat! A Karácsonyi időszakban tökéletes! Azonban olyan szinten szárította a bőröm, mint eddig semmi. Át kellett minősítsem folyékony szappannak, annak remek. Az illata sajna nem tart túl sokáig.

L'Oreal Paris Triple Active Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris Triple Active Érzékeny Bőrre
2015. október 27.

Akciósan vettem a krémet, gondoltam egy próbát megér, véleményeket sajnos nem találtam róla sehol. Sajnos azt kell mondjam nem jött be. A krémet kimondottan érzékeny bőrre ajánlják, bőrpír ellen. Nos felkenés után elég rendesen kipirosodott tőle az arcom. Ezen kívül nem szívódott be teljesen, maradt a bőr felületén valamilyen réteg, amit én nem igazán szeretek. Lehet még 1-2szer megpróbálom, de nagyon úgy néz ki, hogy tovább kell adnom valakinek. Sajnos pont azt nem tudja, amire kitalálták.

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hidratáló és Energizáló Arcmaszk

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hidratáló és Energizáló Arcmaszk
2015. október 27.

Sajnos ez a maszk nem volt nyerő választás. Az illatát nagyon szeretem, de az arcomat egész konkrétan marta, amikor fenn volt... mikor lemostam az egész arcom totál vörös volt, a pici pattanásokat pedig nagyon előhozta, mert is maradtak pár napig. Sajnos ezt a maszkot nem bírja a bőröm. Viszont arclemosónak lehet hogy kipróbálom, hátha...

Avon Planet Spa Bali Botanica Arcmaszk

Avon Planet Spa Bali Botanica Arcmaszk
2015. október 27.

Akcióban volt éppen, és mivel a krémmániás vélemények alapján jó vételnek tűnt, így gondoltam kipróbálom, látatlanban rendeltem is belőle kettőt. Nagyon nem bántam meg! Könnyű felkenni, a bőrt nem irritálja, lemosáskor érezhető, hogy a bőr frissebb, feszesebb. Ami nagy szó, hogy a túlérzékeny bőrömön semmilyen pirosodást nem okoz, szépen kitisztítja, feszesíti. Kb mintha aludtam volna egyet, olyan a bőröm. Amiért levonok egy csillagot az az, hogy egy nagyon picit húzódik tőle a bőröm használat után, de azért nem olyan vészesen, és nem is mindenhol (főleg a homloki részen), éppen csak annyira hogy érzem: jó lenne bekrémezni.

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Ajakápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Ajakápoló
2015. október 27.

Sokféle ajakápolót próbáltam már, de ez az, ami igazán bejött eddig! Nagyon jól hidratál, ápol, sokáig fennmarad, a szám nem repedezik ki, teljesen puha marad, és nagyon szép a fénye, a legtöbbször szájfénynek is ezt használom! A nyáron apukámnak vittem haza egyet, hogy próbálja ki, mivel nagyon sokat dolgozik kinn a napon és a száján a bőr csúnyán kirepedezett, kiszáradt, akármit kent rá a helyzet nem sokat változott. Ez az ajakápoló viszont olyan szépen rendbe tette, hogy azóta már többször újra vettem neki. A táskámban mindig ott van, nagyon szeretem!