nnmrop

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2020. május 8.

Nagyon aggressziv, erős illata van. Mindennapi használatra én nem ajánlanám, de alkalom adtán, mikor egy kicsit több pattanás jön elő, akkor jól jön.

Foreo UFO

Foreo UFO
2020. május 8.

A külföldi oldalról vásároltam az okos arcmaszk készüléket , egyszerűen megvagyok örülve érte, annyira kellemes a használata és olyan látványosan hatásos ,hogy alig bírok leállni a használatával :D Már jó pár maszkot kipróbáltam nekem mindegyik szimpatikus volt kivéve a make my day elnevezésre hallgató. Reggel felvittem, rásminkeltem és egész nap csillogott a bőröm, folyamatosan itattam le a T vonalban a zsirt papirzsebkendővel. Azóta ezt a maszkot is, hiába make my day a neve, este használom. Igy reggelre tökéletes a hatása ennek is.

Alverde Beauty&Fruity Micellás Nedves Arctisztító Kendő

Alverde Beauty&Fruity Micellás Nedves Arctisztító Kendő
2020. május 8.

Sajnálom, hogy kifutott ez a termék, jó volt tudni, hogy van a táskámban egy gyors segély a forró nyári napokon.

Foreo Luna 3

Foreo Luna 3
2020. május 8.

A karantén alatt ruháztam be a készülékre. Sokat rágódtam rajta az ára miatt, de egyelőre azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg. A kombinált mellett döntöttem, mivel nyáron inkább zsiros, télen inkább száraz a bőröm, bár a fotók alapján nem sok különbséget véltem felfedezni a készülékek között.
Esténként használom lefekvés előtt, a sörtés oldalával tisztítok. Az elején nem tudom miért, de nagyon rányomtam az arcomra, igy nagyon durván pulzált, aztán rájöttem, hogy valójában bőven elég finoman hozzáérinteni az arcomhoz a sörtéket és csúsztatni azokat úgy az arcomon, hogy az egyperces tisztítás során átmenjek az egész bőrfelületen. Én egy gél állagú Vichy lemosóval hanszálom, ezzel tökéletesen működik együtt. Használat után szappanos , langyos vízzel átmosom a sörtéket. Át szoktam nézni a sörték tövét, hogy van-e valami kosz leülepedve közöttük, de nincs. Valóban könnyen tisztán lehet tartani, néha találok benne egy kósza szempillát vagy szálat a szemöldökömből, de ezektől folyó víz segítségével simán meg lehet szabadulni. Én már most látom/ érzem a változást. Mivel nagyon alaposan tisztit, ezért egy komoly hidratálással kell zárni a rutint.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2020. május 8.

Nekem bevált, én hetente egyszer mosok hajat, de akkor duplán ezzel a samponnal, utána egy Kallos Keratinos balzsamot teszek fel, ezt hagyom hatni 2 órát és csak aztán mosom le.

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2020. május 8.

Rengetegszer huzott már ki a pácból. Én a pattanásokat szoktam vele leszáritani. Egy fülpiszkáló pálca végére cseppentek egyet és azzal átkenem a pattanást.